Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(kaladze @ 2010 02 11, 00:00)
Gal kas tako nuomotis automobili is bergamo oro uosto? Norejau paklausti ar nuomotam automobiliui reikia moketi keliu mokescius ar ne? nes kur tik paziuriu visur mokamai keliai.  kiek paziurejau pigiausiai 2dienom randu uz 50eu imanoma pigiau ar ne?

Mes nuomojom Bergame, bet kelių mokesčius vis tiek mokėjom, tikrai būtų įdomu sužinoti, ar yra firmų nuomojančių jau su mokesčiais g.gif Kaina tai tikrai nerealiai maža, čia turbūt be papildomų draudimų g.gif
Atsakyti
Gal kam teko nuomotis is Holidayautos.com? Arba gal girdejot apie juos atsiliepimu?
Atsakyti
Cia temoje pasiskaiciau, kokios nuomos kainos PIGIOS!
Niekaip nerandu tokios: Avis, Hertz, Europcar, Autoeurope, Sixt, Budget...
Mum paskaiciavo Prancuzijoje 3 dienom VW Golf 221EUR!

Man atrodo brangoka...
Atsakyti
QUOTE(darbininke @ 2010 03 23, 16:13)
Cia temoje pasiskaiciau, kokios nuomos kainos PIGIOS!
Niekaip nerandu tokios: Avis, Hertz, Europcar, Autoeurope, Sixt, Budget...
Mum paskaiciavo Prancuzijoje 3 dienom VW Golf 221EUR!

Man atrodo brangoka...


Na, VW Golf irgi skirtingi būna biggrin.gif be to, tai jau kiek aukštesnė klasė nei tie visai piguliukai kibiriukai mirksiukas.gif kaina dar priklauso ir nuo nuomos laiko, žodžiu, daug niuansų yra, ypač kai suvedi visus draudimus, tai ji ohoho kaip šokteli doh.gif gal bandykit keisti modelį g.gif nes, kaip turėjot pastebėti, firmos automobilius skirsto į kelias klases pagal vietų skaičių, tūrį ir t. t., ir pan.
Atsakyti
QUOTE(darbininke @ 2010 03 23, 15:13)
Cia temoje pasiskaiciau, kokios nuomos kainos PIGIOS!
Niekaip nerandu tokios: Avis, Hertz, Europcar, Autoeurope, Sixt, Budget...
Mum paskaiciavo Prancuzijoje 3 dienom VW Golf 221EUR!

Man atrodo brangoka...

mes Kretoje is Avis (cia is LT uzsisakiau) tu metu nauja peugeot kabrioleta nuomavomes...sumokejome irgi laabai daug doh.gif
Atsakyti
Niekaip nesuprantu kas yra "Car rental excess" g.gif Gal galite kas paaiskint.

Rezervavau internetu masina nuomai USA, i suma ieina "Loss Damage waiver" ir "Additional liability insuarance". Ar sito uztenka, kad, sugadinus masina ar jai sugedus, is manes nieko neatskaiciuotu?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2010 02 16, 21:23)
Mes nuomojom Bergame, bet kelių mokesčius vis tiek mokėjom, tikrai būtų įdomu sužinoti, ar yra firmų nuomojančių jau su mokesčiais g.gif Kaina tai tikrai nerealiai maža, čia turbūt be papildomų draudimų g.gif



Na kaip galima išsinuomoti automobilį su kelių mokesčiais ten, kur mokama už pravažiuotus kelius???????????????? kas gali žinoti, kur jūs važiuosit ir apmokėti už jus išvažiuojant pro mokėjimo punktą???????? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
perskaiciau viska, bet keli klausimai liko, gal kas atsakys mirksiukas.gif

USA masina vairuos tik mano vyras, mokesime mano kreditine kortele. pirmuose psl. buvo uzsiminta, kad reikia kretines korteles to,kas vairuos blink.gif ar teisingai supratau? vyras kreditines neturi g.gif

o be to, uzsibook'inom masina internetu, kaip suprantu joks draudimas i kaina neiskaiciuotas g.gif nes cia vien tik mokesciai o ne draudimas
Base Rate: $220.46
Charges:
FACILITY CHARGE : $12.50
CONCESSION FEE REC : $23.20
ENERGY RECOVERY FEE : $4.50
FLORIDA SURCHARGE : $24.24
STATE TAX : $18.98
VEHICLE LICENSE FEE : $7.08
--------------------------------------------------------------------------------
Estimated Grand Total: $310.96

dekoju jei kas atsakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2010 05 03, 12:55)
perskaiciau viska, bet keli klausimai liko, gal kas atsakys  mirksiukas.gif

USA masina vairuos tik mano vyras, mokesime mano kreditine kortele. pirmuose psl. buvo uzsiminta, kad reikia kretines korteles to,kas vairuos  blink.gif  ar teisingai supratau? vyras kreditines neturi  g.gif




cia gal konkrecios firmos politika, nes siaip tai n kartu mes esam uosviui masina uzrezervave JAV musu kreditine, kai vairavo visa laika jis - niekada nebuvo problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MichGirl: 03 gegužės 2010 - 20:55
ar yra pasirinkimas auto su automatine pavaru deze Kroatijoje ir aplinkinese salyse ?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal kas nors galėtų rekomenduoti automibilių nuomos kompaniją Belgijoje, kurioje būtų galima išsinuomoti automobilį su pilnu (super plius, aar kaip ten doh.gif ) draudimu, ir nereikėtų palikinėti užstato už frančizę? Nes man sakė, jog gali būti, kad frančizės Belgijoje išvengti nepavyks. Kiek žiūrėjau nuomos kompanijų, tai lyg ir neduoda interetu to super draudimo. Gal jį būtų galima įsigyti vietoje?
Būčiau laaabai dėkinga už atsakymą, nes laikas eina, o ką ir kur nuomotis- nežinau schmoll.gif
mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,

siulau bandyt pigiau ieskot per ryanair akcija su hertzu: https://ryanair.hert...OneThirdOff.jsp (pati rezervavau uzvkr, akcija tik kitokia dar buvo - 'up to 33%') tiesa - yra apribojimai nuomos vietai - oro uostuose pasiemimas.

antras variantas - pernai rezervavau per Lietuvos hertz atstovybe, tai pritaike nuolaida SEB kreditinei kortelei.

kitu nuomos agenturas kiek ziurejau, nelabai radau pigiau. pigiausiai visad rezervuoju konkreciai per ryanair/hertz. o ir iprate prie hertz.

del superdraudimo - bent jau hertze tai ji isigyt reikia vietoj.
Atsakyti