Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(tute28 @ 2013 07 09, 22:47)
syri, o kokio banko turite kortelę? Aš vien tik dėl auto nuomos pasidariau SEB Visa kreditinę, be kredito. Dar neišbandžiau, bet tikiuosi tiks auto nuomai  g.gif

Ta pati mirksiukas.gif - dar niekur nebuvo, kad jos nepriimtų smile.gif - ir auto nuomomavomės, ir viešbučius užsakinėjom, ir parduotuvėse, ir bilietus bookiname ir t.t. .Būkit rami ir drąsiai vykite į kelionę. Tik pinigėlių persiveskite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 10 liepos 2013 - 08:20
Sveiki 4u.gif

QUOTE(syri @ 2013 07 10, 09:19)
Ta pati  mirksiukas.gif  - dar niekur nebuvo, kad jos nepriimtų  smile.gif -  ir auto nuomomavomės, ir viešbučius užsakinėjom, ir parduotuvėse, ir bilietus bookiname ir t.t. .Būkit rami ir drąsiai vykite į kelionę. Tik pinigėlių persiveskite  4u.gif


drinks_cheers.gif Tik dar būtina pasitikrinti, ar nereikia jos aktyvuoti užsienyje, nes mums buvo su Swedbank Gold kortele įdomi situacija: buvome tik naujai pasiėmę, noriu užsakyti bilietus į Alhmabra rūmus, ir neleidžia, tada pasiskambinome į banką ir paaiškino per kur įėjus į elektroninę bankininkystę aktyvuoti kortelę, ta pačia naudojomės ir nuomodami automobilį, turime ir SEB banko, tačiau kaip su ja buvo, nepamenu, gal jie patys pasiimant aktyvuoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 10 liepos 2013 - 08:32
QUOTE(Astra777 @ 2013 07 10, 09:28)
Sveiki 4u.gif
drinks_cheers.gif  Tik dar būtina pasitikrinti, ar nereikia jos aktyvuoti užsienyje, nes mums buvo su Swedbank Gold kortele įdomi situacija: buvome tik naujai pasiėmę, noriu užsakyti bilietus į Alhmabra rūmus, ir neleidžia, tada pasiskambinome į banką ir paaiškino per kur įėjus į elektroninę bankininkystę aktyvuoti kortelę, ta pačia naudojomės ir nuomodami automobilį, turime ir SEB banko, tačiau  kaip su ja buvo, nepamenu, gal jie patys pasiimant aktyvuoja 4u.gif

drinks_cheers.gif
visada reikia aktyvuoti, tai galima padaryti ir LT, kad ir pieno perkant. Tiesiog daug kas priklauso nuo konsultanto - vieni ne tik kad nieko nežino apie tokias korteles, ką jau apie aktyvavimą bekalbėti.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 07 09, 20:12)
Žinoma, kad asmenine. O gal Jūsų bankas Jus ignoruoja, kad sakot, kad klaidinu?


Mano patirtis profesine, auto nuomoj dirbu jau gana ilgai (5m+). Kodel reikia kreditiniu, nes jeigu nuomuotojas, padaro eismo nusizhengma ( greicio virshijijimas, nesumoketas stovejimas), bauda atsiunciama auto nuomos imonei, kurios vardu registruotas automibilis, kuri jus vairavote. Auto nuoma isduoda Jusu duomenis policijai, tai priklauso nuo shalies, auto nuomos tiekejo ir t.t. Tarkim tai +/- 50 euru. Ir chia prasideda grazhumai, jeigu jusu kortele DEBETINE ir ten niek nera, auto nuoma liaudishkai tariant lieka ant ledo. Jei jusu kortele kreditine, netgi jei jinai ishnaudota auto nuoma gali daryt OFF SALE funkcija, i nuskaichiuoja pinigus ish banko, o bankas jau ishko ish jusu.

Todel, nuomuojantis automobili reikalinga creditine, tai vazhiuodami su debetine, jus rizikuojate, gali sutikt jums nuomuot, gali ir ne. Nes ishties Jus neatitinkate reikalvimo. Taip ash pati turiu kelias koreteles, visada stengiuos naudot debetine, asmeninio patogumo delei. Vienas is kreditines privalumu, kreditine, jus galit sustabdyt mokejimus, be jusu sutikomo. Tai palengvina tokiose situacijose, kaip atsidure pries tai pagalbos prasiusi mergina, kai nuskaiciavo uzh jau buvusia zhala.

Todel asmenine patirtis ne visada teisinga. 4u.gif


QUOTE(tute28 @ 2013 07 09, 21:17)
Visur viską pirkti tai man ir paprasta Visa debit tinka. Bet va kai reikėjo auto nuomai, buvo bėda, nieks nenuomavo. Bet jei sakot, kad priima nuomos firmos, tai  thumbup.gif


Manau atsakiau i Jusu klausima kodel.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LuoBa: 11 liepos 2013 - 16:00
QUOTE(LuoBa @ 2013 07 11, 14:57)
Manau atsakiau i Jusu klausima kodel.

g.gif Viskas kaip ir aišku, kodėl debetinių neįma, bet Čia kalba eina apie kreditines korteles, bet be banko kredito. Tai kaip aš suprantu, pardavėjas ar šiuo atveju auto nuomos firma net nemato/nežino, kad joje nėra pinigų banko. O joje tik tokia suma, kurią pats įsidedi. Jei kažkiek reikia užšaldyti/rezervuoti, jie tą padaro, o daugiau gali nelikti nė cento. Ir į minusą jau nenusiskaičiuotų. Nežinau ar teisingai galvoju iš tikro. rolleyes.gif


O man įdomu, kodėl išsinuomojus mašiną su pilnu draudimu, vistiek atskaito dideles sumas. g.gif Kas čia rašė 1000e užsirezervavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 11 liepos 2013 - 16:06
QUOTE(tute28 @ 2013 07 11, 17:05)
g.gif  Viskas kaip ir aišku, kodėl debetinių neįma, bet  Čia kalba eina apie kreditines korteles, bet be banko kredito. Tai kaip aš suprantu, pardavėjas ar šiuo atveju auto nuomos firma net nemato/nežino, kad joje nėra pinigų banko. O joje tik tokia suma, kurią pats įsidedi. Jei kažkiek reikia užšaldyti/rezervuoti, jie tą padaro, o daugiau gali nelikti nė cento. Ir į minusą jau nenusiskaičiuotų. Nežinau ar teisingai galvoju iš tikro. rolleyes.gif
O man įdomu, kodėl išsinuomojus mašiną su pilnu draudimu, vistiek atskaito dideles sumas. g.gif Kas čia rašė 1000e užsirezervavo.

va būtent apie tokias gi ir kalbam drinks_cheers.gif .
p.s. Prie ko čia debetinės? g.gif

Didelę sumą gali rezervuoti priklausomai nuo auto klasės - pvz. jei nuomuositės (sakau tik iš mano skaitytų kelių firmų sutarčių, o kiek firmų - tiek ir taisyklių kiekvienam atvejui) kokį šių metų laidos galingą, žinomą, kokybišką, aukščiausios klasės + n kitų pliusų, gali rezervuoti 600 eurų. čia europoj. Kaip Lietuvoj - neįdomu, nes čia dažnai viskas nesveikai perspausta.

Ir dar: galima automobilį išsinuomoti iš be jokių kortelių - nei debetinių, nei kreditinių. Tiesiog būna tokių situacijų, kuomet ilgiau pakalbinus konsultantą, tai yra įmanoma. Asmeninė patirtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 07 11, 19:48)

Ir dar: galima automobilį išsinuomoti iš be jokių kortelių - nei debetinių, nei kreditinių. Tiesiog būna tokių situacijų, kuomet ilgiau pakalbinus konsultantą, tai yra įmanoma. Asmeninė patirtis  ax.gif

Mes Sardinijoj nuomavom grynais. Grynais nuomavo visos vietines mazesnes kompanijos. Uzstata paime 300e. Atidavus masina grazino.
Atsakyti
Taip, mažos vietinės kompanijos nuomoja be jokių kortelių, tiesa pasakius, nelabai ir traukčiau ją iš piniginės, lauk paskui netikėtumų banko ataskaitose biggrin.gif

Mums Romoje yra rezervavę ir 1500 eur už automobilį. Prieš tai paklausė, ar turime pasą (ne asmens kortelę), nei vienas neturėjome, tuomet pasakė, kad rezervuos didesnę sumą kaip garantiją. Gavome aukštos klasės automobilį už žemo kainą smile.gif

Atsakyti
Sveiki,

Gal kam tekp nuomotis auto Nicoje? Butu idomi kitu patirtis pietu prancuzijoje su automobiliu nuoma 4u.gif
Atsakyti
Kadangi ieškodama nuomotis mašinos Sardinijoje susidūriau su milijonu klausimu ir sugadinau daug nervų ląstelių, pasidalinsiu su jumis savo pastebėjimais, gal kam ir padės (viskas iš mano asmeninės patirties, gali būti, kad kažkas žino kitaip, aš tik sakau, kaip buvo man smile.gif

Pirmiausia, jei dabar ieškočiau mašinos, pirmiausia pereičiau per visas nuomos įmones tiesiogiai. Mano atveju, nei viena įmonė tiesiogiai negalėjo pasiūlyti nuomos (kelionė buvo po 5 dienų, ir viskas buvo išluota). Tuomet vedžiausi google paiešką car rental in Cagliari airport ir rašiau visoms nedidelėms įmonėms.
Deja, galutiniam etape teko nuomotis per brokerius. Kodėl sakau, kad geriau nuomotis tiesiogiai - man įvyko didžiulis nesusipratimas (aš pamiršau kreditinės PIN kodą), todėl mašinos oro uoste negavau. O brokeriams sumokėti 10% nuplaukė sad.gif Vėliau, jau būdama Sardinijoje, išsinuomavau mašiną tiesiogiai per Thrifty (jie kartu su Dollar ir Sicily by car). Nereikėjo mokėti jokio užstato ir rašyti jokių kreditinės duomenų. Sumą kreditinėj (po kelių dienų atskriejo mano pin kodas iš LT) rezervavo pasirašius visus dokumentus.
Pažįstami patarė, skrendant su Ryanair, nuomotis per Hertz. Tipo, kainas Ryanair klientams duoda geras. Nežinau, mano atveju, mašinų nebuvo.
Dar buvau suradusi neblogą variantą Ruvioli car rentals (imtų užstatą tik 300 EUR, antras vairuotojas nemokamai), bet kol galvojau ir ieškojau info dėl draudimo, parašė, kad mašinų laisvų nebeturi.
Didžiausia bėda, kad man mašinos reikėjo greitai, ilgam ( 10 dienų) ir nuo šeštadienio (savaitgaliui atvažiuoja daug pačių italų). Paskui, kai nuomavomės nuo antradienio, situacija buvo šiek tiek geresnė.

Draudimas. Pažįstamas italas patvirtino, kad pilnas draudimas Italijoje yra privalomas. Užtat mašinos nuomos kaina yra tokia didelė. Problema yra ta, kad frančizė irgi labai didelė - mums Smarto buvo apie 900 EUR. Jei nori imti su nuline frančize, kaina yra apie 20 EUR parai, kas yra nesvietiški pinigai.
Beieškodama info susiradau, kad yra toks draudimo produktas, kaip frančizės draudimas. Tikrai jo nereklamuoju, bet man su juo buvo kažkaip saugiau. Kokia jo esmė? Jis yra visiškai atskirtas nuo nuomojamos mašinos ir perkamas atskirai, ne per nuomos ar brokerių bendrovę. Jūs apdraudžiate nuomojamos mašinos frančizę, t.y. tuos 1000 EUR ar pan. Draudimas parai kainuoja 3,99 svaro (britų įmonė). O metams - 40 svarų. Taigi mano atveju, aš nusipirkau draudimą metams (nes gaunasi tas pats). Jei vėl kur nors Europoje nuomočiau mašiną, tas draudimas man galiotų. Jei kas nors būtų atsitikę, ir nuomos bendrovė būtų nuskaičiusi frančizės sumą nuo kreditinės (kad ir menkas įbrėžimas, kurį vertina kokiais 200 EUR), aš turėčiau visą info siųsti draudimo bendrovei ir ji man kompensuotų. Kaip viskas veikia - negaliu patvirtinti, nes man jokio įvykio neįvyko (ačiū D). Bet aš kažkaip jaučiausi ramiau biggrin.gif Nes man tie 900 EUR skamba labai daug (visa kelionė tiek kainavo).
Tiesa, įmonė vadinasi Insurance4Carhire (gal draudžia ir dar kas nors, bent jau aš išgirdau pirmą kartą).

Aišku, kad atsiimant mašiną reikia įžiūrėti viską po centimetrą, atiduodant - taip pat, pasiimti visus parašus - be abejo.

Ir dar - kai vykstat į kelionę - užsirašykit kur nors PIN kodus. Aš dieną prieš pasitikrinau bankomate, ar atsimenu savo PIN'ą, o nuskridusi į vietą, toks jausmas, kad būtų kas ištrynę smile.gif Daug nervų kainavo...

Beje, buvo mintis važiuoti ir bandyti nuomotis tiesiog oro uoste. Taigi tokių gudručių laukia nemalonus siurprizas - užlenktos kainos (bet kreditkės nereikia). Ir šypsojaus, ir garfildo akis dariau, ir vos neapsiverkiau, bet pigiau nei 55 EUR už parą nieks nepasiūlė smile.gif Taigi - jei mašiną noriti pasiimti jau oro uoste, būtinai rezervuokit ją internetu.

Taigi, tokie mano patarimai, gal susiję labiau su Italija. Nes pvz. teko nuomotis Graikijos salose, tai viskas buvo kur kas paprasčiau ir pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjuti @ 2013 07 17, 16:30)
Kadangi ieškodama nuomotis mašinos Sardinijoje susidūriau su milijonu klausimu ir sugadinau daug nervų ląstelių, pasidalinsiu su jumis savo pastebėjimais, gal kam ir padės (viskas iš mano asmeninės patirties, gali būti, kad kažkas žino kitaip, aš tik sakau, kaip buvo man smile.gif

Pirmiausia, jei dabar ieškočiau mašinos, pirmiausia pereičiau per visas nuomos įmones tiesiogiai. Mano atveju, nei viena įmonė tiesiogiai negalėjo pasiūlyti nuomos (kelionė buvo po 5 dienų, ir viskas buvo išluota). Tuomet vedžiausi google paiešką car rental in Cagliari airport ir rašiau visoms nedidelėms įmonėms.
Deja, galutiniam etape teko nuomotis per brokerius. Kodėl sakau, kad geriau nuomotis tiesiogiai - man įvyko didžiulis nesusipratimas (aš pamiršau kreditinės PIN kodą), todėl mašinos oro uoste negavau. O brokeriams sumokėti 10% nuplaukė sad.gif Vėliau, jau būdama Sardinijoje, išsinuomavau mašiną tiesiogiai per Thrifty (jie kartu su Dollar ir Sicily by car). Nereikėjo mokėti jokio užstato ir rašyti jokių kreditinės duomenų. Sumą kreditinėj (po kelių dienų atskriejo mano pin kodas iš LT) rezervavo pasirašius visus dokumentus.
Pažįstami patarė, skrendant su Ryanair, nuomotis per Hertz. Tipo, kainas  Ryanair klientams duoda geras. Nežinau, mano atveju, mašinų nebuvo.
Dar buvau suradusi neblogą variantą Ruvioli car rentals (imtų užstatą tik 300 EUR, antras vairuotojas nemokamai), bet kol galvojau ir ieškojau info dėl draudimo, parašė, kad mašinų laisvų nebeturi.
Didžiausia bėda, kad man mašinos reikėjo greitai, ilgam ( 10 dienų) ir nuo šeštadienio (savaitgaliui atvažiuoja daug pačių italų). Paskui, kai nuomavomės nuo antradienio, situacija buvo šiek tiek geresnė.

Draudimas. Pažįstamas italas patvirtino, kad pilnas draudimas Italijoje yra privalomas. Užtat mašinos nuomos kaina yra tokia didelė. Problema yra ta, kad frančizė irgi labai didelė - mums Smarto buvo apie 900 EUR. Jei nori imti su nuline frančize, kaina yra apie 20 EUR parai, kas yra nesvietiški pinigai.
Beieškodama info susiradau, kad yra toks draudimo produktas, kaip frančizės draudimas. Tikrai jo nereklamuoju, bet man su juo buvo kažkaip saugiau. Kokia jo esmė? Jis yra visiškai atskirtas nuo nuomojamos mašinos ir perkamas atskirai, ne per nuomos ar brokerių bendrovę. Jūs apdraudžiate nuomojamos mašinos frančizę, t.y. tuos 1000 EUR ar pan. Draudimas parai kainuoja 3,99 svaro (britų įmonė). O metams - 40 svarų. Taigi mano atveju, aš nusipirkau draudimą metams (nes gaunasi tas pats). Jei vėl kur nors Europoje nuomočiau mašiną, tas draudimas man galiotų. Jei kas nors būtų atsitikę, ir nuomos bendrovė būtų nuskaičiusi frančizės sumą nuo kreditinės (kad ir menkas įbrėžimas, kurį vertina kokiais 200 EUR), aš turėčiau visą info siųsti draudimo bendrovei ir ji man kompensuotų. Kaip viskas veikia - negaliu patvirtinti, nes man jokio įvykio neįvyko (ačiū D). Bet aš kažkaip jaučiausi ramiau biggrin.gif Nes man tie 900 EUR skamba labai daug (visa kelionė tiek kainavo).
Tiesa, įmonė vadinasi Insurance4Carhire (gal draudžia ir dar kas nors, bent jau aš išgirdau pirmą kartą).

Aišku, kad atsiimant mašiną reikia įžiūrėti viską po centimetrą, atiduodant - taip pat, pasiimti visus parašus - be abejo.

Ir dar - kai vykstat į kelionę - užsirašykit kur nors PIN kodus. Aš dieną prieš pasitikrinau bankomate, ar atsimenu savo PIN'ą, o nuskridusi į vietą, toks jausmas, kad būtų kas ištrynę smile.gif Daug nervų kainavo...

Beje, buvo mintis važiuoti ir bandyti nuomotis tiesiog oro uoste. Taigi tokių gudručių laukia nemalonus siurprizas - užlenktos kainos (bet kreditkės nereikia). Ir šypsojaus, ir garfildo akis dariau, ir vos neapsiverkiau, bet pigiau nei 55 EUR už parą nieks nepasiūlė smile.gif Taigi - jei mašiną noriti pasiimti jau oro uoste, būtinai rezervuokit ją internetu.

Taigi, tokie mano patarimai, gal susiję labiau su Italija. Nes pvz. teko nuomotis Graikijos salose, tai viskas buvo kur kas paprasčiau ir pigiau smile.gif



Shitas draudimas ishties puikus veikia puikiai, yra vienas bet, jei jusu tiekejas pardavineja atskira draudima padangom, stiklam ir raktam, ir juju neitraukia i francize, shitu dalyku tas draudimas nedengia smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o ZERO EXCESS įeina tas padangų, stiklų ... draudimas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelee: 05 rugpjūčio 2013 - 09:15