Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 18:02)
Auginu pilvą namie, į darbą eiti nereikia, tai ką daugiau veiksi biggrin.gif Tik kad jau greit mano siuvinėjimai baigsis  rolleyes.gif


Biskorniukas puikus, aš tai sau irgi tik vienspalvį teišspaudžiau blush2.gif .

Šiaip tai sako, nestuke.gif ir pensininkai labiausiai užimti žmonės pasauly, bet Pumpurėlis matyt tikrai mėgaujas nestuke.gif thumbup.gif nes dauguma tai sako - ooo, išeisiu atostogų, tai tą, tą ir aną... o išeina kaip visada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 11 14, 03:41)
Asmeniskai as, kaip naujokei, patarciau pradet butent nuo rinkinio.
As dazniausiai siuvineju labai maziukus darbukus, tad man labiau apsimoka pirkt zurnala su schemom, medziaga ir siulus, bet turiu isigijus net kelis rinkinukus, viena pradejus, bet nepabaigus... Bet cia jau toks mano darbo stilius - vienas didesnis darbelis + keli maziukai, nes be siuvinejimo as dar ir kitais rankdarbiais uzsiimu, siuvineju tik tada, kai tam buna nuotaika...
Uodegyte, nerodo bijunelio, bent jau man  4u.gif

unsure.gif bijunelis tvarkomas saitas tai galit ir nematyt

aisku jai is uzsienio internetiniu perkat ,tada apsimoka ax.gif lietuvoje rinkini siuvinejau kuris kainuoja 140 lt ,o susipirkau viska uz 50-60 lt nepamenu tiksliai g.gif


QUOTE(kristi3d @ 2011 11 14, 11:34)
Pumpurėli, biskorniukas fantastiškas wub.gif
Dėl audinių pasirinkimo iš specializuotų parduotuvių ir ne, mano palankumas visgi būtų specializuotam audiniui. Žinoma galima rasti gero ir tinkamo "Lino namuose" ar kitoje parduotuvėje pigiau, bet tokio audinio nesiryžčiau naudoti dideliam darbui (juk yra grėsmė, kad kryžiukai gausis nelygūs), mažiems darbeliams gal ir verta bandyti ax.gif

kryziukai lygus ,bet audimas lygesnis.nors neseniai is kasiulai pirkau .irgi pasitaike "pokstu'' kai siulas storesnis keliose vietose .ir matosi doh.gif kur uzsiuvinejama atardziau,ir nesimato.o kur nera kryziuku, istyselis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 14 lapkričio 2011 - 10:53
QUOTE(cindy @ 2011 11 13, 16:43)
Sakykit, o linas siuvinėjimui tinka bet koks ar turi būti specialus? ax.gif  Kažkada parduotuvėje "Lino namai" mačiau medžiagą su gan aiškiom akutėm, tai ir kilo toks klausimas rolleyes.gif


Specialus linas yra lygus, kryželiai gaunasi lygūs, lengva skaičiuoti. Siuvinėti ant paprasto lino gali tekti, tarkim, į šoną per du, bet į viršų - per tris siūliukus, kad kryželiai gautųsi "kvadratiniai", o tada yra labai nepaprasta skaičiuoti. Bandžiau siuvinėti ant paprasto lino, bet tai buvo tokia kančia, kad iškart padėjau į šalį... Aišku, kartais neišeina rinktis specialaus lino, kai pvz. nori siuvinėti 2 m. ilgio takelį ant stalo... Bet šiaip bent jau aš visuomet renkuosi specialų siuvinėjimui skirtą liną.


QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 13, 22:35)
bet nelabai suprantu, koks tikslas pirktis atskirai medziaga, siulus, schemas irgi buna perka... ebay begales rinkinuku tikrai nebrangiai


Kuo daugiau siuvinėji, tuo fantazija ir akiratis plečiasi toliau už standarinių rinkinių ribų biggrin.gif Rinkiniai gerai, kai tai yra specifiniai siūlai ir pan. (pvz. Dimensions tikrai verta pirkti rinkinį, nes spalvų gama pakonvertavus siūlus, mano supratimu, gerokai nukenčia). Bet kai jau "išaugi pirmus marškinėlius", norisi kelias schemas sujungti į vieną darbą, tenka keisti spalvas, kad tiktų prie kažko kito ir t.t., arba renkiesi specialius dizainus, o jie kainuoja... oi nepigiai, ir e-bay'juje jų nebūna.


QUOTE(A-Z @ 2011 11 14, 11:16)
Šiaip tai sako,  nestuke.gif  ir pensininkai labiausiai užimti žmonės pasauly, bet Pumpurėlis matyt tikrai mėgaujas  nestuke.gif  thumbup.gif  nes dauguma tai sako - ooo, išeisiu atostogų, tai tą, tą ir aną... o išeina kaip visada lotuliukas.gif


Oi, aš tai niekur neskubu, nesu apsivertusi jokiais darbais ir leidžiu dienas be jokio streso (skirtingai nuo to, kas buvo kai į darbą ėjau...) biggrin.gif Poilsis nerealus... Bet tai negi dabar kiaurą dieną sėdėsi ant sofos prieš televizorių? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 14, 02:32)
internetines svetaines jie neturi kad galima butu paziureti  ax.gif

keli darbeliai siuvineti mano,tik kur bijunas issiuvinetas ,man per stambus linas buvo  ax.gif

Uodegyte, o cia ne sis psl? http://www.linonamai...udiniai/?lang=2

ebay paziurejau, kad tie rinkiniai gan brangus, plius kartais ir atsiuntimas brangesnis uz rinkini, tai nzn kur jus randat uz kelis eurus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 13:35)
Uodegyte, o cia ne sis psl? http://www.linonamai...udiniai/?lang=2

ebay paziurejau, kad tie rinkiniai gan brangus, plius kartais ir atsiuntimas brangesnis uz rinkini, tai nzn kur jus randat uz kelis eurus... smile.gif

turbut ax.gif as perku is klp
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 12:35)
Uodegyte, o cia ne sis psl? http://www.linonamai...udiniai/?lang=2

ebay paziurejau, kad tie rinkiniai gan brangus, plius kartais ir atsiuntimas brangesnis uz rinkini, tai nzn kur jus randat uz kelis eurus... smile.gif

ebay pirmiausia reikia i paiieska ivesti cross stitch kits, tada kai ismeta, galima parinkti pagal ka rusiuoti juos. Tada suvedi lowest price first ir ismeta po 1 eura netgi begales.....kokie 10psl ivairiu rinkiniu yra po eura, po 2...po 3 jau tikrai galima nestandartiniu prisirinkti kokiu tik nori... na, dar atsiuntimas keli eurai ir stai smile.gif max 5 eurai ir pasirinkimo tikrai ne vienas puslapis o bent 100 skirtingu rinkiniu. va cia nuoroda, pagal pigiausius. http://www.ebay.ie/s...5...sop=2&_sc=1
as airijoj, todel ten is pradziu nepigus vietiniai, o paskui is uk ir usa po 1 centa jau psl apacioj prasideda, paziurekit iki galo mirksiukas.gif

o pats atsiuntimas man is uk buna dazniausiai 2 arba 3 eurai, i lietuva manau tas pats bus, tai jei pirksi rinkini uz eura, atsiuntimas kainuos brangiau, bet vistiek manau apsimoka, nes LT uz 10 litu tikrai jokio rinkinio nerasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulbul1980: 14 lapkričio 2011 - 11:53
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 14, 13:51)
ebay pirmiausia reikia i paiieska ivesti cross stitch kits, tada kai ismeta, galima parinkti

betar ebay ne aukcionas, ? juk neparasyta buy now, tai dar reikes laukti kol kas siulys kainas, ar ne taip...bet visgi perzvelgsiu iki galo mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis mane neramina tas linas biggrin.gif Kokį tada pirkti specialų, kad kaina gautųsi mažesnė? Noriu nediduko paveiksliuko, tai didelio gabalo man neapsimoka pirktis ir mokėti didelius pinigus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 12:55)
betar ebay ne aukcionas, ? juk neparasyta buy now, tai dar reikes laukti kol kas siulys kainas, ar ne taip...bet visgi perzvelgsiu iki galo mirksiukas.gif

taip, ebay aukcionas, reikia 'statyti', siulyti zemiausia suma ir kelias dienas palaukti, jei niekas daugiau neuzstatys, tai jusu pvz., 1 cento pasiulymas laimes. Yra tokiu, kur ir buy now, ten ne aukcionas, ten galima uz pasiulyta kaina is karto pirkti. Tokiu atveju tai butu kaip internetines parduotuves, kurios turi ne viena, o kelis tokius rinkinius, bet labiau apsimoka siulyti maziausia kaina ir palaukti kelias dienas, na, patikrint kas kelias dienas, jei kazkas kitas siulo daugiau, jus matot ir galit pakelt kokiu euru savo kaina.... ebay man is pradziu pasirode labai nesuprantamas, bet paskui pabandzius labai patiko biggrin.gif prisipirkau rinkiniu keliems metams i prieki, siulu nerimui ir t.t. biggrin.gif tiesiog nepatinget paziuret iki nurodyto psl.galo ir dar pora psl i prieki, tada ir pamatysit, ko ten yra smile.gif
Atsakyti
lietuvems reikia ziuretis USD kaina, nes euras gi pas mus stabilus, o doleris, kartais buna papinga ir gerai kaina paskaiciuojama.
as visada ziuriu e-bay.com http://www.ebay.com/...l...tpos=&gbr=1
kur yra aukcionai, jei neskubu ir pazaisti galima - o ko ne mirksiukas.gif
kaireje yra kategorijos, galima smulkiau issifiltruoti. arba jei zinoma, ko ieskoma is karto i paiekos lauka isivesti pavadinima ir nereikes ilgai klaidzioti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 10:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau...  rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".

Koks grazus biskorniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 14, 13:02)
Vis mane neramina tas linas biggrin.gif Kokį tada pirkti specialų, kad kaina gautųsi mažesnė? Noriu nediduko paveiksliuko, tai didelio gabalo man neapsimoka pirktis ir mokėti didelius pinigus.. g.gif

Pav. sito lino gabaliukas 34/24 kasiuluose po 8.90. Ir visai nereikia mazu gabalyciu pirkti po 50lt.
http://www.kasiulai....ina-p-6299.html
Atsakyti