Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Dvi @ 2011 11 15, 10:19)
Čia ne ta pati fėja. Anoji nuotrauka su metalikais buvo coliukė ant mėlynos paukštės. O schema įdėta žiedadulkinės.

nu tiksliai ,aš tik į schemą pažiūrėjau,o metalikas kitos fėjos sparnuose praplaukė pro akis doh.gif ,o čia tikrai skirtingos fejukės ,ačiū DVI už išaiškinimą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 11 15, 09:03)
čia matyt improvizacija ,pagal schemą eina paprasti siūliukai ,jais ir siuvinėjau ,o kur mochera caramel tai pačiu ploniausiu panašios spalvos mocheros siūliuku ir siuvinėti reikia ,paskui pavelti ir gausis mocherinis sijonukas ir žiedadulkės,aš siuvinėjau šitą fėjukę ir be blizgių siūliukų gavosi puikiai


O kur tą moherinį siūlą gauti? Čia tie kur mezgimui būna? blush2.gif

QUOTE(Dvi @ 2011 11 15, 10:19)
Čia ne ta pati fėja. Anoji nuotrauka su metalikais buvo coliukė ant mėlynos paukštės. O schema įdėta žiedadulkinės.

Bet tuomet nesuprantu kodėl jos abi buvo sudėtos vienoje schemoje unsure.gif

Tikrai gi, skirtingos fėjos čia doh.gif Aš kažkaip pasižiūrėjau, sparnus turi kažkokius ir viskas biggrin.gif Gėda, apsižioplinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 15 lapkričio 2011 - 11:25
QUOTE(cindy @ 2011 11 15, 11:22)
O kur tą moherinį siūlą gauti? Čia tie kur mezgimui būna? blush2.gif



taip ,tie patys kur mezgimui ,imi ploniausią siūlą tinkančios spalvos ir įvėrus į adatą viengubu siūliuku siuvinėji,paskui aš pavėliau jau gatavą sijoną su ta lipučkės dalimi kur su kabliukais,puikiausiai susivėlė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 11 15, 12:43)
taip ,tie patys kur mezgimui ,imi ploniausią siūlą tinkančios spalvos ir įvėrus į adatą viengubu siūliuku siuvinėji,paskui aš pavėliau jau gatavą sijoną su ta lipučkės dalimi kur su kabliukais,puikiausiai susivėlė thumbup.gif

Šiaip tai yra speciali mohera siuvinėjimui. Pagal spalvas, su numeriais kaip ir bet kurie kiti siuvinėjimo siūlai.
ČIA turi baltus, VA ČIA gali rasti visų spalvų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 15 lapkričio 2011 - 12:49
QUOTE(zundyte @ 2011 11 15, 12:43)
taip ,tie patys kur mezgimui ,imi ploniausią siūlą tinkančios spalvos ir įvėrus į adatą viengubu siūliuku siuvinėji,paskui aš pavėliau jau gatavą sijoną su ta lipučkės dalimi kur su kabliukais,puikiausiai susivėlė thumbup.gif


Net ir ploniausi mezgimui skirti siūlai gali būti per stori... Įprastai siuvinėjimui naudojami specialūs moheriniai siūlai, yra keleto gamintojų. Dvi jau atsakė apie Rainbow Whisper.
Atsakyti
Bet nepigūs sakyčiau tie specialūs moheriniai siūlai g.gif Bandysiu gal pati kažkaip sužaisti rolleyes.gif


Nusipirkau lino, bandysiu siuvinėti. Kolkas tai visiškai neaišku kokio didumo tuos kryžiukus daryti ir kaip ką g.gif Ar yra skirtumas nuo kur pradėti siuvinėti?
Atsakyti
Labukas,
aš kaip tik pradėjusi esu darbelį ant lino, norisi mesti į šoną...... man asmeniškai labai sunku siuvinėt, skaičiuot sunku, kryžiukai nelygūs.. aš paprasto lino nusipirkau pabandymui, fe, daugiau nieko ant tokio lino nepradėsiu
Atsakyti
Aš ir nebuvau siuvinėjusi ant Lino ir labai bijojau,tai net nekilo minčių pirkti paprastą,ne siuvinėjimui skirtą. Pirkau Ewą 32c ir tikrai viskas labai gerai sekėsi,tik pradžia buvo sunki o kai jau akys įpranta tai viskas thumbup.gif

Merginos o ant kelinto Nr. dažniausiai Nimue siuvinėjate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 11 15, 20:48)


Merginos o ant kelinto Nr. dažniausiai Nimue siuvinėjate  ax.gif

per ziopluma ant 40ct doh.gif smile.gif sunkokai sekasi...per smulku...
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2011 11 15, 18:48)
Merginos o ant kelinto Nr. dažniausiai Nimue siuvinėjate  ax.gif

Maniškiai ant 28 ct. rolleyes.gif
Atsakyti
merginos nemoku naudotis ebay .gal galite surasti AM5678000-01185 MAIA 'Everlasting Love' rinkini ,radau kazkokioj uzsienietiskoj internetinej parduotuvej,bet ten kalba nei anglu nei rusu ,ir uzsisakinet butu rizikinga.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 15, 19:23)
per ziopluma ant 40ct doh.gif  smile.gif  sunkokai sekasi...per smulku...

QUOTE(kristi3d @ 2011 11 15, 19:46)
Maniškiai ant 28 ct. rolleyes.gif

Tai manau 32ct pats tas rolleyes.gif
Atsakyti