Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Goldcar mums po kelionės nurašė nemažą sumą "už nieką", net nesiteikė parašyti, paaiškinti už ką nurašyti pinigai. Mašina buvo pilnai drausta, grąžinome laiku ir be jokio įbrėžimo. Tada mes kreipėmės į tarpininką ir pinigus atgavome praėjus daugiau nei mėnesiui. Goldcar- daugiau niekada.
Atsakyti
sveikos,
ar galite man padet, esu pasimetus visiskai del draudimu..

esu issirinkus masina, i nuoma ieina tokie dalykai:
Included in this price
Oneway rental fee
Third party liability protection (TP)
Theft waiver (TW)
Collision damage waiver (CDW)
Unlimited mileage
Tax
Road tax
Airport fee
Breakdown assistance

paskui yra dar pasirinkimas uz 70euru - Insurance Excess Cover.
tai ar man reikia to draudimo uz 70euru, ar visiskai uztenka to,kas nurodyta virsuje? aciuuuuu labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Prašau patarimo... Ar įmanoma išsinuomoti auto, kad neužšaldytų kreditinėje pinigėlių? blush2.gif Kalbėjau su SIXT, sakė, imant pilną draudimą užšaldys visvien, tik mažesnę sumą doh.gif O be šito niekaip? g.gif
Atsakyti
Žiūrint ,kokioj šaly norit nuomuotis.Pvz.Kretoj,Ispanijoj,Tenerifėj nuoma buvo be pinigų užšaldymo.
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 08 05, 15:43)
Prašau patarimo... Ar įmanoma išsinuomoti auto, kad neužšaldytų kreditinėje pinigėlių?  blush2.gif  Kalbėjau su SIXT, sakė, imant pilną draudimą užšaldys visvien, tik mažesnę sumą  doh.gif  O be šito niekaip?  g.gif


Priklauso nuo šalies ir kompanijos iš kur nuomosite, kokioje šalyje galvojate nuomotis?
Atsakyti
Italijoj doh.gif O ten grynas vargas... Svarsčiau apie SIXT, nes normaliai internete pakankamai aiškiai galima pasirinkti pilną draudimą... Kitur tai neina man žmoniškai susigaudyti, ką rinktis, nes nenoriu netikėtumų, o tiesiog pasirinkti pilną draudimą ir nulinę franšizę bet kokiu atveju. Ar yra tokių variantų? g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ruošiamės povestuvinei kelionei po Italiją ir norime išsinuomoti automobilį , ateskrendame į Bergamo oro uostą. Gal patarsite iš kurių kompanijų geriau nuomotis, nes girdėjome daug neigiamų atsiliepimų apie įvairias kompanijas.
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 08 06, 09:30)
Italijoj  doh.gif  O ten grynas vargas... Svarsčiau apie SIXT, nes normaliai internete pakankamai aiškiai galima pasirinkti pilną draudimą... Kitur tai neina man žmoniškai susigaudyti, ką rinktis, nes nenoriu netikėtumų, o tiesiog pasirinkti pilną draudimą ir nulinę franšizę bet kokiu atveju. Ar yra tokių variantų?  g.gif


Taip, Italija tikrai viena sudėtingiausiu nuomojant auto. Esu su Sixt nuomavęs, šiaip viskas gerai, bet ir jie "sugebėjo" paimti mokestį už navigaciją, nors ji buvo įmontuota ir man jos nereikėjo, bet po to grąžino tą sumą... Ir dar, imant su pilnu draudimu vis vien ima užstatą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes nuomavom per rentalcars.com is europcar
Draud pilna draudima, o deposito neatgaunam. Rasiaui europcar sake perves per menesi, bet jau menuo praejo. Nzn jau kur kam
Skambint doh.gif
Atsakyti
Sveiki, skaiciau, kad kazkas nuomavosi per atlaschois. Kokia patirtis su jais? Noreciau Sardinijoje nuomotis per juos.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Rekomenduoju Centaur automobiliu nuoma Ispanijoj . Per 5 metus naudojimosi nei karto nebuvo jokiu nesklandumu, labai patogu pasiimti ir priduoti + pigiausia is to ka esame rade smile.gif
Atsakyti
sveiki,

mes irgi planuojam i Italija. sakykit, jeigu imam is Europcar automobili ir sita papildoma draudima? http://www.insurance...ance?refID=1532

ar to uztenka?
Atsakyti