Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(liepsnelee @ 2013 08 05, 07:47)
Sakykit, o ZERO EXCESS įeina tas padangų, stiklų ... draudimas?  g.gif


Nebutinai smile.gif Reikia skaityt salygas, gali but ishskirti atskiri punktai, kaip stiklai, padangos ir raktai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LuoBa @ 2013 08 05, 22:49)
Nebutinai smile.gif Reikia skaityt salygas, gali but ishskirti atskiri punktai, kaip stiklai, padangos ir raktai smile.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
pasidalinsiu dėl mašinų draudimo...

Pirkom draudimą internetu rezervacijos metu ir dar papildomą draudimą paėmėm vietoje nuskridę, bet apsidrausdami dar mašiną nusipaveikslavome - kiekvieną įbrėžimą, kiekvieną įlenkimą, nes Italijoje truputi stukltelėt ir nuvažiuot yra norma g.gif .
Kai atidavinėjome, tai šlykštus agentas ėmė kibti- gerai, kad turėjom ką pakišti- nuotraukos su datom ir laiku-atšoko, jei nebūtumėm nusipaveikslave, dar būtų nulupęs kažkiek už tai, kas jau buvo mums paimant mašiną
...
Taip, kad dar ir pačiam apsidrausti savo būdų verta biggrin.gif
Atsakyti
As irgi ateinu su klausimais-atrode taip paprasta isnuomot auto-bet pasirodo, tai yra taip sudetinga...

ieskau variantu www.portugal-auto-rentals.com

Kaina 296 EUR uz atitinkama laikotarpi su papildomu vairuotoju, papildomas SCDW - 14,5 EUR

KAina viso 10 d. - apie 444 EUR

salygos is AVIS, bet nerandu kokia francize su tuo ju SCDW

My Webpage

jeigu tuo paciu laikotarpiu www.economycarrentals.com panasus auto su papildomu vairuotoju ir kazkokiu Full Insurance ZERO deductible

kaina 206 EUR.

Ir vistiek raso excess-960 EUR

http://www.economyca...ws/zero/excess/

Nieko nesuprantu smile.gif Kainos skiriasi nemazai. Norisi issinuomoti auto su visais tais draudimais, kad nesukti galvos-bet ziurinti internete pamatai, kad daug rasoma, bet viskas taip-kad kuo NEaiskiau butu klientui.


Paziurejau Autoeurope.eu - auto kaina 370 EUR su papildomu vairuotoju su Zero excess Insurance arba fully refundable excess. Realiai kuo skirais sie du draudimai? Sudejus ankstuva pridavima, sienos kirtima - kaina panasi kaip portugalautorental.
Iskilo klausimas, kodel economycarrentals kaina taip skiriasi ir kuriu brokeriu normaliausios paslaugos. gal kas giliau esate issiaiskine? Aisku labai domina, kurie maziau pinigu isaldo kortelese.

Atsakyti
Sveiki, reikėtų patarimo apie banko korteles, su kuriomis galima išsinuomoti auto, kalba eina apie Italiją. Kortelės su banko kreditu išsiimti negalime (studentai), todėl rinkomės iš SEB visa kreditinės,kur įnešamos savos lėšos ir Swedbank mastercard, taip pat su savo lėšomis. Išsirinkome swedbank,galvojau bus viskas tvarkoje, bet ant kortelės rašo debit mastercard,tai galvoju ar vis tik tinka g.gif banke klausiau atskirai apie kreditines ir kitas korteles, pasakė vienaip, atsiėmus kortelę ant jos parašyta kitaip, ar ant Visa kortelės irgi rašo debit?
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 08 08, 20:31)
Sveiki, reikėtų patarimo apie banko korteles, su kuriomis galima išsinuomoti auto, kalba eina apie Italiją. Kortelės su banko kreditu išsiimti negalime (studentai), todėl rinkomės iš SEB visa kreditinės,kur įnešamos savos lėšos ir Swedbank mastercard, taip pat su savo lėšomis. Išsirinkome swedbank,galvojau bus viskas tvarkoje,  bet ant kortelės rašo debit mastercard,tai galvoju ar vis tik tinka g.gif banke klausiau atskirai apie kreditines ir kitas korteles, pasakė vienaip, atsiėmus kortelę ant jos parašyta kitaip, ar ant Visa kortelės irgi rašo debit?

O ką rašo jūsų internetinėj bankininkystėj apie išduotą kortelę? ką banko puslapis rašo? Aš matau: Su „Debit MasterCard“ galite: pirkti interneto parduotuvėse – visur, kur priimamos „MasterCard“
pasirūpinti kelionėmis iš anksto – užsakyti lėktuvo bilietus, viešbučių kambarius ar rezervuoti automobilius
atsiskaityti Lietuvoje ir užsienyje visose parduotuvėse, restoranuose, degalinėse ir kitose vietose, pažymėtose „MasterCard“ ženklu

O apie kreditinę rašo: Kredito kortelę pravartu turėti, jei mėgstate keliauti po svečias šalis. Šiaip tai aš nenustebčiau, kad gavote debetinę kortelę, o ne kreditinę vien dėl darbuotojos nemokšiškumo. Pažiūrėkite belekokios autonuomos įstaigos nuomos sąlygas - sakyčiau 99% visur bus paminėta, kad atsiskaitymai vyksta tik su kreditinėmis kortelėmis. Pvz. We accept all credit cards from internationally recognised credit card companies. ... is only accepted in combination with a valid Credit Card...We do not accept any prepaid cards or debit cards (Visa Electron).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 08 rugpjūčio 2013 - 20:44
QUOTE(daisy3 @ 2013 08 07, 10:08)
As irgi ateinu su klausimais-atrode taip paprasta isnuomot auto-bet pasirodo, tai yra taip sudetinga...

ieskau variantu www.portugal-auto-rentals.com

Kaina 296 EUR uz atitinkama laikotarpi su papildomu vairuotoju, papildomas SCDW - 14,5 EUR

KAina viso 10 d. - apie 444 EUR

salygos is AVIS, bet nerandu kokia francize su tuo ju SCDW Avis jei perkat SCDW palieka raktus tiktai, padangas ir stikla dengia

My Webpage

jeigu tuo paciu laikotarpiu www.economycarrentals.com panasus auto su papildomu vairuotoju ir kazkokiu Full Insurance ZERO deductible

kaina 206 EUR.

Ir vistiek raso excess-960 EUR tikriausia, turima omeny grazhinama francize

http://www.economyca...ws/zero/excess/

Nieko nesuprantu smile.gif  Kainos skiriasi nemazai. Norisi issinuomoti auto su visais tais draudimais, kad nesukti galvos-bet ziurinti internete pamatai, kad daug rasoma, bet viskas taip-kad kuo NEaiskiau butu klientui.
Paziurejau Autoeurope.eu - auto kaina 370 EUR su papildomu vairuotoju su Zero excess Insurance arba fully refundable excess. Realiai kuo skirais sie du draudimai? Sudejus ankstuva pridavima, sienos kirtima - kaina panasi kaip portugalautorental.
Iskilo klausimas, kodel economycarrentals kaina taip skiriasi ir kuriu brokeriu normaliausios paslaugos. gal kas giliau esate issiaiskine? Aisku labai domina, kurie maziau pinigu isaldo kortelese.


Economy car rental yra brokeris, priklausantis auto nuomos monopoliui CarTrowler. Todel jie vieni ish padaliniu ir gali pasiullllllyt tokias kainas.

Jusu pamineti draudimai skirias tuo, kad perkant ish tiekejo SDWI ar TDWI jums nelaimes atveju nieko nenuskaichiuoja, perkat fully refundable excess ish brokerio, tiekejas jums uzhsaldo pinigelius, nelaimes atveju juos pasiima, o jus jau prashote atgal ish brokerio. Ir visada skaitot sallygas, kokiu dokumentu reikia norint atgauti papildoma draudima. Jei imat ish Avytes su Ju draudimas, vazhiuojat ir nieko nesukat galvos, uzshaldoma suma +/-150eu.

Taip pat Portugalijoje vertetu isiaishkinti, kokiu butu greitkeliuose reikia apmoket keliu mokeschius.
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 08 08, 18:31)
Sveiki, reikėtų patarimo apie banko korteles, su kuriomis galima išsinuomoti auto, kalba eina apie Italiją. Kortelės su banko kreditu išsiimti negalime (studentai), todėl rinkomės iš SEB visa kreditinės,kur įnešamos savos lėšos ir Swedbank mastercard, taip pat su savo lėšomis. Išsirinkome swedbank,galvojau bus viskas tvarkoje,  bet ant kortelės rašo debit mastercard,tai galvoju ar vis tik tinka g.gif banke klausiau atskirai apie kreditines ir kitas korteles, pasakė vienaip, atsiėmus kortelę ant jos parašyta kitaip, ar ant Visa kortelės irgi rašo debit?

Bent jau ant mano SEB banko kortelės rašo tik VISA. Naudotis dar nebandžiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 08 rugpjūčio 2013 - 21:24
syri, tute28 dėkui už atsakymą, Tai banko puslapyje rašo, kad tinka, jau skaičiau. Aš banke smulkiai paaiškinau situaciją, prašiau kortelės su kuria būtų laisvai galima viską pirkti ir pan, patikino, kad viskas ok, bet aš sakiau kad reikia kreditinės o ne debetinės, pvz lėktuvo bilietus nupirkau ir su dnb visa electron.. būtume žinoje būtume iškart į seb ėje, su ja kaip matau jokių problemų nekyla, kaip dabar išsiaiškint, gal kas atsilieps turintis kortelę 4u.gif rezervuoti gal ir leis mašiną, bet jei nuskridus būtų problemų tai nekas..nes ten lėktuvas leisis 22.45, iki namų važiuot ~150km...

lauksiu pagalbos, nes jau reikėtų rezervuotis auto, o mes vėl pasimetę.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute320: 08 rugpjūčio 2013 - 22:14
QUOTE(eglute320 @ 2013 08 08, 21:12)
syri, tute28 dėkui už atsakymą, Tai banko puslapyje rašo, kad tinka, jau skaičiau. Aš banke smulkiai paaiškinau situaciją, prašiau kortelės su kuria būtų laisvai galima viską pirkti ir pan, patikino, kad viskas ok, bet aš sakiau kad reikia kreditinės o ne debetinės, pvz lėktuvo bilietus nupirkau ir su dnb visa electron.. būtume žinoje būtume iškart į seb ėje, su ja kaip matau jokių problemų nekyla, kaip dabar išsiaiškint, gal kas atsilieps turintis kortelę 4u.gif  rezervuoti gal ir leis mašiną, bet jei nuskridus būtų problemų tai nekas..nes ten lėktuvas leisis 22.45, iki namų važiuot ~150km...

lauksiu pagalbos, nes jau reikėtų rezervuotis auto, o mes vėl pasimetę.. verysad.gif

Rezervuot auto su debetine tikrai leis. Aš pernai buvau rezervavus ir europcar berods. Nuskaitė pinigų sumą. Tik vėliau iššsiaiškinau, kad nuvykus į svečią šalį Visa debit mano netiks. Atšaukiau rezervaciją, grąžino pinigus. Banko darbuotojos pačios dažnai nežino. Pirkti bilietus, in parduotuvėse visur tinka debit kortelės. Jos per nežinojimą ir sako, kad tinka. O turėtų žinot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2013 08 08, 23:32)
Rezervuot auto su debetine tikrai leis. Aš pernai buvau rezervavus ir europcar berods. Nuskaitė pinigų sumą. Tik vėliau iššsiaiškinau, kad nuvykus į svečią šalį Visa debit mano netiks. Atšaukiau rezervaciją, grąžino pinigus. Banko darbuotojos pačios dažnai nežino. Pirkti bilietus, in parduotuvėse visur tinka debit kortelės. Jos per nežinojimą ir sako, kad tinka. O turėtų žinot  rolleyes.gif



Tai vat, o savaitę laukėm kortelės, ir jau reikėtų rezervuotis, o mes nežinom.. o kai nuvyksti į nuomos punktą reikia parodyt kortelę,ką jie ten daro? ko prašo?
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 08 09, 00:17)
Tai vat, o savaitę laukėm kortelės, ir jau reikėtų rezervuotis, o mes nežinom.. o kai nuvyksti į nuomos punktą reikia parodyt kortelę,ką jie ten daro? ko prašo?

taip, ima kortelę į rankas, nurašo duomenis, reikalauja koretėls savininko dokumento ir jis turi būti vietoje (su svetima nepraeinama)
Atsakyti