Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 15:49)
Sveikos,

parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"
Kabint, kol kas negalim, nes dirbtuvėse pritaisė vielas išilgai  blink.gif o kadangi buvo supakuota, tai ir apsižiūrėjom tik išpakavę namie  blink.gif Kaip jiems ten susirodė, kad paveikslas turi būti gulsčias  doh.gif  lotuliukas.gif
plius vietos, kuriose gerai žiūrisi yra dvi - čia kaip iš to anekdoto ir graži ir protinga, nors persiplėšk  lotuliukas.gif

oho, čia tai bent. thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*mamusikas*,2011 11 16, 00:39
vaistazoliu maiseliams siulau nedeti nieko, juo labiau flizelino. Jis juk su klijais, o tai jau chemija, kazkaip nesiderina su vaistazolemis. schmoll.gif . Jei nori pastandinti maiseli, geriau isiuk pamusala pvz. is kokios plonos drobeles. Dovanu maiseliams ir as klijavau flizelina ir dar pamusaliuka idejau. Gavos visai neblogai, atrode kaip mazi kaledu senio maiseliai smile.gif
Atsakyti
[quote=3Zzz,2011 11 17, 10:51]
[quote=*mamusikas*,2011 11 16, 00:39 Jei nori pastandinti maiseli,drobeles.

[/quote]
o krakmolas netiktu? unsure.gif o tuos maisiukus siunat pagal savo ismatavimus?
Atsakyti
naujoji mano meile ax.gif de fil en aiguille meskutis smile.gif Zweigart linas 32 Platinum , darbelyje yra pakeitimu ax.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 lapkričio 2011 - 09:57
Uodegyte, koks fainuolis meškiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 11 17, 11:57)
Uodegyte, koks fainuolis meškiukas wub.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2011 11 17, 11:57)
Uodegyte, koks fainuolis meškiukas wub.gif

ir nematytas... smile.gif
Atsakyti
Uodegyte, labai mielas meskutis... 4u.gif
Vasare, paveikslas grazus, jam toki perejimai tinka (atrodo, kad tapytas). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megiux59: 17 lapkričio 2011 - 10:35
Ačiū už pagyras aciuks.gif malonumas akims (šiuo atveju) skaityti wub.gif



QUOTE(Laura81r @ 2011 11 16, 17:10)
ispudingas darbas,man labai labai grazu!o as vakar gavau savo siuntini is kasiulai,tai dar ir mazulyciu kalediniu schemuciu ideta lapas,tai taip smagu pasidare..

as labai myliu sia parduotuve wub.gif taip prilipo ji man, o kai dar pamalonina siurprizais - is viso thumbup.gif

QUOTE(@usr@ @ 2011 11 16, 17:41)
Kiekvienas mato per savo prizmę  biggrin.gif

drinks_cheers.gif apvertus pagal jų minti, tai gerai irgi žiūrisi, bet reikėtų kabint ant sienos šalia laiptų kokių thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 16, 17:49)
teko du matyti is sios serijos ir jie truputi baisoki,bet tavo  thumbup.gif


visai būtų įdomu pamatyt, gal prisiminsi, kur matei bigsmile.gif aciuks.gif



QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 17, 09:55)
naujoji mano meile  ax.gif de fil en aiguille meskutis  smile.gif Zweigart linas 32  Platinum ,  darbelyje yra pakeitimu  ax.gif


Koks linksmuolis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
idomu dalyka pastebejau ax.gif nebemaciau gallery triptiku 100 % nekokybisku (vien kokybiskos,autorines) ,is tos populiariosios serijos.turbut persigando lotuliukas.gif pamaciusios kokios negrozybes gaunasi .vieno neturiu kur galeciau parodyti,tik va si radau ax.gif

kazkas su imageshack negerai ,man neuzkrauna nuotrauku g.gif
pavyzdys
afrikiete

o sis visai vykes ax.gif
pavyzdys
aguonos

p.s. aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 lapkričio 2011 - 11:33
QUOTE(kla @ 2011 11 16, 16:40)
As ir porele ant grybo siuvinejau,

Ir visus Nimue dažniausiai ant 32ct lino blush2.gif
Nes man Little_angel rašė,kad LT 36ct nėra pirkti o užsienyje būna. Jos ta porelė siuvinėta ant to smulkesnio lino wub.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 17, 09:55)
naujoji mano meile  ax.gif de fil en aiguille meskutis  smile.gif Zweigart linas 32 

thumbup.gif super labai gražus darbas ir čia juk tavo pirmas ant lino smile.gif kryželiai labai gražiai guli bigsmile.gif

Vasare Jūsų darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 17 lapkričio 2011 - 11:28
QUOTE(Kaliteja @ 2011 11 17, 13:26)
Ir visus Nimue dažniausiai ant 32ct lino  blush2.gif
Nes man Little_angel rašė,kad LT 36ct nėra pirkti o užsienyje būna. Jos ta porelė siuvinėta ant to smulkesnio lino  wub.gif
thumbup.gif  super labai gražus darbas ir čia juk tavo pirmas ant lino  smile.gif  kryželiai labai gražiai guli  bigsmile.gif



aciu,ne nepirmas ax.gif cia tiesiog ant kokybiskesnio siuvinejau.ant lino jau igudus,super malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 lapkričio 2011 - 11:33