Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

Sveikos,

Buvau dingus, siuvinėjau ne daug blush2.gif
Dabar siuvinėju maišelius vaistažolėm Kalėdinėm dovanom ir va klausimėlis: kaip reikia apdirbt blogą pusę g.gif galvoju gal kokio flizelino paklijuot g.gif
Atsakyti
[quote=kla,2011 11 16, 00:20] sau prizadejau nesiuvineti  doh.gif

paskutine nematyta Nimuke man... smile.gif
tikrai su 40 ct lin varva akys, sunku adata perkisti doh.gif
gali paaiskinti, kaip tos gelytes ten padarytos/siuvinetos galvoje 4u.gif
kur pirkot ovalius remelius?

na nemazai siulo tenka kaitalioti siuvinejant Nimue, plius kartais reikia tiek mazai jo, bet vistiek tenka nusipirkti... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 16 lapkričio 2011 - 00:56
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 16, 01:38)
rodausi su dar vienu darbeliu. Deja, ne šviežias, o pribaigtas maždaug prieš metus ax.gif čia buvo mano pirmas didesnis darbas, siuvinėtas galima sakyt pradžioj "siuvinėjimo karjeros",  todėl begalė klaidų, nekokybiški rusiški siūlai, kanva irgi ta pigi labai skysta... ir lyg dar to buvo maža, pieštukas iki galo jokiom priemonėm neišsiskalbė, prieš šviesą vis tiek matosi doh.gif


Smagu turėti darbų, kurie mena mūsų siuvinėjimo istoriją. Iš jų matosi kaip mes tobulėjame smile.gif

Man vis dar siuvinėjimo "dieta", bet už pusantros savaitės paskutinį egzą išsilaikysiu ir tada jau pulsiu siuvinėti, nes labai jau norisi unsure.gif
Atsakyti
Mmmm Nimue blynai thumbup.gif wub.gif man dar iš jų dizainų tai ta bobulė su dieduku stovintys labai patinka lotuliukas.gif o ta "dietininkė" tai nors ir liauna, bet simpatiška drinks_cheers.gif
Kas dėl spalvų keitaliojimo, tai tenka pripažinti, kad yra ten ką veikti, bet nesakyčiau, kad darbas prailgsta ... obuolį aš siuvinėdavau tik vakarais poilsiui ir tai ne kasdien, o berods per mėnesį ir susitvarkiau su jais rolleyes.gif
Dėl audinio tankumo tai ir man 32 ct. šiuo metu gražiausiai atrodo. 40 tikrai smulkus ir ant jo tik mažus darbelius ryžtuosi daryt, o 28 jau atrodo stambokas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi3d: 16 lapkričio 2011 - 08:40
Gal turit koki pasiulyma, kaip Mirabilia nugabent iki reminimo dirbtuviu, kad nesusiglamzytu labai? g.gif viesuoju transportu gabenant? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 16, 11:45)
Gal turit koki pasiulyma, kaip Mirabilia nugabent iki reminimo dirbtuviu, kad nesusiglamzytu labai?  g.gif  viesuoju transportu gabenant?  4u.gif


Aš bet kokiems didesnių darbų gabenimams (ir nesvarbu, kokia transporto priemone) turiu standaus kartono gabalą nemažą, kuris susivynioja į tūtelę. Ištiesiu jį, pakloju išlygintą darbą ir suvynioju į tokią storą "tūtą", perrišu gumute keliose vietose ir viskas. Kartonas laiko standžiai, niekas neišslysta ir nesusiglamžo.
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 11 15, 23:20)
Sveikos, kaip tik siandien pasiemiau iremintus nimukus. Vienas is ju siuvinetas ant 32 lino is kasiulai, kokybe jo super gera, ir anksciau kitus numukus ant jo siuvinejau. Rodausi

superiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 16, 13:03)


Taip ir padarysiu, aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"
Kabint, kol kas negalim, nes dirbtuvėse pritaisė vielas išilgai blink.gif o kadangi buvo supakuota, tai ir apsižiūrėjom tik išpakavę namie blink.gif Kaip jiems ten susirodė, kad paveikslas turi būti gulsčias doh.gif lotuliukas.gif
plius vietos, kuriose gerai žiūrisi yra dvi - čia kaip iš to anekdoto ir graži ir protinga, nors persiplėšk lotuliukas.gif

user posted image

kadangi siuvinėjimo patirtis nedidelė, net nepagalvojau, kad gali būti platinamos nekokybiškos schemos. Nesu mačiusi šio siuvinėto darbo niekur daugiau, todėl, kai įpusėjus siuvinėjimui čia pradėjau skaitinėti apie nepatikimas schemas, buvo baisu rolleyes.gif

šiaip foto paties darbo irgi yra tokiais spalviniais perėjimais - nes motyvas tapytas. Man gal norėtųsi labiau švelnesnio, bet... rolleyes.gif

vienos dalies dydis maždaug 14*46 cm. Spalvų 77. 14ct aida (nenorėjau labai sumažinti paveikslo su smulkesne aida, nes siena paskandintų jį, tiek, kad smulkesnė būtų davusi aišku subtilesnį vaizdą). Siuvinėta nepilnai pusę metų.
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 11 15, 22:20)
Sveikos, kaip tik siandien pasiemiau iremintus nimukus. Vienas is ju siuvinetas ant 32 lino is kasiulai, kokybe jo super gera, ir anksciau kitus numukus ant jo siuvinejau. Rodausi

Kitas mazas nimue siuvinukas turejo buti siuvinetas ant 40 lino
Va koks turejo gautis

bigsmile.gif bigsmile.gif aš būtent dėl šios schemos su blynais kalbą ir užvedžiau,nes planuoju imtis siuvinėti. Tikrai labai gerai ant 32ct lino atrodo wub.gif nežiųrėjau o pvz. tarpinio varianto nėra,na 36ct.

Mergina graži,tik tikrai ilgokai sedėjo ant Dietos....... šiuolaikinė monekenė lotuliukas.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 11 15, 23:20)
Sveikos, kaip tik siandien pasiemiau iremintus nimukus.

Grazus nimukai 4u.gif

QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 15:49)
parvežė vakar vyras įrėmintą antrąjį darbą mano "karjeroje"

Puiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 16, 14:49)

labai gražu wub.gif
Atsakyti