Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 18:34)
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai  lotuliukas.gif




Labai geri thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš po meškių irgi šituos drtaugei siuvinėsiu, apti išsirinko...
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 10, 21:56)
gal ir įkyrėsiu aš jum, bet galbūt jūsų atsakymas bus naudingas ir kitoms pradedančiosioms blush2.gif susimąsčiau, į kurią pusę pas jus gula kryžiukai (viršutinis kryželio siūlas)? anksčiau čia kažkuri minėjo, kad gula kryžiukai ne į tą pusę į kurią reikia, tai negi yra taisyklės, į kurią turėtų? blush2.gif


Tikrai nėra taisyklės į kurią turi gulti. Svarbu, kad visi į vieną pusę. Pvz. Anchor, Coats rinkiniuose parodyta, kad turi gulti taip /////, o DIM, DMC rinkiniuse \\\\\. Pas mane pirmasis variantas, nes pradėjau nuo Coats rinkinio.
Atsakyti
Višniukė, Gintariuxt, kristi3d - padirbėta kaip reikiant wub.gif
Nimue nerealus wub.gif įkvepė liną į rankas šiandien paimt mirksiukas.gif
Mirabilia parakiška, grakšti wub.gif
moliūgas thumbup.gif
Atsakyti
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau... rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 10:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau...  rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".

nai nai nai kaip grazu thumbup.gif o jau kiek kruopstumo ideta wub.gif
Atsakyti
Labai gražus biscornas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 11:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau...  rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".

labai gražus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 12:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau... 

labai dailu wub.gif
Atsakyti
bet tai Pumpureli kada tu speji...kaip siuvinejimo fabrikas esi thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai kaip tokia tinginė, tai nepaslinkčiau tokio mažo su tiek daug spalvų siuvinėti biggrin.gif Pumpurėli- kaip paaugliai sako- respekts biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 12, 13:05)
Pasigaminau biskorną sau - labai reikėjo adatinės, nes nemažai tenka siūti pastaruoju metu. Na bet ir pasikrapštymo prie jo - pirmą kartą dariau, tai net nesitikėjau...  rolleyes.gif
Zweigart Belfast linas, DMC, Kreinik siūlai, Mill hill karoliukai ir gėlytė. Chatelaine nemokamas dizainas "Debi's roses".


Labai mielas biskornas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 11 12, 15:25)
bet tai Pumpureli kada tu speji...kaip siuvinejimo fabrikas esi thumbup.gif


Auginu pilvą namie, į darbą eiti nereikia, tai ką daugiau veiksi biggrin.gif Tik kad jau greit mano siuvinėjimai baigsis rolleyes.gif
Atsakyti