Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjame kryželiu, 114 tema

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 08, 22:31)
Jeee, pagaliau baigiau  thumbup.gif


Nu jau grožis Mirabilios, atsižiūrėt negaliu wub.gif
Atsakyti
Miabilia wub.gif
Atsakyti
Gintariuxt, na tu ir spartuolė blink.gif tik prieš valandą jai duok siūlą, po valandos, jau baigta thumbup.gif lauksim dabar išsimaudžiusios fėjos nuotraukų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 08, 20:31)
Jeee, pagaliau baigiau  thumbup.gif 

wub.gif nuostabu, taip lengva ir trapu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 08, 21:31)
Jeee, pagaliau baigiau  thumbup.gif 

Labai, labai wub.gif Laukiam iremintos biggrin.gif
Atsakyti
jau grozis koks wub.gif reik ir man uzaugti iki tokio siuvinejimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misisipe10 @ 2011 11 09, 09:46)
jau grozis koks wub.gif  reik ir man uzaugti iki tokio siuvinejimo 4u.gif

Nereikia čia tiek daug augti, šita fėja buvo mano vienas pirmų darbų, prieš tai buvau išsiuvinėjusi porą skirtukų ir vieną vervaco dizainą, kurio taip ir nepabaigiau, nes per dvi savaites besišviečiant forume pasikeitė skonis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 11 09, 12:20)
Nereikia čia tiek daug augti, šita fėja buvo mano vienas pirmų darbų, prieš tai buvau išsiuvinėjusi porą skirtukų ir vieną vervaco dizainą, kurio taip ir nepabaigiau, nes per dvi savaites besišviečiant forume pasikeitė skonis lotuliukas.gif



Šiaip graži aišku šita Mirabilė, bet aš irgi galvoju, juk siuvinėjimas kryžiuku tai toks dalykas - net pirmas darbas gali iš esmės būti kad ir HAED, juk kryžiuką išsiuvinėti moka va ir mano vaikai. Nebent ilgas rezultato laukimas numuštų ūpą smile.gif Ir gal dar kantrybė po truputį ugdosi ilgiau siuvinėjant g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 11 09, 17:38)
Šiaip graži aišku šita Mirabilė, bet aš irgi galvoju, juk siuvinėjimas kryžiuku tai toks dalykas - net pirmas darbas gali iš esmės būti kad ir HAED, juk kryžiuką išsiuvinėti moka va ir mano vaikai. Nebent ilgas rezultato laukimas numuštų ūpą smile.gif Ir gal dar kantrybė po truputį ugdosi ilgiau siuvinėjant  g.gif


Tai, aišku, kad galima imtis bet kokį darbą siuvinėti, kad tik kantrybės netrūktų. Tik galvoju, gal "pradinukėms" trūksta žinių ir įgūdžių french knot, dalinius kryželius dygsniuoti, karoliukus prisiuvinėti...
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 11 09, 16:38)
Šiaip graži aišku šita Mirabilė, bet aš irgi galvoju, juk siuvinėjimas kryžiuku tai toks dalykas - net pirmas darbas gali iš esmės būti kad ir HAED, juk kryžiuką išsiuvinėti moka va ir mano vaikai. Nebent ilgas rezultato laukimas numuštų ūpą smile.gif Ir gal dar kantrybė po truputį ugdosi ilgiau siuvinėjant  g.gif


Tai žinoma! drinks_cheers.gif Mane kaskart prajuokina, kai kažkas siuvinėjime yra pateikiama, kaip raketų mokslas. Linas - oi, koks baubas, Mirabilia - oi, kaip sudėtinga doh.gif Vienintelis dalykas kas skiria mažą darbą nuo didelio - laiko kiekis (ir atitinkamai - kantrybės). O visus ten dygsnius gali išmokti per keletą minučių - vos į google įvedus "french knot", išmes kalną paveiksliukų, kaip jį padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 11 09, 16:48)
Tai žinoma!  drinks_cheers.gif Mane kaskart prajuokina, kai kažkas siuvinėjime yra pateikiama, kaip raketų mokslas. Linas - oi, koks baubas, Mirabilia - oi, kaip sudėtinga  doh.gif Vienintelis dalykas kas skiria mažą darbą nuo didelio - laiko kiekis (ir atitinkamai - kantrybės). O visus ten dygsnius gali išmokti per keletą minučių - vos į google įvedus "french knot", išmes kalną paveiksliukų, kaip jį padaryti.



Va va drinks_cheers.gif Juk vis tiek visos čia susirinkusios turbūt ne pirm kartą paima į rankas adatą, tai ir frenč kntą lengvai išmoks, ir BS, va kantrybės ir skonio renkantis dizainą bei medžiagas... šitą gal sunkiau išmokti, nors, manau, pasiekiama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 11 09, 16:25)
va kantrybės ir skonio renkantis dizainą bei medžiagas... šitą gal sunkiau išmokti, nors, manau, pasiekiama  lotuliukas.gif


Šiaip jau dėl skonio, spalvos ir žmonos nesiginčijama.
Atsakyti