Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(zundyte @ 2011 11 14, 19:55)
tik atrodo kad sunku mirksiukas.gif  ,pamatysi,kai tik paimsi į rankas liną ,tai paleisti nenorėsi ,jei aidą visada braižausi kad nenugrybaut,siuvinėjant ant lino žymiuosi ne visada,paradoksas ,bet kažkaip akys pačios rodo ir adata pati lenda ten kur reikia ,o malonumas tai nesvietiškas,siūlas slysta per skylutę ,kaip per sviestą,vienas malonumas siuvinėt thumbup.gif ,Pati ,kol nepabandžius buvau ,bijojau ir pradėti blush2.gif  blush2.gif  ,maniau neišeis,o dabar siuvinėčiau tik ant lino,bet kadangi aidos pilni krepšiai pripirkta tuo metu ,kai lino dar bijojau ,tai paprastesnius darbelius siuvinėju ir ant aidos,bet linas-tai siuvinėtojos rojus,pradėk ir nesigailėsi tikrai... 4u.gif
o kas link lino iš kasiūlų ,tai ten specialiai siuvinėjimui skirtas linas ir tikrai kokybiškas ,lygiai suaustas ,esu pirkusi tų gabaliukų lino ir likau patenkinta ,ir ne tokie jie ir maži,knygelę apvilkt išeina ir dar lieka...taip ,kad pirmyn... thumbup.gif

Aš matau, kad vaizdas visai kitoks siūvinių ant lino, tai dėl to ir noriu jo smile.gif Šiandien užsisakysiu iš kasiulai ir bandysiu draugauti smile.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 11 14, 20:04)
kalbant apie liną, ir aš kai pabandžiau tai sustot negaliu, siuvinėti teko ir ant lino, ir ant ewo, tai galbūt rinkčiausi ewą dėl lygaus audimo ax.gif na bent jau mano toks įspūdis iš to ką bandžiau, o gal iš tikrųjų ir lino tokio yra kad bent jau beveik lygiai suaustas, jeigu taip - tai būtų įdomu sužinoti kur ax.gif
žinau tik vieną Laisvės alėjoj, o kur dar yra? rolleyes.gif

Kita urmo bazėje smile.gif Nuo Dainavos poliklinikos žiūrint dešinysis pastatas, 4 sandėlys. Didelė iškaba ant durų yra ir nurodytas skyrius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 14, 22:38)
taip firma randasi birzuose,o klp yra ju parduotuve senamiestyje  ax.gif galeciau,bet ne artimiausiu laiku  ax.gif o is kur butum  smile.gif kreipkis tu 

As is Siauliu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 20:44)
Kita urmo bazėje smile.gif Nuo Dainavos poliklinikos žiūrint dešinysis pastatas, 4 sandėlys. Didelė iškaba ant durų yra ir nurodytas skyrius smile.gif

manau, kad žinau apie ką kalbat rolleyes.gif tik nemaniau, kad ten būtent Lino namai... o dar bazėse gan gera parduotuvė yra tam pastate kur traukinukas, 5 sandėly audinių parduotuvėj, tik ten nuėjus ne visada randu tinkamo siuvinėti lino... nors kažkada baltą liną tai labai gerą nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 14, 21:03)
manau, kad žinau apie ką kalbat rolleyes.gif tik nemaniau, kad ten būtent Lino namai... o dar bazėse gan gera parduotuvė yra tam pastate kur traukinukas, 5 sandėly audinių parduotuvėj, tik ten nuėjus ne visada randu tinkamo siuvinėti lino... nors kažkada baltą liną tai labai gerą nusipirkau ax.gif

Na jeigu neklystu, tai tikrai lino namai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,paskaitineju jūsų temele,siuvinejau pries gal 10 metu,ir planuoju uzsiimti vėl,žiūrėsim kas išeis.
Atsakyti
Reikia pagalbos eilinį kartą biggrin.gif

Čia parodyta paveiksliuke, kad yra ir blizgančių siūlų http://1.bp.blogspot...13-m750x740.jpg bet kaip jie pažymėti siūlų spalvyne čia http://2.bp.blogspot...1894_248411.jpg ? Ten tie kur kairėj pusėj? Bet pagal numeriukus atitinka paprastus, neblizgančius siūlus unsure.gif Ir kaip suprasti dešinėj kur parašya 1 fil Mohair Caram? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 14 lapkričio 2011 - 23:11
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 22:49)
As is Siauliu... 4u.gif

nebent po keliu sav jai tinka ax.gif

koki patartumet lina ,kad butu panasi i sia spalva.gal pacios ant panasios siuvinejot.bijau apsirikti del spalvos unsure.gif

namukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 lapkričio 2011 - 23:16
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 15, 01:10)
nebent po keliu sav jai tinka  ax.gif

tinka, man jokio skirtumo, nesiderink prie manes, kada jau Tau asmeniskai reikes tuomet...o as jau susiderinsiu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 23:10)
Reikia pagalbos eilinį kartą biggrin.gif

Čia parodyta paveiksliuke, kad yra ir blizgančių siūlų  Bet pagal numeriukus atitinka paprastus, neblizgančius siūlus unsure.gif Ir kaip suprasti dešinėj kur parašya 1 fil Mohair Caram? unsure.gif

čia matyt improvizacija ,pagal schemą eina paprasti siūliukai ,jais ir siuvinėjau ,o kur mochera caramel tai pačiu ploniausiu panašios spalvos mocheros siūliuku ir siuvinėti reikia ,paskui pavelti ir gausis mocherinis sijonukas ir žiedadulkės,aš siuvinėjau šitą fėjukę ir be blizgių siūliukų gavosi puikiai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2011 11 15, 10:03)
čia matyt improvizacija ,pagal schemą eina paprasti siūliukai ,jais ir siuvinėjau ,o kur mochera caramel tai pačiu ploniausiu panašios spalvos mocheros siūliuku ir siuvinėti reikia ,paskui pavelti ir gausis mocherinis sijonukas ir žiedadulkės,aš siuvinėjau šitą fėjukę ir be blizgių siūliukų gavosi puikiai

Čia ne ta pati fėja. Anoji nuotrauka su metalikais buvo coliukė ant mėlynos paukštės. O schema įdėta žiedadulkinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 15 lapkričio 2011 - 10:21
sveikos 4u.gif
parasiau i lino namus, stai tokia info atsiunte:
Maloniai kvieciame apsilankyti vienoje is musu firminiu parduotuviu "Lino namai" .Ten galesite issirinkti audini ir isigyti norima kieki :

Adresai :

Vilniuje :
Pilies g.38
Vilniaus g.12
Universiteto g.10

Kaune:
Laisves al.88
Urmo baze ,geltonoji galerija, 4 iejimas

Klaipedoje:
Tiltu g.11

Birzuose:
Vytauto g. 31

Maloniai kvieciame apsilankyti.

Internetineje parduotuveje minimalus uzsakomas kiekis yra 2 metrai, nemokamas pristatymas jei perkate daugiau nei 250 Lt.
GAL KURIAI PRAVERS... mirksiukas.gif
Atsakyti
Xsiuke, aciu uz informacija bigsmile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti