Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Metaxa @ 2011 11 17, 22:02)
Rodausi ir čia su savo įrėmintais džiaugsmais  biggrin.gif


metrikiuko sriftas lb patinka... smile.gif reix kada prasyt kad skaiciukus tuos persiustum...labiausiai balerina wub.gif kur desi tiek grozybiu?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 17, 22:29)
metrikiuko sriftas lb patinka... smile.gif reix kada prasyt kad skaiciukus tuos persiustum...labiausiai balerina wub.gif kur desi tiek grozybiu?

šriftą jau nebežinau kurį naudojau blush2.gif bet galėsiu atsiųst viską ką panašaus turiu, atrinksim wink.gif
o kur dėsiu - metrikas keliauja pas brolį, balerina dar nežinau, ar čia Kaune pasiliksiu, ar vešiuosi pas tėvus namuose į savo kambarį, o ir tėvai labai prašė biggrin.gif o puokštukė irgi nežinau - jeigu balerina keliaus pas tėvus, tai puokštė liks pas mane, arba bus atvirkščiai, puokštė tėvam padovanosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 17, 08:55)
naujoji mano meile  ax.gif de fil en aiguille meskutis  smile.gif Zweigart linas 32  Platinum ,  darbelyje yra pakeitimu  ax.gif

labai idomus meskinas 4u.gif

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 17, 12:19)
Ruosiuosi kaledoms  4u.gif

miela 4u.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 11 17, 19:02)
Rodausi ir čia su savo įrėmintais džiaugsmais  biggrin.gif


na,cia kad pazerei visus is kart wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites, jusu darbeliai kaip visad labai mieli!!!! wub.gif

O as kol pabaigsiu savo pagalve, jauciu prisisiuvinesiu kruva kitu, mazesniu darbeliu... lotuliukas.gif Ipusejau:

user posted image


O as siandien dar gavau laiska is erankdarbiu, kad laimejau priza Dimensions "Christmas Morning Pets". Kaip rusai sako: "meloč, no prijatnoje" biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 17, 21:02)
Rodausi ir čia su savo įrėmintais džiaugsmais  biggrin.gif

Visi labai labai thumbup.gif Man puokste graziausia wub.gif Balerinos pasportas labai dera.
Atsakyti
Interneto platybese beieskant daugiau praktines info apie parkavima, radau nebloga puslapi rusu kalba. Gal dauguma ji jau zino, bet gal atsiras ir tu, kurioms jis dar tik bus naudinas 4u.gif

http://zlataya.info/...a/2011-01-05-85


Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 11 17, 23:15)
Parodyk originalą, net smalsu pasidarė.


Rodau originala smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 18, 12:36)
Rodau originala  smile.gif



Sniego senis ne ka prastesnis uz originala! thumbup.gif Laukiam pirmuju snaigiu! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 18 lapkričio 2011 - 11:49
QUOTE(Lalabamba @ 2011 11 18, 11:08)
Interneto platybese beieskant daugiau praktines info apie parkavima, radau nebloga puslapi rusu kalba. Gal dauguma ji jau zino, bet gal atsiras ir tu, kurioms jis dar tik bus naudinas  4u.gif

http://zlataya.info/...a/2011-01-05-85

as tai nifiga nesupratau permetus akimis blush2.gif aisku reikia skaityt, bet is pirmo vaizdo, tai raizgalynes ir makalynes tiek pat, kiek gal is to naudos g.gif
gal kas lietuviskai praples sita reikala- butu visai idomu, kas praktikuoja tai bigsmile.gif

Man Gintariuxt darbelis, kur fainiau atrodo, nei originalas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 18, 13:03)
as tai nifiga nesupratau permetus akimis  blush2.gif aisku reikia skaityt, bet is pirmo vaizdo, tai raizgalynes ir makalynes tiek pat, kiek gal is to naudos  g.gif
gal kas lietuviskai praples sita reikala- butu visai idomu, kas praktikuoja tai bigsmile.gif


Apart info apie parkavima, yra daug Master Class apie kitus dalykus, pvz. reminima, siuvinejima metaliku ir pan. 4u.gif Desineje puseje pasirenkame is duotu temu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 17, 20:02)
Rodausi ir čia su savo įrėmintais džiaugsmais  biggrin.gif

Tikri džiaugsmai wub.gif . Puikiai parinkti rėmai thumbup.gif
O Uodegytės meškinas man toks truputį liūdnas atrodo, bet labai mielas wub.gif
Baigiau ir aš vieną Kalėdinį projektėlį, beliko pabaigti susiūti ir parodysiu ax.gif
Atsakyti
Reminimo idejos, gal bus naudinga 4u.gif

http://hobbyshtu4ki....
Atsakyti