Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 15:49)
Jei siuvinėsi ant 25 ct per du siūliukus, bus kaip 12,5 aida tai iš esmės kaip ir netolima 14 ct aidai, bet skaičiuoklėj suskaičiavo kiek reikėtų audinio, jei siuvinėtum per vieną siūliuką. Todėl ir reikia mažiau negu 18 ct ax.gif


aciu aciuks.gif o obuoliukas su nesikais - fantastiskas wub.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 11 10, 19:11)

maniskius, kaip supratau klijavo (nes girdejau plius saskaitoj irase "paklijavimas" g.gif ) reminau trijuose skirtinguose Kauno centruose. Is paskutinio dar neatsiemiau.

QUOTE(Metaxa @ 2011 11 10, 21:56)
gal ir įkyrėsiu aš jum, bet galbūt jūsų atsakymas bus naudingas ir kitoms pradedančiosioms blush2.gif susimąsčiau, į kurią pusę pas jus gula kryžiukai (viršutinis kryželio siūlas)? anksčiau čia kažkuri minėjo, kad gula kryžiukai ne į tą pusę į kurią reikia, tai negi yra taisyklės, į kurią turėtų? blush2.gif


as nezinau, ar yra taisykles, bet pvz dabar dimensions kur siuvineju darbeli, tai pusinis pagal piesini turi eiti tik /. as visada siuvineju, kad pirmiausia /, ant virsaus \
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 10, 22:25)
maniskius, kaip supratau klijavo (nes girdejau plius saskaitoj irase "paklijavimas"  g.gif ) reminau trijuose skirtinguose Kauno centruose. Is paskutinio dar neatsiemiau.

as nezinau, ar yra taisykles, bet pvz dabar dimensions kur siuvineju darbeli, tai pusinis pagal piesini turi eiti tik /. as visada siuvineju, kad pirmiausia /, ant virsaus \

o kiek tas paklijavimas maždaug pinigėlių prisideda? ax.gif

kryželius aš irgi siuvinėju \ ant viršaus, bet ar nieko jeigu viršutinis kryželio siūlas \, o prie pat jo pusinis / ? blush2.gif jau dviejuose darbuose su tuo susidūriau, parūpo žinot kaip teisingiau pasielgti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 10, 22:31)
o kiek tas paklijavimas maždaug pinigėlių prisideda? ax.gif

kryželius aš irgi siuvinėju \ ant viršaus, bet ar nieko jeigu viršutinis kryželio siūlas \, o prie pat jo pusinis / ? blush2.gif jau dviejuose darbuose su tuo susidūriau, parūpo žinot kaip teisingiau pasielgti rolleyes.gif


klijavimas, tai ten kapeikos mirksiukas.gif maniskis truputi didesnis uz A4 kur buvo, tai 4,86 lt.

o del tu kryzeliu tai ir pas mane taip iseina. esme tai ir sudaro, kad gaunasi kaip seselis pagal schemos reikalavimus, plius dar giju skaicius skiriasi - tai roks reljefinis vaizdas susidaro ir tikrai prideda isskirtinumo del to.
Atsakyti
Nimukai nuostabus,liux ireminta thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labai grazus ir mieli nimukai wub.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gintariuxt tankumas 28 ct. mirksiukas.gif bet dabar vienam darbeliui (SAL'ui, kurį siuvinėju pakaitom su mirabilėm) pasiėmiau mažiuką gabaliuką 40 ct pabandymui wacko.gif tai kai reikia nuo vieno darbo prie kito pereit, sunkoka būna, arba kryžiukus vos įžlibinu, arba kai priprantu prie 40 ct, ant 28 ct kryžiai drambliniai atrodo lotuliukas.gif
Merginos dėkui 4u.gif ... perduosiu nešikams pusę komplimentų, nes nuo visų užries nosį ir išleps lotuliukas.gif
Atsakyti
Visų darbukai žavingi, pradedant nuo pat 1 temos psl. 4u.gif

ir aš greit pasirodysiu su keliais, siuvinėjau apvalkaliukus foto albumams ir užrašinei. Šįkart neaptraukinėjau, o pasiuvau "nuvelkamus", nes foto-mažo vaiko, tai pagalvojau, kad praktiškiau bus, jei galima išskalbti. o užrašinė irgi baigiasi kažkada, o mielą viršelį galima naudoti kitai arba įsirėmint... ne siuvėja esu, tai nžn kaip ten bus, gausit pakomentuoti rolleyes.gif

Metaxa, parašyk paskui, kur geriausiai tavo nuomone įrėmino, nes mano 1 didelis laukia acu "namukai-žmogiukai", nžn kur pasiduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 11 11, 09:02)
Metaxa, parašyk paskui, kur geriausiai tavo nuomone įrėmino, nes mano 1 didelis laukia acu "namukai-žmogiukai", nžn kur pasiduoti g.gif

as nezinau, nes vakar ir pati pirma karta lankiausi reminimo centre, visada reminausi pati... bet sis klausimas ir mane domina, kad zinociau kur kita karta nest Kaune smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 11, 10:16)
40 ct, ant 28 ct kryžiai drambliniai atrodo lotuliukas.gif
Merginos dėkui 4u.gif ... perduosiu nešikams pusę komplimentų, nes nuo visų užries nosį ir išleps  lotuliukas.gif

sveikos 4u.gif
o ant 40 ct lino, per kiek siuliuku siuvinejat? pradejau su 2 doh.gif tai per smulkus man tas linas, apsizioplinau pirkdama doh.gif biggrin.gif
Nimuku remelis lb tinkamai parinktas, kur pirkot? smile.gif
Atsakyti
As darbelius reminti vezu Kaune, Juozapavičiaus pr. 79. Man tai patinka, pirma karta nunesiau ir likau patenkinta todel visada nesu tenai. Patinka kad dirba moteris kuri pataria kas grazu ir kas tinka, ir ko pats darbelis reikalauja. Ir ji labai i darba ziuri atidziai, nes buvo kad rinko remus ir pasporta foto nuotraukai ir su kliente atrode labiausiai turetu tikti, o kai isiremino ji lyg ir nepatenkinta buvo, ir net manes klause kas tame reminime ne taip. Tai pasirode kad ji noretu kaip ir isspresti ta reminimo problema. smile.gif daugiau niekur nebandzius, bet jei yra geresniu vietu tai butu saunu ir man suzinoti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 11, 10:27)
as nezinau, nes vakar ir pati pirma karta lankiausi reminimo centre, visada reminausi pati... bet sis klausimas ir mane domina, kad zinociau kur kita karta nest Kaune smile.gif

Esu TIK girdėjusi atsiliepimus, kad Kaune gerai rėmina Šv. Gertrūdos g. (Netoli Kauno pilies priešais Šilo parduotuvę) ax.gif
QUOTE(xiuke @ 2011 11 11, 10:33)
sveikos 4u.gif
o ant 40 ct lino, per kiek siuliuku siuvinejat? pradejau su 2 doh.gif tai per smulkus man tas linas, apsizioplinau pirkdama doh.gif  biggrin.gif
Nimuku remelis lb tinkamai parinktas, kur pirkot? smile.gif

Siuvinėju irgi per 2 siūliukus, bet pritariu, kad reikia priprast prie tokio smulkumo doh.gif
Rėmai gaminti Vilniuj, Dysnos g. rėminimo dirbtuvėse. Rėmą padėjo parinkti tikrai labai taikliai, bet rėminimo kokybė mane truputį neramina. Šitą paveiksliuką įrėmino pakankamai normaliai, bet kitą palikau tvarkyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 11, 12:41)
Esu TIK girdėjusi atsiliepimus, kad Kaune gerai rėmina Šv. Gertrūdos g. (Netoli Kauno pilies priešais Šilo parduotuvę)  ax.gif

Siuvinėju irgi per 2 siūliukus, bet pritariu, kad reikia priprast prie tokio smulkumo  doh.gif
Rėmai gaminti Vilniuj, Dysnos g. rėminimo dirbtuvėse. Rėmą padėjo parinkti tikrai labai taikliai, bet rėminimo kokybė mane truputį neramina. Šitą paveiksliuką įrėmino pakankamai normaliai, bet kitą palikau tvarkyti unsure.gif

aisku, maniau, kad gatavas tas remelis jau pirktas...nes nimuke sioke toke, kastonas, siuvinet bandau, galvoju, kad remeliu reikes graziu, subtiliu...as beveik gailiuos,kad per 2siuvinej, nes ne visi lygus kryziukai gaunasi, sunku adata ibesti... doh.gif
Atsakyti