Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Na, man jau atrase biggrin.gif Priklauso nuo masinos kategorijos. Mums skaiciuosis 6,5 eu dienai. Cia maza economine masinyte.
Atsakyti
Mes nuomosimes auto Vokietijoje, grazinimo diena ispuola sekmadienis g.gif , labai idomu ar bus kas priima automobili, nes internete ivedus data tai nieko nemeta kad ale nedirba ar kazkas panasaus. Kazkur skaiciau, kad lyg papildomas mokestis buna jei ne darbo laiku pasima.Gal kas zino apie tokius atvejus. 4u.gif
Atsakyti
Gal dar galetumet man paaiskinti, pirma karta nuomosimes auto blush2.gif , ka reiskia per tarpininkus nuomotis, tai jeigu as susiradau internete firma Vokietijoje AVIS tame mieste kur man reikia, ketinu internetu uzsakyti, tai cia kaip vadinasi tiesiogiai ar kaip ? doh.gif

Papildyta:
ir dar vienas klausimelis ax.gif , na bet jeigu viskas gerai pasiseks , tai verta buvo klausineti drinks_cheers.gif .Kaip suprasti si irasa prie kainu paaiskinimo?:

Pilnas draudimas
Apgadinimo išskaitos sumažinimas: 15.99 EUR per dieną Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 100 EUR
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 950 EUR
Vairuotojo ir keleivių draudimas: 6 EUR per dieną be PVM
Draudimas vagystės atveju: Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 850 EUR
Civilinės atsakomybės draudimas: Su 19% PVM
Jūs galite būti atsakingas už padangų, automobilio langų bei kitų stiklinių dalių apgadinimą ar praradimą. Prašome vietoje pasitikslinti pas nuomos kompanijos atstovą.
Jei perkate Frančizės Draudimą iš trečios šalies, kreditinės kortelės savininkas turės pateikti savo kreditinę kortelę nuomos kompanijai, kad ši galėtų autorizuoti užstatą.
Atsakyti
QUOTE(lincelince @ 2014 05 06, 22:56)
Gal dar galetumet man paaiskinti, pirma karta nuomosimes auto  blush2.gif , ka reiskia per tarpininkus nuomotis, tai jeigu as susiradau internete firma Vokietijoje AVIS tame mieste kur man reikia, ketinu internetu uzsakyti, tai cia kaip vadinasi tiesiogiai ar kaip ?  doh.gif

Papildyta:
ir dar vienas klausimelis  ax.gif , na bet jeigu viskas gerai pasiseks , tai verta buvo klausineti  drinks_cheers.gif .Kaip suprasti si irasa prie kainu paaiskinimo?:

Pilnas draudimas
Apgadinimo išskaitos sumažinimas: 15.99 EUR per dieną Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 100 EUR
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 950 EUR
Vairuotojo ir keleivių draudimas: 6 EUR per dieną be PVM
Draudimas vagystės atveju: Su 19% PVM; Draudiminė išskaita 850 EUR
Civilinės atsakomybės draudimas: Su 19% PVM
Jūs galite būti atsakingas už padangų, automobilio langų bei kitų stiklinių dalių apgadinimą ar praradimą. Prašome vietoje pasitikslinti pas nuomos kompanijos atstovą.
Jei perkate Frančizės Draudimą iš trečios šalies, kreditinės kortelės savininkas turės pateikti savo kreditinę kortelę nuomos kompanijai, kad ši galėtų autorizuoti užstatą.


AVIS yra nuomos kompanija ir jei užsisakinėsite iš jų puslapio, tai bus tiesiogiai, bet šiaip tai nėra pigi kompanija...
Daugumoje kompanijų draudimas su išskaita, šiuo Jūsų atveju norėdami sumažinti išskaita iki 100 EUR, galite sumokėti papildomai po 15,99 EUR už dieną, bet tai nedengia langų ir stiklų, ką galėsite apsidrausti vietoje (paprastai būna apie 10 EUR diena)... 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma mirksiukas.gif , o kazin kokia normali kaina su pilnu draudimu buti Miuncheno apylinkese, nes tame miestelyje yra tik AVIS g.gif , Kazkaip papildomo draudimo damoka 4 dienoms virsija pacia nuomos kaina verysad.gif gal tada geriau tegul sulaiko uzstata kreditineje korteleje.Arba dar pameginsiu parasyti jiems elektronini su galutiniais paskiaciavimais
Atsakyti
Sveiki,

gal yra užsakinėjusių automobilį iš šios kompanijos :http://www.gmservizicomiso.it
Skrendam į Comiso, Sicilija, o ten bent oro uoste autonuomos punktų pasirinkimas baisiai nekoks...

Locauto ir Sicily by Car suprantu yra abejotino patikimumo sąraše ax.gif



Atsakyti
QUOTE(lincelince @ 2014 05 07, 08:37)
Aciu uz atsakyma  mirksiukas.gif , o kazin kokia normali kaina su pilnu draudimu buti Miuncheno apylinkese, nes tame miestelyje yra tik AVIS g.gif , Kazkaip papildomo draudimo damoka 4 dienoms virsija pacia nuomos kaina verysad.gif gal tada geriau tegul sulaiko uzstata kreditineje korteleje.Arba dar pameginsiu parasyti jiems elektronini su galutiniais paskiaciavimais


Be abejo paklauskite pas Juos, bet pagal Jūsų parašymą kaina kaip Vokietijoje kažkur arti realybės... 4u.gif
Atsakyti
Nekoks atsiliepimas apie Bergamo oro uosto FireFly nuomos kompanija, užšaldymas 1500 euru, 100 euru už kura nuskaičiuoja, palikti turi kuo tuštesni kuro baka,
kas nuomoja trumpam žiurekit kokios kuro salygos

rentalcars galite paskambinti darbo dienom yra nuorodytas tel ten lietuviškai jums atsakys i jusu klausimus, dar ir nuolaidele gali padaryti.
ax.gif

Ir man asmeniškai dar nutiko tai kad po 3 menesiu kai buvau išnuomaves auto dar karta nuksiate 100 euru. doh.gif teko rašyti pretenzija SWED bankui blokuoti kortele, už nauja 25 Lt. sumokejau , gerai kad po menesio bankas gražino tuos antra karta nuskaičiuotus 100 euru

P.S
o galima butu ir nepastebeti to nuskaičiavimo
Atsakyti
QUOTE(Donatas33 @ 2014 05 07, 22:22)
Nekoks atsiliepimas apie Bergamo oro uosto FireFly nuomos kompanija, užšaldymas 1500 euru, 100 euru už kura nuskaičiuoja, palikti turi kuo tuštesni kuro baka,
kas nuomoja trumpam žiurekit kokios kuro salygos

rentalcars galite paskambinti darbo dienom yra nuorodytas tel ten lietuviškai jums atsakys i jusu klausimus, dar ir nuolaidele gali padaryti.
ax.gif

Ir man asmeniškai dar nutiko tai kad po 3 menesiu kai buvau išnuomaves auto dar karta nuksiate 100 euru.  doh.gif  teko rašyti pretenzija SWED bankui blokuoti kortele, už nauja 25 Lt. sumokejau , gerai kad po menesio bankas gražino tuos antra karta nuskaičiuotus  100 euru

P.S
o galima butu ir nepastebeti to nuskaičiavimo


mums su firefly bergame jokių problemų nekilo, labai malonūs darbuotojai tiek pasiimant tiek atiduodant auto. pasiimant dar paklausė ar tinka jų siūloma mašina, kad galime apžiūrėti ryte ir paskambinti jei rasime nepažymėtų apgadinimų. atidavimas truko gal 5minutes, greitai apžėjo, pasakė kad viskas gerai, davė pasirašyti. užsakinėjom ne sezono metu pigiausią mini mašiną 7d laikotarpiui.
beje už kurą nieko neįšaldo, mes imėme gauni pilnu - atiduodi pilnu.
pinigus atšaldė gal po ~3d
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute320: 07 gegužės 2014 - 22:16
Tai kaip perskaicius supratau, geriausia imt su paprastu draudimu ir ten vietoje pilna dasipirkt, negu iskart? O negali jie paskui is "oro" ta kaina pasakyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2014 05 07, 09:57)
Sveiki,

gal yra užsakinėjusių automobilį iš šios kompanijos :http://www.gmservizicomiso.it
Skrendam į Comiso, Sicilija, o ten bent oro uoste autonuomos punktų pasirinkimas baisiai nekoks...

Locauto ir Sicily by Car suprantu yra abejotino patikimumo sąraše  ax.gif


Tik NESINOMUOKIT is Sicily by Car .. Turejom nemazu bedu su sia kompanija. Istorija visa tingiu rasyt, bet finale -1300 EUR is kreditines. Butu buve pigiau maza masiniuka vietoj nusipirkt ir numest paskui biggrin.gif
Atsakyti
Uz ka nuskaite tiek?
Atsakyti