Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

[quote=Cobre,2011 03 02, 16:25]
Pora postu auksciau as jau rasiau apie variantus, kai rezervuoja francizes suma (realiai nerezervavo tiek, bet suma vistik korteleje reikia tureti, nes nezinia kaip bus) ir kada ne. Reikia ziureti, kad butu masina be francizes, tik tada nuoma buna gerokai brangesne. Pas ta pati brokeri gali buti patys ivairiausi vairantai, tai tiesiog reikia kiekviena masina ziureti, ar ji su pilnu draudimu ar be.
[/quo

Aciu uz atsakyma! smile.gif Bandysiu dar ziuret ir rinktis kazkuri varianta... smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar tekę kam nors susidurti su Argus car rental?

tai kaip suprantu colizion damage su 0 fransize. vagyste irgi.
kas tas damage waiver? ir kaip suprasti, ar dar reik pirkti ar jau ieina? o paskutine pastraipa, tai suprantu, jei as is kazkur kitur nuperku tą papildomą draudimą, tai jie man creditkej nieko neužšaldys?

kopinu jau is rental condition'u

Insurance Coverage
Collision damage waiver (CDW): Includes 18% Tax; Excess 0 EUR

Theft waiver (TW): Includes 18% Tax; Excess 0 EUR

Damage waiver: 3 EUR per Day Minimum 9 EUR Maximum 36 EUR Includes 18% Tax

Glass/Tyre waiver: 4 EUR per Day Minimum 15 EUR Maximum 42 EUR Includes 18% Tax

Third party liability protection (TP): Includes 18% Tax

You may be held responsible for damage to or loss of tyres, windscreens, glass and undercarriage. Please check with the car rental agent on arrival.

If you purchase the Excess Reimbursement Insurance from a third party (such as Mondial Assistance), the credit card holder will be required to present his/ her credit card at the rental desk in order for the car rental agent to authorize the deposit.


tiesa viso šito viršuj dar yra tokia rašliava

collision damage waiver (cdw) no excess Included in Rate

third party liability protection (tp) Included in Rate

theft waiver (tw) Included in Rate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 07 kovo 2011 - 17:13
Noriu pasidalinti labai svieza savo patirtimi apie automobiliu nuomos kompanija GOLDCAR Ispanijoje.

Per brokeri (kuri, beje, is karto ismeta pagrindinis Malagos oro uosto www puslapis) pries menesi uzsirezervavom automobili Ford Fusion 9 dienoms uz 92 EUR. Kaina pasirode puiki. Kai nuskaite dali pinigu - apie 20 EUR, tada gavau patvirtinima, kad automobilis yra man rezervuotas ir kompanija GOLDCAR.
Nagi, nuskrendam, nueinam i GOLDCAR, o jie mums pasakoja, kad puiku, masina jusu laukia, tik dar cia reikes susimoketi kazkokius mokescius apie 25 EUR ir tada dar uz pilna benzino baka, nes masina su pilnu baku, o mes turesim ja atiduoti tusciu. Acha, kazin kaip taip pasivazineti, kad atriedetum su keliais litrais?
Na, nesigilinom i tai, po kiek dar tas pilnas bakas paskaiciuotas. Supilde sutarti, o tada - braukia mano vyro kreditine - neee, nenuskaito, tada braukia kita vyro kreditine - ne, nenuskaito. Tada perdaro sutarti mano vardu - ima mano kreditine - ne, nenuskaito. Ir tada sako, chebra, cia jusu problemos, kad korteles blogos, masinos negausit, o jeigu turit pretenziju, skambinkit tam savo brokeriui...Ir netrukdykit man dirbti, uz jusu eile susidare.
Ejom per visus autonuomos langelius, NIEKAS neturejo laisvu masinu, kol vienas malonus ispanu diedukas pasigailejo ir pasiule maziuka Peugota uz 200 EUR. Ir pas ji veike pati pirmoji paduota kreditine.

Taip ir nesupratau, kas ne taip buvo - gal per pigiai masina uzsisakem - agentura norejo ja isnuomoti kam nors brangiau - nes paklausa didziule?
Bet kokiu atveju, nuotaika labai sugadino ir GOLDCAR niekam nerekomenduoju.
Atsakyti
Gal kas galit pasakyti, kiek apytiksliai reikia turėti kortelėje pinigų, kurie bus rezervuoti kaip užstatas? Tarkim, jei auto nuoma savaitei kainuoja 200 EUR, o ypač domintų kiek apytiksliai rezervuoja Hertz, nes jie ten tokie užsislaptinę, nerandu nei informacijos apie tai, nei el.pašto, kuriuo būtų galima paklausti.
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 06, 19:46)
Gal kas galit pasakyti, kiek apytiksliai reikia turėti kortelėje pinigų, kurie bus rezervuoti kaip užstatas? Tarkim, jei auto nuoma savaitei kainuoja 200 EUR, o ypač domintų kiek apytiksliai rezervuoja Hertz, nes jie ten tokie užsislaptinę, nerandu nei informacijos apie tai, nei el.pašto, kuriuo būtų galima paklausti.

Kai mes nuomojomės mašiną per Hertz, tai buvom radę, kad reikia turėti apie 700-900 eurų. Bet mes nusipirkome každokį super draudimą (nepamenu dabar, kaip tiksliai vadinasi, bet kažkas su "super"), tai tada rezervavo nuomos kainą + pilno degalų bako kaina. Jei mašiną grąžini su pilnu baku, tada tą sumą už degalus atiduos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nega: 07 balandžio 2011 - 08:09
QUOTE(Nega @ 2011 04 07, 09:07)
Kai mes nuomojomės mašiną  per Hertz, tai buvom radę, kad reikia turėti apie 700-900 eurų. Bet mes nusipirkome každokį super draudimą (nepamenu dabar, kaip  tiksliai vadinasi, bet kažkas su "super"), tai tada rezervavo nuomos kainą +  pilno degalų bako kaina. Jei mašiną grąžini su pilnu baku, tada tą sumą už degalus atiduos. 4u.gif


Ačiū už atsakymą, 4u.gif o keliom dienom nuomojotės ir kiek kainavo tas super draudimas? Tai pinigus už nuomą nuskaičiuoja grąžinant mašiną, o ne pasiimant mašiną?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 07 balandžio 2011 - 09:01
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 07, 07:00)
[size=1][/size]

Ačiū už atsakymą, 4u.gif o keliom dienom nuomojotės ir kiek kainavo tas super draudimas? Tai pinigus už nuomą nuskaičiuoja grąžinant mašiną, o ne pasiimant mašiną?

Dabar tikrai nepamenu, kiek tas draudimas kainavo, bet atrodo, kad tai fiksuota kaina, nepriklausimai nuo nuomos trukmės (pažiūrtėkit internetiniame Hertz puslapyje, arba susisiekit su Hertz atstovybe Lietuvoje, gal paaiškins plačiau).
O pinigus tai užrezervuoja (nuskaito) iš karto, kai nuomojiesi mašiną, bet paskui, jei grąžini pilnu baku, tai tos dalies už kurą jie nepasiima ( t.y., išbraukia iš rezervuotos sumos, ir nuskaito tik tą dalį už nuomą ir draudimą).
Atsakyti
QUOTE(Nega @ 2011 04 07, 10:31)
Dabar tikrai nepamenu, kiek tas draudimas kainavo, bet atrodo, kad tai fiksuota kaina, nepriklausimai nuo nuomos trukmės (pažiūrtėkit internetiniame Hertz puslapyje, arba susisiekit su Hertz atstovybe Lietuvoje, gal paaiškins plačiau).
  O pinigus tai užrezervuoja  (nuskaito) iš karto, kai nuomojiesi mašiną, bet paskui, jei grąžini pilnu baku, tai tos dalies už kurą  jie nepasiima ( t.y., išbraukia iš rezervuotos sumos, ir nuskaito tik tą dalį už nuomą ir draudimą).


Ačiū, labai pagelbėjot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2011 03 09, 00:26)
Noriu pasidalinti labai svieza savo patirtimi apie automobiliu nuomos kompanija GOLDCAR Ispanijoje.

Per brokeri (kuri, beje, is karto  ismeta pagrindinis Malagos oro uosto www puslapis) pries menesi uzsirezervavom automobili Ford Fusion 9 dienoms uz 92 EUR. Kaina pasirode puiki. Kai nuskaite dali pinigu - apie 20 EUR, tada gavau patvirtinima, kad automobilis yra man rezervuotas ir kompanija GOLDCAR.
Nagi, nuskrendam, nueinam i GOLDCAR, o jie mums pasakoja, kad puiku, masina jusu laukia, tik dar cia reikes susimoketi kazkokius mokescius apie 25 EUR ir tada dar uz pilna benzino baka, nes masina su pilnu baku, o mes turesim ja atiduoti tusciu. Acha, kazin kaip taip pasivazineti, kad atriedetum su keliais litrais?
Na, nesigilinom i tai, po kiek dar tas pilnas bakas paskaiciuotas. Supilde sutarti, o tada - braukia mano vyro kreditine - neee, nenuskaito, tada braukia kita vyro kreditine - ne, nenuskaito. Tada perdaro sutarti mano vardu - ima mano kreditine - ne, nenuskaito. Ir tada sako, chebra, cia jusu problemos, kad korteles blogos, masinos negausit, o jeigu turit pretenziju, skambinkit tam savo brokeriui...Ir netrukdykit man dirbti, uz jusu eile susidare.
Ejom per visus autonuomos langelius, NIEKAS neturejo laisvu masinu, kol vienas malonus ispanu diedukas pasigailejo ir pasiule maziuka Peugota uz 200 EUR. Ir pas ji veike pati pirmoji paduota kreditine.

Taip ir nesupratau, kas ne taip buvo - gal per pigiai masina uzsisakem - agentura norejo ja isnuomoti kam nors brangiau - nes paklausa didziule?
Bet kokiu atveju, nuotaika labai sugadino ir GOLDCAR niekam nerekomenduoju.

Geras ir mes tokį nemalonumą apturejom su ta pačia GOLDCAR kompanijas. Kreditinė irgi neveikė. Tik jie mums pasiūlė kitą kompaniją panašiom kainom. O pas juos kreditinė veikė iš karto ir a/m turėjo.
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2011 03 08, 22:26)
Noriu pasidalinti labai svieza savo patirtimi apie automobiliu nuomos kompanija GOLDCAR Ispanijoje.

Per brokeri (kuri, beje, is karto  ismeta pagrindinis Malagos oro uosto www puslapis) pries menesi uzsirezervavom automobili Ford Fusion 9 dienoms uz 92 EUR. Kaina pasirode puiki. Kai nuskaite dali pinigu - apie 20 EUR, tada gavau patvirtinima, kad automobilis yra man rezervuotas ir kompanija GOLDCAR.
Nagi, nuskrendam, nueinam i GOLDCAR, o jie mums pasakoja, kad puiku, masina jusu laukia, tik dar cia reikes susimoketi kazkokius mokescius apie 25 EUR ir tada dar uz pilna benzino baka, nes masina su pilnu baku, o mes turesim ja atiduoti tusciu. Acha, kazin kaip taip pasivazineti, kad atriedetum su keliais litrais?
Na, nesigilinom i tai, po kiek dar tas pilnas bakas paskaiciuotas. Supilde sutarti, o tada - braukia mano vyro kreditine - neee, nenuskaito, tada braukia kita vyro kreditine - ne, nenuskaito. Tada perdaro sutarti mano vardu - ima mano kreditine - ne, nenuskaito. Ir tada sako, chebra, cia jusu problemos, kad korteles blogos, masinos negausit, o jeigu turit pretenziju, skambinkit tam savo brokeriui...Ir netrukdykit man dirbti, uz jusu eile susidare.
Ejom per visus autonuomos langelius, NIEKAS neturejo laisvu masinu, kol vienas malonus ispanu diedukas pasigailejo ir pasiule maziuka Peugota uz 200 EUR. Ir pas ji veike pati pirmoji paduota kreditine.

Taip ir nesupratau, kas ne taip buvo - gal per pigiai masina uzsisakem - agentura norejo ja isnuomoti kam nors brangiau - nes paklausa didziule?
Bet kokiu atveju, nuotaika labai sugadino ir GOLDCAR niekam nerekomenduoju.


Tokiu atveju, gaunat laishka ish savo banko, kad Jusu kortele veike(ir Jus buvot pajegus moketi), taip pat pateikiat C/Card Statment'o kopija kad buvo ivykdytas mokejimas keliomis minutemis veliau ir prashot savo brokerio(per kuri saketes mashina) padengti skirtuma. Jie privalo tai padaryti.

QUOTE(aisvyde @ 2011 04 06, 20:46)
Gal kas galit pasakyti, kiek apytiksliai reikia turėti kortelėje pinigų, kurie bus rezervuoti kaip užstatas? Tarkim, jei auto nuoma savaitei kainuoja 200 EUR, o ypač domintų kiek apytiksliai rezervuoja Hertz, nes jie ten tokie užsislaptinę, nerandu nei informacijos apie tai, nei el.pašto, kuriuo būtų galima paklausti.


Kai sakotes Hertz puslapyje priesh mokejimus yra term ir konditions, ten parashyti ir Excesses suma. Jau suvedus shali ir mashinos dydi.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 07, 16:11)
Sveiki,
ar tekę kam nors susidurti su Argus car rental?

tai kaip suprantu colizion damage su 0 fransize. vagyste irgi.
kas tas damage waiver? ir kaip suprasti, ar dar reik pirkti ar jau ieina? o paskutine pastraipa, tai suprantu, jei as is kazkur kitur nuperku tą papildomą draudimą, tai jie man creditkej nieko neužšaldys?

kopinu jau is rental condition'u

Insurance Coverage
Collision damage waiver (CDW): Includes 18% Tax; Excess 0 EUR

Theft waiver (TW): Includes 18% Tax; Excess 0 EUR

Damage waiver: 3 EUR per Day Minimum 9 EUR Maximum 36 EUR Includes 18% Tax

Glass/Tyre waiver: 4 EUR per Day Minimum 15 EUR Maximum 42 EUR Includes 18% Tax

Third party liability protection (TP): Includes 18% Tax

You may be held responsible for damage to or loss of tyres, windscreens, glass and undercarriage. Please check with the car rental agent on arrival.

If you purchase the Excess Reimbursement Insurance from a third party (such as Mondial Assistance), the credit card holder will be required to present his/ her credit card at the rental desk in order for the car rental agent to authorize the deposit.


tiesa viso šito viršuj dar yra tokia rašliava



third party liability protection (tp)  Included in Rate

theft waiver (tw)  Included in Rate [/i]



Paishkinu zhmogishkai smile.gif

collision damage waiver (cdw) no excess Included in Rate
jei Jus i ka ivazhiuojat, to kazhko zhala bus atlyginta ir Jus neturit Exsesso(franchizes)

[B]Theft waiver (TW): Includes 18% Tax; Excess 0 EUR vagystes atveju Jus apdrausti be Exseso,

Nu chia su tom kainom pamalta, bet esme (nuoshirdziai tingiu eit i argos puslapi biggrin.gif)

Damage waiver: 3 EUR per Day Minimum 9 EUR Maximum 36 EUR Includes 18% Tax
jeigu sudauzhot mashina i siena tvora ir nemokat to 3eur iki 9eur. Sienaos zhala Jums apmoka o mashinos zhala pirmus shimtus ar tusktanchius teks amoketi aptiems. T.Y. pati mashina apdrausta bet su Exsessu. (sumos turi but kazhkur nurodytos arba bus nurodomas, kai pasiinesit mashina.

Glass/Tyre waiver: 4 EUR per Day Minimum 15 EUR Maximum 42 EUR Includes 18% Tax nu chia jei papildomai nesumokesit uzh nuleista padanga ar ishdaushta stikla mokesit patys smile.gif

Tikiuos padejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 11:59)
Kai sakotes Hertz puslapyje priesh mokejimus yra term ir konditions, ten parashyti ir Excesses suma. Jau suvedus shali ir mashinos dydi.


Excess susidūrimui - 1000 eurų, vagystei - 900 eurų, tikrai nenoriu, kad man tokias sumas rezervuotų kortelėje, beje, tiek ir neturiu, o gal galit bent apytikslę kainą pasakyti, kiek įprastai kainuoja tas super draudimas? Nes Hertzo puslapy rašo, kad dėl jo reikia tartis vietoje ir kainų nenurodo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 09 balandžio 2011 - 12:37