Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 10, 13:20)
reikia konsultacijos del Mirabilios reminimo  4u.gif
Deti stikla? Pasporta? ar tik rema?  g.gif

Sunku patart, manau geriausia neštis darbą į rėminimo dirbtuves ir vietoj dėliotis pagal turimą asortimentą. Maniškė rėminta į dvigubą rėmą (bandžiau pritaikyt paspartą, bet nei vienas nelipo) rolleyes.gif Dėl stiklo irgi kaip kam patinka, vienos teikia pirmanybę galimybei paglostyti mirabilę, kitos nori išvengti apdulkėjimo ir kitokio išorės poveikio paveiksliukui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 15:42)
Sunku patart, manau geriausia neštis darbą į rėminimo dirbtuves ir vietoj dėliotis pagal turimą asortimentą. Maniškė rėminta į dvigubą rėmą (bandžiau pritaikyt paspartą, bet nei vienas nelipo) rolleyes.gif Dėl stiklo irgi kaip kam patinka, vienos teikia pirmanybę galimybei paglostyti mirabilę, kitos nori išvengti apdulkėjimo ir kitokio išorės poveikio paveiksliukui ax.gif


Sita tai tikrai nesiu i reminimo dirbtuves 4u.gif Na ziuresim kaip ten gausis, bandysim ieskot geriausio varianto.
Dekuj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 10, 14:20)
reikia konsultacijos del Mirabilios reminimo  4u.gif
Deti stikla? Pasporta? ar tik rema?  g.gif


Aš tikrai nedėčiau stiklo nei pasparto (ir nedėjau saviškei...).
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 10, 16:07)
Aš tikrai nedėčiau stiklo nei pasparto (ir nedėjau saviškei...).


Stiklo ir man kazkaip nesinori deti, nes karoliukai tada kazkaip "pasislepia" 4u.gif dabar pagooglinau, tai yra keli variantai su pasportu, tai jei tinkama radus, gal ir nieko atrodytu.
Atsakyti
O aš dedu Mirabilėms matinius stiklus. Kartais ir paspartus dedu. Kaip nuotaika ir koks rėmas. Vieno vaisto nėra. Daryk kaip tau pačiai gražiau. O rėminimo variantų gali ir Facebooke pažiūrėti - ten yra Miriabilia siuvinėtojų grupė, albumuose nuotraukų daug. Turėk galvoj, kad paspartas be stiklo per laiką blunka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 10 lapkričio 2011 - 14:16
Sveikos,

atejau su konkreciu klausimu 4u.gif parduotuvej sake, kad 25 ct artima 14 ct aidai.
pasinaudojus skaiciuokle man 160x200 kryziuku paskaiciuoja, kad 25 ct reikia 16,26x20,32 cm, o jei ziuriu pvz 18 ct aida tai gaunasi 22,58x28,22 cm. Kaip cia yra g.gif, kad stambesnes (25ct) reikia maziau, nei 18 ct g.gif ar mane supainiojo pardaveja?
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 11 10, 15:06)
Sveikos,

atejau su konkreciu klausimu  4u.gif parduotuvej sake, kad 25 ct artima 14 ct aidai.
pasinaudojus skaiciuokle man 160x200 kryziuku paskaiciuoja, kad 25 ct reikia 16,26x20,32 cm, o jei ziuriu pvz 18 ct aida tai gaunasi 22,58x28,22 cm. Kaip cia yra  g.gif, kad stambesnes (25ct) reikia maziau, nei 18 ct  g.gif  ar mane supainiojo pardaveja?

Jei siuvinėsi ant 25 ct per du siūliukus, bus kaip 12,5 aida tai iš esmės kaip ir netolima 14 ct aidai, bet skaičiuoklėj suskaičiavo kiek reikėtų audinio, jei siuvinėtum per vieną siūliuką. Todėl ir reikia mažiau negu 18 ct ax.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai lotuliukas.gif
user posted image
Iš arčiau
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 17:34)
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai  lotuliukas.gif

labai labai wub.gif ir man dabar atėjo laikas rinktis sekantį paveikslą tai šis vienas iš variantų ax.gif

o aš buvau šiandien rėminimo centre (kur rėmai.lt (Kaune) buvo galima pirkti kuponą nuolaidai), rėminsiu du savo pabaigtukus, viską lyg ir sutarėm, bet dabar parėjus namo ir susigulėjus mintims iškilo toks klausimas: kokia technika jie viską atlieka?
manęs klausė, ar darbą paklijuot, atsakiau kad niekad nerėminus, nežinau apskritai kokiu būdu jie tvirtina darbą, klausiau jų patarimo, jos nusprendė, kad neklijuot. O va dabar galvoju, ar jie ten turi kažkokį kitą tempimo ant kartono būdą, ar tiesiog kaip nuotrauką pakiš po stiklu netemptą ir viskas? g.gif
gal ir kvailas klausimas, bet noriu pas jus išsiaiškint kol dar ne vėlu (galutinį užsakymą pateiksiu tik kitą savaitę, nes atliko pinigėlių iš kupono ir dar vienam darbeliui, kuriam pribaigti dar liko pora dienų kryžiavojimo) blush2.gif
Atsakyti
Metaxa - siuvinėti darbai taisyklingai turėtų būti rėminami tempiant, ne klijuojant. Jei klijuoja, tai labiau iš tingėjimo pasikrapštyti... bet pavojus tas, kad per laiką klijai gali pakeisti šviesios medžiagos spalvą (nors tai tik girdėjau, neteko pačiai susidurti). Tempti galima ir ant kartono (gal jau aukštesnis pilotažas būtų - ant porėmio). Taigi jei tai normalios dirbtuvės, neturėtų šiaip pakišti po stiklu medžiagos, tiesiog normaliai užtemps ant kartono ir įrėmins.
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 10, 19:34)
Pagaliau ir aš ištaikiau progą įamžinti naujausius pas mane užklydusius kulinarus essen.gif tikri prancūzai  lotuliukas.gif


kaip grazu wub.gif o koks medziagos tankumas cia? rolleyes.gif
planuoju rytoj keliaut spalvoto lino ieskot, tai kazkaip baisu, kad nenusipirkciau tokio, kad nebus imanoma siuvinet arba bus labai retas g.gif
Atsakyti
mieli nykštukėliai wub.gif wub.gif
Atsakyti