Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Sela:) @ 2011 11 14, 14:45)
Pav. sito lino gabaliukas 34/24 kasiuluose po 8.90. Ir visai nereikia mazu gabalyciu pirkti po 50lt.
http://www.kasiulai....ina-p-6299.html

gabaliukas uz 10 lt,kur as visa puse metro uz tiek nuperku lino namuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 14, 14:19)
gabaliukas uz 10 lt,kur as visa puse metro uz tiek nuperku lino namuose  ax.gif

Kai mano kaime lino namu nera, tai man tinka ir toks variantas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 14, 12:45)
Pav. sito lino gabaliukas 34/24 kasiuluose po 8.90. Ir visai nereikia mazu gabalyciu pirkti po 50lt.
http://www.kasiulai....ina-p-6299.html


Aha, šitą pati mačiau jau smile.gif Šitas variantas dar visai nieko.
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 14, 13:19)
gabaliukas uz 10 lt,kur as visa puse metro uz tiek nuperku lino namuose  ax.gif

O nepameni to lino pavadinimo kur perki? Jis normalus? Ta prasme gerai matos akutės? Man dar pirmas darbas būtų ant lino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 11 14, 15:24)
Kai mano kaime lino namu nera, tai man tinka ir toks variantas biggrin.gif

jai mano mieste butu kasiulai ,nereiktu siustis ,ir sutaupyciau 5 lt ,tai man tas gabalelis jau ne 8.90 ax.gif

akutes matosi gerai,tik viena problema,del audimo.jai kryziukai ploksti,isardyti ir medziaga apversti .aisku ne pusemis,o sonu.


http://www.linonamai...tas.html?lang=2 ant sio siuvinejau,tai buvo man per stambus

http://www.linonamai...kas.html?lang=2

http://www.linonamai...ventine/?lang=2

nors pirkau ir atraizeliu visokiu spalvu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 lapkričio 2011 - 15:17
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 14, 15:19)
gabaliukas uz 10 lt,kur as visa puse metro uz tiek nuperku lino namuose  ax.gif

vat internetu, gaila, neparduoda maziau nei 2metru doh.gif ir atsiuntimo kaina 15lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 17:48)
vat internetu, gaila, neparduoda maziau nei 2metru doh.gif ir atsiuntimo kaina 15lt doh.gif

swoon.gif
Atsakyti
Gal visgi imsiu pabandymui iš kasiulai smile.gif Kažkaip baisu, jeigu nusipirkus dar kažkas nebus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 19:11)
Gal visgi imsiu pabandymui iš kasiulai smile.gif Kažkaip baisu, jeigu nusipirkus dar kažkas nebus gerai smile.gif

pabandymui imk is kasiulai ar kitu internetiniu psl...susizavejus galesi ieskotis ir pirkti pigiau... smile.gif
Bet cia ziuriu Uodegyte, kad kontatai nurodyti Birzai (lino namai), o pas Jus Klp ten kokia spec ju parduotuve yra?
O Tu gal kada pirkdama sau ir laiko turedama nupirktum ir atsiustum?
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 17:22)
pabandymui imk is kasiulai ar kitu internetiniu psl...susizavejus galesi ieskotis ir pirkti pigiau... smile.gif
Bet cia ziuriu Uodegyte, kad kontatai nurodyti Birzai (lino namai), o pas Jus Klp ten kokia spec ju parduotuve yra?
O Tu gal kada pirkdama sau ir laiko turedama nupirktum ir atsiustum?

Šiaip lino namų net kelios parduotuvės Kaune yra, jeigu jūs iš ten smile.gif

Susižavėjus jau dabar, man daug gražiau ant lino siuvinėti darbeliai, bet ar susižavėsiu pati siuvinėti - va kur klausimas biggrin.gif Atrodo, kad labai sunku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 19:01)
Šiaip lino namų net kelios parduotuvės Kaune yra, jeigu jūs iš ten smile.gif

Susižavėjus jau dabar, man daug gražiau ant lino siuvinėti darbeliai, bet ar susižavėsiu pati siuvinėti - va kur klausimas biggrin.gif Atrodo, kad labai sunku smile.gif

tik atrodo kad sunku mirksiukas.gif ,pamatysi,kai tik paimsi į rankas liną ,tai paleisti nenorėsi ,jei aidą visada braižausi kad nenugrybaut,siuvinėjant ant lino žymiuosi ne visada,paradoksas ,bet kažkaip akys pačios rodo ir adata pati lenda ten kur reikia ,o malonumas tai nesvietiškas,siūlas slysta per skylutę ,kaip per sviestą,vienas malonumas siuvinėt thumbup.gif ,Pati ,kol nepabandžius buvau ,bijojau ir pradėti blush2.gif blush2.gif ,maniau neišeis,o dabar siuvinėčiau tik ant lino,bet kadangi aidos pilni krepšiai pripirkta tuo metu ,kai lino dar bijojau ,tai paprastesnius darbelius siuvinėju ir ant aidos,bet linas-tai siuvinėtojos rojus,pradėk ir nesigailėsi tikrai... 4u.gif
o kas link lino iš kasiūlų ,tai ten specialiai siuvinėjimui skirtas linas ir tikrai kokybiškas ,lygiai suaustas ,esu pirkusi tų gabaliukų lino ir likau patenkinta ,ir ne tokie jie ir maži,knygelę apvilkt išeina ir dar lieka...taip ,kad pirmyn... thumbup.gif
Atsakyti
kalbant apie liną, ir aš kai pabandžiau tai sustot negaliu, siuvinėti teko ir ant lino, ir ant ewo, tai galbūt rinkčiausi ewą dėl lygaus audimo ax.gif na bent jau mano toks įspūdis iš to ką bandžiau, o gal iš tikrųjų ir lino tokio yra kad bent jau beveik lygiai suaustas, jeigu taip - tai būtų įdomu sužinoti kur ax.gif

QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 19:01)
Šiaip lino namų net kelios parduotuvės Kaune yra, jeigu jūs iš ten smile.gif

žinau tik vieną Laisvės alėjoj, o kur dar yra? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 19:22)
pabandymui imk is kasiulai ar kitu internetiniu psl...susizavejus galesi ieskotis ir pirkti pigiau... smile.gif
Bet cia ziuriu Uodegyte, kad kontatai nurodyti Birzai (lino namai), o pas Jus Klp ten kokia spec ju parduotuve yra?
O Tu gal kada pirkdama sau ir laiko turedama nupirktum ir atsiustum?

taip firma randasi birzuose,o klp yra ju parduotuve senamiestyje ax.gif galeciau,bet ne artimiausiu laiku ax.gif o is kur butum smile.gif kreipkis tu
Atsakyti