Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

HERTZ ir SIXT patikimos firmos? g.gif Man rodos, jos kaip ir vienos rimčiausių?
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 06 18, 13:49)
HERTZ ir SIXT patikimos firmos?  g.gif  Man rodos, jos kaip ir vienos rimčiausių?

Tikrai patikimos. Bet kiek man teko nuomoti, tai prie to kad jos rimčiausios, dažniausiai dar būna ir brangiausios.

Papildyta:
QUOTE(Ledi @ 2014 06 16, 16:34)
gal kas turit patirties Saridnijoj su masinos nuoma
nusiziurejom /europcar, bet musu skrydis 5 val ryto tai mes mesim raktelius i dezute, tai klausimas ar jie paskui ten nepripaisys kad kazkas subraiyta buvo ir nuskaiciuos uzsaldytuvus pinigus?
o kiek jie isaldo ?
gal geriau tada imti pilna draudima

Tais kartais kai rektelius palieku dėžutėje, imu pilną draudimą iki padangų ir raktelių.
Atsakyti
Ar galit dar patarti blush2.gif Jei išsinuomosiu autmobilį iš SIXT (Italijoje), nusipirksiu internetu papildomai pilną draudimą (kad nebūtų jokių išskaitų vagystės atveju ir t.t.), ar man vistiek kreditinėje kažkokią sumą užšaldys? g.gif
Atsakyti
Italija -labai išskirtinė rolleyes.gif ,todėl gali ir užšaldyti depozitą.Reikia rašyti firmai ir klausti,nes kiekviena elgiasi,kaip tik nori.

Iš vienų pažįstamų išgirdau visai gerą patarimą-Italijoje nufotografuoti automobilį iš visų pusių atstovų akyse,kad nekiltų jokių nesusipratimų vėliau.Manau,visai vertas dėmesio patarimas smile.gif
Atsakyti
Gal esate nuomavę iš GOLDCAR Italijoje? Kažkodėl jie nepriima mano Vizos, pinigų joje pakanka, bet rašo, kad negali patikrinti. Prieš mėnesį Portugalijoje viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2014 07 12, 21:21)
Gal esate nuomavę iš GOLDCAR Italijoje? Kažkodėl jie nepriima mano Vizos, pinigų joje pakanka, bet rašo, kad negali patikrinti. Prieš mėnesį Portugalijoje viskas buvo gerai.

Aš ne į temą blush2.gif Tik noriu paklausti, jei jau nuomavotės iš GOLDCAR, nebuvo problemų? Kiek teko girdėti, labai nepatikimi jie... Ar ėmėte su pilnu draudimu?
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2014 07 12, 22:21)
Gal esate nuomavę iš GOLDCAR Italijoje? Kažkodėl jie nepriima mano Vizos, pinigų joje pakanka, bet rašo, kad negali patikrinti. Prieš mėnesį Portugalijoje viskas buvo gerai.


mum balandį taip buvo, per brokerių vieną psl neleido apmokėt, kitur viskas ok buvo.
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 07 14, 09:15)
Aš ne į temą  blush2.gif  Tik noriu paklausti, jei jau nuomavotės iš GOLDCAR, nebuvo problemų? Kiek teko girdėti, labai nepatikimi jie... Ar ėmėte su pilnu draudimu?

Mano kolegė Italijoje pernai nuomavo iš jų ir jokių problemų nebuvo. Aš visad per economycarrentals (dažniausiai nelabai žinomos įmonės), bet šį kart jau užsakiau iš Goldcar. Patvirtinimo problema buvo ta pati, kaip minėta aukščiau. O kokios problemos su jais buvo iškilę? Kažkas dėl draudimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limeta: 14 liepos 2014 - 21:05
QUOTE(Limeta @ 2014 07 12, 21:21)
Gal esate nuomavę iš GOLDCAR Italijoje? Kažkodėl jie nepriima mano Vizos, pinigų joje pakanka, bet rašo, kad negali patikrinti. Prieš mėnesį Portugalijoje viskas buvo gerai.

Sveika,gal kas nuomavotės mašiną Madeiroje?
Atsakyti
QUOTE(Limeta @ 2014 07 14, 21:03)
Mano kolegė Italijoje pernai nuomavo iš jų ir jokių problemų nebuvo. Aš visad per economycarrentals (dažniausiai nelabai žinomos įmonės), bet šį kart jau užsakiau iš Goldcar. Patvirtinimo problema buvo ta pati, kaip minėta aukščiau. O kokios problemos su jais buvo iškilę? Kažkas dėl draudimo?

Na taip, dėl draudimo. Iš kreditinės po kelionės "iš lempos" pripaišė nuostolių, ko pasekoje rezervavo didelę sumą pinigų ir negrąžina, kalba eina ar tai apie porą tūkstančių EUR blink.gif Taip kad šiek tiek baisu....
Atsakyti
QUOTE(Vas@rė @ 2014 07 18, 11:08)
Na taip, dėl draudimo. Iš kreditinės po kelionės "iš lempos" pripaišė nuostolių, ko pasekoje rezervavo didelę sumą pinigų ir negrąžina, kalba eina ar tai apie porą tūkstančių EUR  blink.gif  Taip kad šiek tiek baisu....

Aš po šito net pradėjau Hertz'e ieškoti. Tikrai nenorėčiau papildomų išlaidų už "nieką" turėti. Kiek buvo nuomota automobilių ar scooter'ių visada viskas buvo gerai, bet kažkada būna pirmas kartas. Hertz'e kainos labai pakilę, nes ir laiko iki kelionės nebedaug, bet gal geriau brangiau ir ramiau.
Atsakyti
Tai aš irgi bandysiu verčiau žiūrėt iš tų rimtųjų firmų, geriau sumokėt kelis šimtus EUR už nuomą, nei kelis tūkstančius už nieką mirksiukas.gif
Atsakyti