Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 10, 19:22)
Metaxa - siuvinėti darbai taisyklingai turėtų būti rėminami tempiant, ne klijuojant. Jei klijuoja, tai labiau iš tingėjimo pasikrapštyti... bet pavojus tas, kad per laiką klijai gali pakeisti šviesios medžiagos spalvą (nors tai tik girdėjau, neteko pačiai susidurti). Tempti galima ir ant kartono (gal jau aukštesnis pilotažas būtų - ant porėmio). Taigi jei tai normalios dirbtuvės, neturėtų šiaip pakišti po stiklu medžiagos, tiesiog normaliai užtemps ant kartono ir įrėmins.

man įtarimas kilo dėl to, kad sakė, jog paveikslėlį apkarpys ir paliks tiek, kokio dydžio rėmas. tai man iškart kilo klausimas, kaip jį temps ant kartono... na bet gal tik aš kaip niekad nerėminus ir nežinau centrų rėminimo technikos, susidariau tokį vaizdą g.gif
gal kas nors rėminot rėmai.lt Kaune ir jau turit atsiliepimus? smile.gif nes kiek žinau, vasarą buvo ir daugiau be manęs perkančių tą kuponą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 10, 20:44)
man įtarimas kilo dėl to, kad sakė, jog paveikslėlį apkarpys ir paliks tiek, kokio dydžio rėmas. tai man iškart kilo klausimas, kaip jį temps ant kartono...


Aha, skamba kažkaip ne taip g.gif Žiūrint ant ko siuvinėta - jei ant kietos aidos, tai galima ir tokiu būdu pakišti po stiklu, nelabai ten ir įtempsi kažką. Bet jei ant lino, tada blogai, man atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 10, 20:00)
Aha, skamba kažkaip ne taip  g.gif Žiūrint ant ko siuvinėta - jei ant kietos aidos, tai galima ir tokiu būdu pakišti po stiklu, nelabai ten ir įtempsi kažką. Bet jei ant lino, tada blogai, man atrodo  unsure.gif

vienas paveikslas (balerina su gulbėmis jei atsimenat) siuvinėta ant kietos aidos, ir siuvinėtas visas fonas, tai ten standus darbas ir taip atrodo... o kitas tai vaikiškas metrikas ant lino siuvinėtas, tai jis tikrai kol neįtemptas nekaip atrodo g.gif
na kągi, aš dar kartą jų pasiklausiu kai galutinį užsakymą duosiu, pinigėlius vis tiek reikės išnaudot, žiūrėsim ką jie sakys kaip daro, jei planuos tik paprastai kišt po stiklu, tai sakysiu tada geriau klijuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 18:34)
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai  lotuliukas.gif


Oj kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Merginos, norėjau paklaust, ar yra Vilniuj parduotuvė, kurioje būtų prekiaujama Mill Hill ir Kreinik? Internete laukiu, kada karoliukų atveš reikiamų, bet norėčiau judėt į priekį bent su metaliku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 11 10, 21:11)
Merginos, norėjau paklaust, ar yra Vilniuj parduotuvė, kurioje būtų prekiaujama Mill Hill ir Kreinik? Internete laukiu, kada karoliukų atveš reikiamų, bet norėčiau judėt į priekį bent su metaliku smile.gif


Žinau, kad viena ruošiasi atsidaryt, bet tik nuo gruodžio mėnesio. Kol kas prekiauja tik internetu.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 11 10, 23:15)
Žinau, kad viena ruošiasi atsidaryt, bet tik nuo gruodžio mėnesio. Kol kas prekiauja tik internetu.


kokia parduotuve cia planuoja atsidaryt? labai jau idomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 10, 21:31)
kokia parduotuve cia planuoja atsidaryt? labai jau idomu  bigsmile.gif


CUP'e 5 aukšte "Darbštuole". Čia ta pati, kur internetinė yra darbstuole.eu. Dabar ten remontas, o po remonto bus dvi rankdarbių reikmenų parduotuvės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 lapkričio 2011 - 21:35
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 19:34)
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai  lotuliukas.gif


Labai faini kulinarai wub.gif ir rėmas puikiai parinktas.
Atsakyti
gal ir įkyrėsiu aš jum, bet galbūt jūsų atsakymas bus naudingas ir kitoms pradedančiosioms blush2.gif susimąsčiau, į kurią pusę pas jus gula kryžiukai (viršutinis kryželio siūlas)? anksčiau čia kažkuri minėjo, kad gula kryžiukai ne į tą pusę į kurią reikia, tai negi yra taisyklės, į kurią turėtų? blush2.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad svarbiausia, jog gultų visi į tą pačią pusę, o ne į skirtingas mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos,labai grazus dizainai thumbup.gif ir feja ir nykstukai,ir pagalvele labai miela 4u.gif as laukiu savo siuntinuko,jau greitai tureciau gauti,tai kai kibsiu i darbus,tai visus tris padarysiu is kart tongue.gif
man remino Alytuj,tai buvo darbas visas siuvinetasta prasme visas fonas.ir dar iskrakmolinau,tai tokis standus ir kietas buvo ,o kai pasiemiau ireminta,tai vos infarkto negavau doh.gif doh.gif doh.gif darbas buvo taaaaip istampytas,kad net kai kur per penkis kryzelius buvo paslepta...zodziu,man su tuo tampymu nepasiseke..o gal su reminimo salonu g.gif
Atsakyti