Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 12:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau...  rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".

Labai grazus ir dailus biskornas wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o linas siuvinėjimui tinka bet koks ar turi būti specialus? ax.gif Kažkada parduotuvėje "Lino namai" mačiau medžiagą su gan aiškiom akutėm, tai ir kilo toks klausimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 11 13, 17:43)
Sakykit, o linas siuvinėjimui tinka bet koks ar turi būti specialus? ax.gif  Kažkada parduotuvėje "Lino namai" mačiau medžiagą su gan aiškiom akutėm, tai ir kilo toks klausimas rolleyes.gif

as perku is lino namu ax.gif svarbiausia nepasirinkti nei per stambaus,nei per smulkaus .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 13, 19:37)
as perku is lino namu  ax.gif svarbiausia nepasirinkti nei per stambaus,nei per smulkaus .

Bet tai perkant iš ten daug pigiau gaunasi nei iš specializuotų parduotuvių, taip? smile.gif Kiek mačiau lino namuose metras 20-30lt, o parduotuvėse specialaus lino gabalyčiai apie 50lt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 13 lapkričio 2011 - 20:24
labas vakaras..paskaitineju jusu diskusijas, as tik pradedanti, bet nelabai suprantu, koks tikslas pirktis atskirai medziaga, siulus, schemas irgi buna perka... ebay begales rinkinuku tikrai nebrangiai, viskas parinkta, suderinta, as gan nemazai uzsipirkau po kelis eurus, yra tiek dideliu, tiek mazu, su atsiuntimu uz 5 eurus gali koki nori rast. Nebent patinka pacioms po gabaliuka rinktis viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 13, 19:35)
labas vakaras..paskaitineju jusu diskusijas, as tik pradedanti, bet nelabai suprantu, koks tikslas pirktis atskirai medziaga, siulus, schemas irgi buna perka... ebay begales rinkinuku tikrai nebrangiai, viskas parinkta, suderinta, as gan nemazai uzsipirkau po kelis eurus, yra tiek dideliu, tiek mazu, su atsiuntimu uz 5 eurus gali koki nori rast. Nebent patinka pacioms po gabaliuka rinktis viska  4u.gif


Čia tas pats kaip, kam kepti vištą namie, jei maximoj gali nusipirkti keptą biggrin.gif
Gyvenime nesu siuvinėjus rinkinio. SChemą galima rast internete, nes geras rinkinys yra pakankamai brangus. Dabar mano ieškamo paveiksliukas kainuoja 32 svarus, man tai nepigu blush2.gif Kas kad rinkinys, bet aš niekada nesiuvinėju Anchor siūlais, o ten būtent anchor siūlai, ką aš su jais po to veiksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 13, 23:35)
labas vakaras..paskaitineju jusu diskusijas, as tik pradedanti, bet nelabai suprantu, koks tikslas pirktis atskirai medziaga, siulus, schemas irgi buna perka... ebay begales rinkinuku tikrai nebrangiai, viskas parinkta, suderinta, as gan nemazai uzsipirkau po kelis eurus, yra tiek dideliu, tiek mazu, su atsiuntimu uz 5 eurus gali koki nori rast. Nebent patinka pacioms po gabaliuka rinktis viska  4u.gif

mes tik uz schema nemokam,nes begales randame internete.todel rinkinio neperku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 lapkričio 2011 - 22:17
QUOTE(Uodegyte @ 2011 11 13, 21:37)
as perku is lino namu  ax.gif svarbiausia nepasirinkti nei per stambaus,nei per smulkaus .

o gal gali idet nuorodele to lino, kuri perki, nes kiek ziurejau rusiu tai begale... 4u.gif
Atsakyti
aš manau, kad kartais rinkinys yra taip pat kur kas pigiau, nei atskirai medžiaga, siūlai, schema iš interneto (neretai vos įskaitoma, kad ir nuo skenavimo).
Jei tai DMC rinkinys ar Anchor, sutinku, kad galima visai nesunkiai nusipirkti siūlų arba panaudoti jau iš savo sukauptų tos rūšies siūlų bei išsiuvinėti ir rezultatas bus toks, koks iš originalaus rinkinio. arba pvz paprastutės schemos (na kad ir vaikiška tema), kur galima nesunkiai sukombinuoti kelias spalvas.
Kitas reikalas, jei rinkinyje yra originalūs, tik tuose rinkiniuose naudojami siūlai, tuomet spalvų atrinkime, kad ir menkas spalvinis neatitikimas, duoda visai naują rezultatą, siuvinėjant savo jėgomis surinktomis priemonėmis arba panaudojant kažkieno atrinktas.

Pati dabar siuvinėju iš ebay pirktą dimensions rinkinį, kuris man kainavo su siuntimu per pus pigiau nei Lietuvoje ir kadangi tai yra tik dimensions rinkiniuose naudojami siūlai, jau matau skirtumą, lyginant su internete publikuojamais DMC raktu išsiuvinėtais analogiškais darbais. Kadangi darbe naudojamos 33 ar 34 spalvos (nebepamenu tiksliai blush2.gif ), kai kurių reikėtų ne po vieną matkeli (tai imant kad ir po viena, jau vien siūlai man gaunasi 68 litai, o kur dar 46*25 cm medžiaga). Rinkinys man kainavo 78 litus. Tuo tikriausiai viskas pasakyta, kad yra atvejų, kuomet rinkinys kur kas pigiau, o svarbiausia taip, kaip turi būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 14, 00:43)
o gal gali idet nuorodele to lino, kuri perki, nes kiek ziurejau rusiu tai begale... 4u.gif

internetines svetaines jie neturi kad galima butu paziureti ax.gif

keli darbeliai siuvineti mano,tik kur bijunas issiuvinetas ,man per stambus linas buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2011 11 13, 14:35)
labas vakaras..paskaitineju jusu diskusijas, as tik pradedanti, bet nelabai suprantu, koks tikslas pirktis atskirai medziaga, siulus, schemas irgi buna perka... ebay begales rinkinuku tikrai nebrangiai, viskas parinkta, suderinta, as gan nemazai uzsipirkau po kelis eurus, yra tiek dideliu, tiek mazu, su atsiuntimu uz 5 eurus gali koki nori rast. Nebent patinka pacioms po gabaliuka rinktis viska  4u.gif


Asmeniskai as, kaip naujokei, patarciau pradet butent nuo rinkinio.
As dazniausiai siuvineju labai maziukus darbukus, tad man labiau apsimoka pirkt zurnala su schemom, medziaga ir siulus, bet turiu isigijus net kelis rinkinukus, viena pradejus, bet nepabaigus... Bet cia jau toks mano darbo stilius - vienas didesnis darbelis + keli maziukai, nes be siuvinejimo as dar ir kitais rankdarbiais uzsiimu, siuvineju tik tada, kai tam buna nuotaika...


Uodegyte, nerodo bijunelio, bent jau man 4u.gif
Atsakyti
Pumpurėli, biskorniukas fantastiškas wub.gif
Dėl audinių pasirinkimo iš specializuotų parduotuvių ir ne, mano palankumas visgi būtų specializuotam audiniui. Žinoma galima rasti gero ir tinkamo "Lino namuose" ar kitoje parduotuvėje pigiau, bet tokio audinio nesiryžčiau naudoti dideliam darbui (juk yra grėsmė, kad kryžiukai gausis nelygūs), mažiems darbeliams gal ir verta bandyti ax.gif
Atsakyti