Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

tai kaip tuos blynus kur vadinas siuvinejat? kryzeliu?tas gelytes galvoje....
Atsakyti
Vasare, pasidarbuota is peties! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 16, 16:43)
tai kaip tuos blynus kur vadinas siuvinejat? kryzeliu?tas gelytes galvoje....


Tos monekenes gelytes turit omeny kaip siuvinejau? Jei taip tai jos siuvinetos pilnuoju siuvinejimu, tokias dideliais dygsniais per visa ziedlapio ilgi mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 16, 00:38)
aš kaip tik galvojau, kad jei jau Nimue, tai arba porelė ant grybo, arba su blynais doh.gif

As ir porele ant grybo siuvinejau, bet ji gerokai didesne uz blynu paveiksliuka mirksiukas.gif

user posted image

Is viso 7 nimue paveikslus esu issiuvinejusi, ir dar turbut tiek planuoju siuvineti doh.gif Myliu juos labai. Jau net vieta jiems numatyta. Kabinsiu juos ant sienos po rekonstrukcijos, kol kas tos sienos net nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 11 16, 16:40)
Tos monekenes gelytes turit omeny kaip siuvinejau? Jei taip tai jos siuvinetos pilnuoju siuvinejimu, tokias dideliais dygsniais per visa ziedlapio ilgi  mirksiukas.gif
Papildyta:

As ir porele ant grybo siuvinejau, bet ji gerokai didesne uz blynu paveiksliuka  mirksiukas.gif

Is viso 7 nimue paveikslus esu issiuvinejusi, ir dar turbut tiek planuoju siuvineti  doh.gif Myliu juos labai. Jau net vieta jiems numatyta. Kabinsiu juos ant sienos po rekonstrukcijos, kol kas tos sienos net nera  doh.gif


gražus darbas 4u.gif mane ta porelė irgi labai žavi, nors ir nesu tokia Nimue gerbėja, bet man jie gražūs, ir norisi bent vieną kada nors išsiuvinėti, jeigu ne dabar, tai kai laiko tam bus daugiau, bet būtinai būtinai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 16:49)
parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"


Oho, tai bent dydis thumbup.gif , gražu wub.gif Ir taip greitai išsiuvinėjai.
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 13:49)
Sveikos,

parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"


ispudingas darbas,man labai labai grazu!o as vakar gavau savo siuntini is kasiulai,tai dar ir mazulyciu kalediniu schemuciu ideta lapas,tai taip smagu pasidare...siandien iseigine,tai greit padarysiu niamni ir begsiu siuvineti.jau taip pasiilgau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 15:49)
Sveikos,

parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"
Kabint, kol kas negalim, nes dirbtuvėse pritaisė vielas išilgai  blink.gif o kadangi buvo supakuota, tai ir apsižiūrėjom tik išpakavę namie  blink.gif Kaip jiems ten susirodė, kad paveikslas turi būti gulsčias  doh.gif  lotuliukas.gif

Ogogo darbas wub.gif . Kiekvienas mato per savo prizmę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 16:49)
Sveikos,
smulkesnė būtų davusi aišku subtilesnį vaizdą). Siuvinėta nepilnai pusę metų.

teko du matyti is sios serijos ir jie truputi baisoki,bet tavo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 lapkričio 2011 - 17:49
Kla nimukai fainuoliukai wub.gif tie blyniniai manau labai derėtų su obuoliniais, iš pradžių obuolius tempia, po to blynus su jais kepa lotuliukas.gif

vasare, darbas tikrai labai įspūdingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 11 16, 18:40)
Tos monekenes gelytes turit omeny kaip siuvinejau? Jei taip tai jos siuvinetos pilnuoju siuvinejimu, tokias dideliais dygsniais per visa ziedlapio ilgi  mirksiukas.gif


aciu uz paaiskinima...
Atsakyti
Vasare wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
kla, labai gražūs nimukai wub.gif
Atsakyti