Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(Tete2006 @ 2014 05 20, 07:29)
Aš Jūsų vietoje pasiimčiau iš Cicar (tai ko gero didžiausia Kanarų salų automobilių nuomos kompanijų) automobilį... 4u.gif

Tai va, kad ne toje temoje pradėjau automobilių paieškas smile.gif O ką apie Autoreisen manote? Jie 60 eurų pigiau siūlo, o mano akimis nuomos sąlygos tapačios.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2014 05 20, 08:24)
Tai va, kad ne toje temoje pradėjau automobilių paieškas smile.gif O ką apie Autoreisen manote? Jie 60 eurų pigiau siūlo, o mano akimis nuomos sąlygos tapačios.


Jus susiraskite Cicar email ir jiems tiesiai parašykite, manau pasiūlys tikrai gerą kainą, aš per kelias salas esu iš jų 4 kartus ėmęs auto ir visada kažkaip gaudavosi pigiausia kaina... Lanzarotėje jie vadinasi Cabrera Medina, bet ta pati kompanija:)...
Atsakyti
QUOTE(Tete2006 @ 2014 05 20, 10:05)
Jus susiraskite Cicar email ir jiems tiesiai parašykite, manau pasiūlys tikrai gerą kainą, aš per kelias salas esu iš jų 4 kartus ėmęs auto ir visada kažkaip gaudavosi pigiausia kaina... Lanzarotėje jie vadinasi Cabrera Medina, bet ta pati kompanija:)...

Dėkoju už patarimą, nepagalvojau, jog asmeniškai gali pasiūlyti pigiau negu jų automatinė sistema.
Atsakyti
Dėkoju tete2006, Cicar man atsiuntė pasiūlymą kiek mažesne kaina, nuleido iki jų skelbiamos savaitės kainos, nors sistema rodė brangiau (mes važiuosim rujpjūtį-rugsėjį 2 sav.). Dar blaškiausi ar imti Autoreisen ar Cicar, visgi Cicar draudimas apima ir ratus ir automobilio apačią, o 40 eurų kainos skirtumas ne toks ir didelis, tad nusprendėm saugesnį variantą pasirinkti. Taip pat Cicar leidžia vykti į kitą salą, o mes norim nuplaukti į La Gomerą, atkris kito automobilio nuoma. Tik nepasiaiškinau dėl Autoreisen leidimo į kitas salas, oficialiai savo taisyklėse rašo, jog neleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2014 05 21, 14:58)
Dėkoju tete2006, Cicar man atsiuntė pasiūlymą kiek mažesne kaina...


Nėra už ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 08, 18:58)
Baisu. Už ką nuskaitė?
Jau nevilty esu su ta autonuoma Comiso mieste, o bilietus į tą miestą nusipirkom  verysad.gif



QUOTE(Tete2006 @ 2014 05 08, 18:59)
Kaip suprantu tokio dydžio išskaita pas Jus buvo, ar kaip čia? g.gif


Bandysiu trumpai nupasakot situacija.. smile.gif
Nuomavomes is Pesacros oro uosto (Italija) ir atidavem Romoje. Kainos uz nuoma tiksliai nepamenu, bet ji buvo tikrai nebloga, uz nuoma mokejome atskirai grynais.
Atvykus i Romos Fiumicino oro uosta, priemimo punkte pradejo kabinetis, kad ne taip priparkavom, kad ne ten pastatem ir t.t. ir pan..Kadangi vairavom ilga kelia, stiklas buvo aplipes visokiais sh (vabalu lavoneliais ir visu kitu geriu), darbuotojas pradejo krapstyti ta visa geri viena po kito, kol rado adatos smaigalio dydzio stiklo ibrezima, labai apsidziauges savo radiniu ir mus sugaisines 2h uzpilde dokumentus, angliskai kalbejo minimaliai,o mes italiskai visai nekalbejom..Paaiskino, kad stikle sio ibrezimo nebuvo (nors jis toks minimalus, kad tikrai nelieciant stiklo nesimato) ir kad mes ataskingi uz jo padaryma, kadangi jau velavome ishskristi, tolimesni aiskinimasi teko nutraukti ir lekti i lektuva.
Gryzus i VLN depozitas vis dar buvo uzhsadytas (1000 EUR), po keliu savaiciu si suma buvo nuskaiciuota ir dar rezervuota 300 EUR. Emailu paprasius atsiusti saskaita vos nenugriuvau: sitklo keitimas 680 EUR, administravimo mokestis apie 300 EUR, dokumentu siuntimas paprastu pastu apie 200 EUR ir dar keli beprotiski mokesciai..Komunikuoti su pacia kompanija nepavyko (4 emailu niekas neatsake, parasius motininei imonei, gavau atsakyma,kad jie labai apgailestauja, bet nieko padaryti negali). Swedbankas (sio banko kreditine) irgi padeti niekuo negalejo (pretenzija uzpildziau, tyrima atliko, rezultatu 0). Taigi tikrai pigiau buvo nusipirkti maza masiniuka ir ten ji pamesti smile.gif

QUOTE(LuoBa @ 2014 05 10, 12:03)

Locauto ir Sicily by car yra tiktai geros vietines kompanijos.


Gal ir geros, tik kazkodel apie sias "geras" kompanijas gausu labai negeru atsiliepimu ir ispejimu nesinuomoti internete . Ir reitingai tikrai prasti
Papildyta:
QUOTE(Tete2006 @ 2014 05 20, 07:29)
Aš Jūsų vietoje pasiimčiau iš Cicar (tai ko gero didžiausia Kanarų salų automobilių nuomos kompanijų) automobilį... 4u.gif


O va su Cicar tai pati geriausia autonuomos patirtis. Jokio depozito, jokiu papildomu ar uzhsleptu mokesciu, malonus aptarnavimas. Atsiskaityma priiema grynais, kreditines net neprase.
Atsakyti
Mes planuojame automobili nuomotis per sixt.com Floridoje.
Gal kam teko ten nuomotis ir gali pasidalinti patirtimi?

Prie skyrelio Recommended Additional Services yra trys pasirinkimai kur galima uzdeti varneles:
Loss damage waiver
Personal accident protection
Supplemental Liability Insurance

Nors paskutinis punktas daugiausiai kainuoja, bet paspaudus varnele ties pirmu, automatiskai iskaiciuoja ir sita ir o po Loss damage waiver paraso Insurance Excess: US$ 0
Ir toliau jau galima dar uzdeti varnele ties Personal accident protection

Tai klausimas toks, jei sitas varneles uzdedu ir susimoku is anksto, ka man dar reikes moketi atsiimant automobili? Ar cia jau iskaiciuoti langai, padangos ir raktai? Ar jie mano korteleje dar rezervuos papildomai pinigu uzstatui arba uz kura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinukee: 28 gegužės 2014 - 12:21
Sveiki,
automobilį nuomojamės pirmą kartą, tad nepykit už "keistus" klausimus, bet labai norisi pasitikslinti :

Imam auto Comiso, nuomavom per rentalcars365, provideris Dollar.

Insurance coverage :
CDW excess 900 eur
Complete cover pack 19.65 eur per day
TW excess 1400 eur
TP includes tax

ką po galais reiškia tas excess ? kad jeigu mašiną pavogs, iš mūsų išskaičiuos 1400 eur ? o jeigu bus avarija tuomet 900 eur ? niekaip nesuprantu. Ir kiek tokiu atveju užšaldys nuomos bendrovė, nes niekur neradau tokio sakinio.

Ir dar klausimas, iš allianz pirkom car trawler vehicle hire excess. ten parašyta kad payment of excess charged by car hire company sums insured 3000 eur. Tai reiškia, kad jeigu kas atsitiks, jie mums kompensuos iki 3000 eur ?
Atsakyti

Teoriškai taip, o praktiškai niekas nei į laiškus atsako nei nieko smile.gif Niekada nesutikite su sąlygomis, kad kažką užšaldytų kortelėje. Kiekvienas provider šiaip turi pasiūlyti full insurance už papildomą mokestį ir tada jokia suma kortelėje nerezervuojama.
Atsakyti
QUOTE(karinab @ 2014 06 06, 08:28)
Teoriškai taip, o praktiškai niekas nei į laiškus atsako nei nieko smile.gif Niekada nesutikite su sąlygomis, kad kažką užšaldytų kortelėje. Kiekvienas provider šiaip turi pasiūlyti full insurance už papildomą mokestį ir tada jokia suma kortelėje nerezervuojama.

čia iš praktikos rašot ar teoriškai domėjotės?
Atsakyti
QUOTE(Saulale @ 2014 05 21, 21:10)
Bandysiu trumpai nupasakot situacija.. smile.gif
Nuomavomes is Pesacros oro uosto (Italija) ir atidavem Romoje. Kainos uz nuoma tiksliai nepamenu, bet ji buvo tikrai nebloga, uz nuoma mokejome atskirai grynais.
Atvykus i Romos Fiumicino oro uosta, priemimo punkte pradejo kabinetis, kad ne taip priparkavom, kad ne ten pastatem ir t.t. ir pan..Kadangi vairavom ilga kelia, stiklas buvo aplipes visokiais sh (vabalu lavoneliais ir visu kitu geriu), darbuotojas pradejo krapstyti ta visa geri viena po kito, kol rado adatos smaigalio dydzio stiklo ibrezima, labai apsidziauges savo radiniu ir mus sugaisines 2h uzpilde dokumentus, angliskai kalbejo minimaliai,o mes italiskai visai nekalbejom..Paaiskino, kad stikle sio ibrezimo nebuvo (nors jis toks minimalus, kad tikrai nelieciant stiklo nesimato) ir kad mes ataskingi uz jo padaryma, kadangi jau velavome ishskristi, tolimesni aiskinimasi teko nutraukti ir lekti i lektuva.
Gryzus i VLN depozitas vis dar buvo uzhsadytas (1000 EUR), po keliu savaiciu si suma buvo nuskaiciuota ir dar rezervuota 300 EUR. Emailu paprasius atsiusti saskaita vos nenugriuvau: sitklo keitimas 680 EUR, administravimo mokestis apie 300 EUR, dokumentu siuntimas paprastu pastu apie 200 EUR ir dar keli beprotiski mokesciai..Komunikuoti su pacia kompanija nepavyko (4 emailu niekas neatsake, parasius motininei imonei, gavau atsakyma,kad jie labai apgailestauja, bet nieko padaryti negali). Swedbankas (sio banko kreditine) irgi padeti niekuo negalejo (pretenzija uzpildziau, tyrima atliko, rezultatu 0). Taigi tikrai pigiau buvo nusipirkti maza masiniuka ir ten ji pamesti smile.gif
Gal ir geros, tik kazkodel apie sias "geras" kompanijas gausu labai negeru atsiliepimu ir ispejimu nesinuomoti internete  . Ir reitingai tikrai prasti
Papildyta:
O va su Cicar tai pati geriausia autonuomos patirtis. Jokio depozito, jokiu papildomu ar uzhsleptu mokesciu, malonus aptarnavimas. Atsiskaityma priiema grynais, kreditines net neprase.


O skambint bandet? nuomavotes tiesiogiai is sicily by car ar per brokeri? Pirkot papildoma draudima is ko nors? ( brokerio)

QUOTE(Laukinukee @ 2014 05 28, 11:20)
Mes planuojame automobili nuomotis per sixt.com Floridoje.
Gal kam teko ten nuomotis ir gali pasidalinti patirtimi?

Prie skyrelio Recommended Additional Services yra trys pasirinkimai kur galima uzdeti varneles:
Loss damage waiver
Personal accident protection
Supplemental Liability Insurance

Nors paskutinis punktas daugiausiai kainuoja, bet paspaudus varnele ties pirmu, automatiskai iskaiciuoja ir sita ir o po Loss damage waiver paraso  Insurance Excess: US$ 0
Ir toliau jau galima dar uzdeti varnele ties Personal accident protection

Tai klausimas toks, jei sitas varneles uzdedu ir susimoku is anksto, ka man dar reikes moketi atsiimant automobili? Ar cia jau iskaiciuoti langai, padangos ir raktai? Ar jie mano korteleje dar rezervuos papildomai pinigu uzstatui arba uz kura?


Personal acicident apsoliuchai nerekomenduochiau, nebent neturit keliones draudimo smile.gif
Siaip amerikoj francizes nera, ten tik neitrauktas Brake down cover, as sau niekada neperku francises draudimo Amerikoj.




QUOTE(remarka @ 2014 06 05, 19:22)
Sveiki,
automobilį nuomojamės pirmą kartą, tad nepykit už "keistus" klausimus, bet labai norisi pasitikslinti :

Imam auto Comiso, nuomavom per rentalcars365, provideris Dollar.

Insurance coverage :
CDW excess 900 eur
Complete cover pack 19.65 eur per day
TW excess 1400 eur
TP includes tax

ką po galais reiškia tas excess ? kad jeigu mašiną pavogs, iš mūsų išskaičiuos 1400 eur ? o jeigu bus avarija tuomet 900 eur ? niekaip nesuprantu. Ir kiek tokiu atveju užšaldys nuomos bendrovė, nes niekur neradau tokio sakinio.

Ir dar klausimas, iš allianz pirkom car trawler vehicle hire excess. ten parašyta kad payment of excess charged by car hire company sums insured 3000 eur. Tai reiškia, kad jeigu kas atsitiks, jie mums kompensuos iki 3000 eur ?


Na jei pavoks ir sudauzys jums nuskaiciuos 2300 teoriskai smile.gif Uzsaldoma suma turetu but parasyta, po kainos pries BOOK ar confirm mygtuka kazkas panasaus ties RENTAL CONDITIONS ar SUPPLIEER con smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 05 10, 15:24)
*Is mano patirties,perkant per tarpininkus,  tai dazniausiai nebuna itrauktas, bet siulo pirkti papildomai, net kaina buna nurodyta atskirai.

**butu labai gerai, jei tokios save gerbiancios kompanijos kaip AVIS, nesantazuotu klientu pirkti pilno draudimo (padangos, raktai ir t.t.), jei klientas sutinka, kad depozitas butu uzsaldytas. Deja, deja, bet jiems dzin, sedi akis isverte ir masinos neduoda, nors ji rezervuota. Mes sakom, kad sutinkam, jog jie uzsaldytu depozita, o jie akis ispute aiskina, kad pirkit pilna ir imkit masina be jokio depozito. kura tada eme pilnas bakas ir grazini su pilnu, uz tai nieko nieko nenuskaitinejo ir neuzsalde.
Kad nebutu isvedziojimu, tai aiskinomes grize tada pas jusu kolegas,  gal mes ka ne taip supratom. Viska mes gerai suprate buvom, jei mes sutikom su depozitu, masina mums privalejo duoti, nes masina buvo su visais privalomais draudimais (AVIS to negincijo, tiesiog papildomai reketavo ir tiek).
Veliau atradom ir nelaimes "kolegu", kurie buvo analogiskai nureketuoti Italijoje.
Tiesiog reikia pripazinti ta fakta, kad vis daugiau zmoniu susiduria su reketu, ta ir sioje temoje irgi isgirstam - pirk pilna draudima ir masina gausi, neperkti, eik kitur. O eiti kitur ir nuomotis atvykus daznai kainuoja gerokai brangiau. Jie tai suvokia ir tuo naudojasi.
Todel kazkokiu punktu, raudonom raidem reiktu parasyti - uzsisake masina internetu, turekite omenyje, kad kompanija gali jums jo neduoti, kol nenureketuos pirkti pilno draudimo (turiu omenyje padangas, raktelius ir t.t) biggrin.gif


*taiga sakau DALINIU smile.gif))

** O isties, taip kaip ir Jus sakote vyksta reketas. Tiesiogine ar netiesiogine forma. Ir nuo to niekas nera apsaugotas, nei Jus nei mano darbo klientai sad.gif Svarbiausia, kad zmogus pilnai suvoktu, kokiomis salygomis isinuomuojo masina. Koks draudimas buvo itrauktas, jei pirko papildoma draudima is ko ji pirko. Jei kas ne taip, su kuo jis turi kontaktuoti. Kai kalbi su tiekeju griestai, ir sakai, jog as pilnai suvokiu, kad jus bandot mane isdurti, ir as nepasiduodsiu. Jusu imone patvirtino rezervacija TOKIOMIS salygomis ir JUS privalote duoti automobili. Tai padeda kartais, bet deja ne visada smile.gif

Ir vel, jei vienam buvo gerai, tai nereiskia deja smile.gif kad visiems bus gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas padesit? smile.gif Norim issinuomoti masina savaitei Malagoje, taciau turim planu nuvykti ir Portugalija. Ar leidzia kompanijos taip padaryti?Taip pat noretusi kad korteleje nerezervuotu pinigu, bei butu pilnas draudimas. Gal kas esate panasiai dare? Zinot patikima firma? 4u.gif
Atsakyti