Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Florestina @ 2011 11 09, 17:27)
Šiaip jau dėl skonio, spalvos ir žmonos nesiginčijama.


Ane? lotuliukas.gif Koks tada įdomumas gyent, jei dėl nieko nesiginčijama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 11 09, 16:30)
Ane?  lotuliukas.gif Koks tada įdomumas gyent, jei dėl nieko nesiginčijama?  g.gif


O koks įdomumas būtų, jei visų skoniai sutaptų?
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 11 09, 17:33)
O koks įdomumas būtų, jei visų skoniai sutaptų?


tai būtent drinks_cheers.gif tam ir skoniai skiriasi, kad būtų dėl ko ginčytis, diskutuoti, tartis, mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 09, 17:48)
Tai žinoma!  drinks_cheers.gif Mane kaskart prajuokina, kai kažkas siuvinėjime yra pateikiama, kaip raketų mokslas. Linas - oi, koks baubas, Mirabilia - oi, kaip sudėtinga  doh.gif Vienintelis dalykas kas skiria mažą darbą nuo didelio - laiko kiekis (ir atitinkamai - kantrybės). O visus ten dygsnius gali išmokti per keletą minučių - vos į google įvedus "french knot", išmes kalną paveiksliukų, kaip jį padaryti.


Aš tai nesakau, kad neįmanoma išmokti viską pasižiūrėjus į paveiksliukus, bet man tai nesigavo idealus french knotas iš pirmo bandymo:unsure: . Praktikavausi nemažai, na bet gal kiekvienam kitaip, gal yra kas ir per kelias minutes gali išmokti.
Atsakyti
Vat man irgi french knotas gaunasi ne iš pirmo karto, jau keliuose darbeliuose reikėjo daryt,m ir padarydavau geriausiu atveju iš kokio penkto karto doh.gif nu nesigauna nors į kailį duok blush2.gif su karoliukais irgi esu bandžiusi, nu lyg viską dariau taip kaip reikia, nesigavo ir viskas doh.gif va dėl to ir nesiryžtu mirabilijom ir pan kol kas, geriau šiuos įgūdžius pirmiau išsiugdysiu ant darbelių, kur pvz karoliukų yra nedaug ax.gif
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif

O šita gražuolė, tai galima sakyt 3 mano didesnis darbelis 4u.gif
Ir vienintelė man problema tai pinigai, kurie išsileidžia perkant visas priemones doh.gif

Man tikrai jau priklausomybė, reikės jau gal gydymą kokį skirt lotuliukas.gif vakar pradėjau jau naują, Kalėdoms dovanėles siuvinėt bigsmile.gif
Ir dar kokius 3 tikrai darbeliu į priekį esu susiplanavusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 09, 18:48)
su karoliukais irgi esu bandžiusi, nu  lyg viską dariau taip kaip reikia, nesigavo ir viskas doh.gif


O kas ten gali nesigauti su karoliukais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 09, 19:48)
Vat man irgi french knotas gaunasi ne iš pirmo karto, jau keliuose darbeliuose reikėjo daryt,m ir padarydavau geriausiu atveju iš kokio penkto karto doh.gif nu nesigauna nors į kailį duok blush2.gif su karoliukais irgi esu bandžiusi, nu  lyg viską dariau taip kaip reikia, nesigavo ir viskas doh.gif va dėl to ir nesiryžtu mirabilijom ir pan kol kas, geriau šiuos įgūdžius pirmiau išsiugdysiu ant darbelių, kur pvz karoliukų yra nedaug  ax.gif

as tai kai adata uzvinioju siuliuku ,iduriu i medziaga,mazgeli darydama darau kuo arciau medziagos. mazgeli itempiu su siulu ir traukiu adata is kitos puses,taip laisvas siulas prispaudzia prigludusi prie medziagos mazgeli.jai supratai ax.gif mastau.gif

del mirabiliju, nieko baisaus nera,bent man,bet kazkas nesiryzta,nes atrodo sunku,na kad ir bijo .ir tikrai ne raketu mokslas.
as bijojau lino ax.gif ,nesiuvineti ant jo,o tiesiog kad nesamoniu neprisipirkciau.nes nenorejau bereikalingai prisipirkti bet ko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 lapkričio 2011 - 19:20
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 09, 18:33)
O kas ten gali nesigauti su karoliukais?  g.gif

Matyt kažką ne taip dariau blush2.gif gal dalinai kaltė buvo ir audinio, nes siuvinėjau ant tos "palaidos" baisiai stambios kanvos, o karoliukai buvo nurodyti siūti į tarpus tarp kryželių, galbūt dėl to jie tokie "palaidi", negražiai stovi g.gif o gal ir aš kažką ne taip dariau, nes tas darbas buvo darytas galima sakyt pačioj pradžioj siuvinėjimo "karjeros" blush2.gif

Uodegyte, aš irgi atrodo panašiai darau, bet man taip gaunasi kad tas mazgelis lyg išsivynioja kažkiek, o likęs susimazgo ir išsineria į blogąją pusę doh.gif

nieko, išmoksiu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 09 lapkričio 2011 - 19:17
Kam nepavyksta siuvinėt žiūrint į paveiksliukus, įsijungiat youtube ir ten viskas vaizdžiai.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 09, 20:15)
Matyt kažką ne taip dariau blush2.gif gal dalinai kaltė buvo ir audinio, nes siuvinėjau ant tos "palaidos" baisiai stambios kanvos, o karoliukai buvo nurodyti siūti į tarpus tarp kryželių, galbūt dėl to jie tokie "palaidi", negražiai stovi g.gif o gal ir aš kažką ne taip dariau, nes tas darbas buvo darytas galima sakyt pačioj pradžioj siuvinėjimo "karjeros" blush2.gif


Skamba kažkaip ne taip schmoll.gif Normaliai karoliukas yra siuvamas vietoje kryžiuko. Ir prikabinamas arba tuo pačiu kryžiuko dygsniu (tada stovės stačiai), arba pusiniu kryžiuku (tada gulės įstrižai). Kaip teisingiau, aš net nežinau. Paprasčiau, aišku, pusiniu kryžiuku.
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 11 09, 21:15)
:

Uodegyte aš irgi atrodo panašiai darau, bet man taip gaunasi kad tas mazgelis lyg išsivynioja kažkiek, o likęs susimazgo ir išsineria į blogąją pusę doh.gif

nieko, išmoksiu mastau.gif

buna , rolleyes.gif bet kai pramokau ,is 10 koks vienas buna nepasisekes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 09 lapkričio 2011 - 19:24