Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(Tūla @ 2013 06 04, 10:27)
Sveiki,

kuo giliau į mišką, tuo daugiau malkų. doh.gif

Daug perskaičiau informacijos apie nuomos subtilybes, jau, rodos, viskas buvo aišku, bet užtikau šią temą ir vėl viskas pasidarė neaišku.  lotuliukas.gif

Aš kaip suprantu, nenorint papildomo galvos skausmo, paprasčiausia nuomotis mašiną su zero deductible/No insurance excess sąlyga, pilnas/pilnas bakas. Ir kaip suprantu, čia jau įeina visi galimi draudimai? Ir sumos jokios kreditinėje nerezervuos nuomojantis?
Jei užsisakau su zero deductible mašiną internetu per brokerių www, sumoku viską iš anksto, atvažiuoju į vietą ir pasiimu mašiną, tai reiks vietoje dar kreditinės? Mano galva, kaip ir nereikia, nes gi viskas jau sumokėta bus? Kam jiems kreditinė? Sumos juk irgi jokios įšaldyt neturėtų su zero deductible/No insurance excess draudimu?
Renkuosi iš šių brokerių:
http://www.easyterra.com/
www.rentalcars.com
http://www.autoeurope.eu/
http://www.instantcars.eu/index.html
Kalba eina apie nuomą Sicilijoje.

Tai kokia yra reali situacija su sumų rezervavimu kreditinėje, jei imi tą zero deductible/No insurance excess?

vistiek gali tam tikra suma rezervuoti doh.gif kaip ir neturetu, bet... siaip imkite kiekvienu atveju konkrecia masina ir ziurekite i salygas. gali buti parasyta, kad tarkim padangos, raktai, masinos stogas neieina i tas salygas. ir jei nepirksite papildomo pilno draudimo, tai vistiek rezervuos pinigelius, ir tarkim pametus raktus is jusu bus nuskaiciuota kazkokia suma.
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2013 06 04, 09:27)
Sveiki,

kuo giliau į mišką, tuo daugiau malkų. doh.gif

Daug perskaičiau informacijos apie nuomos subtilybes, jau, rodos, viskas buvo aišku, bet užtikau šią temą ir vėl viskas pasidarė neaišku.  lotuliukas.gif

Aš kaip suprantu, nenorint papildomo galvos skausmo, paprasčiausia nuomotis mašiną su zero deductible/No insurance excess sąlyga, pilnas/pilnas bakas. Ir kaip suprantu, čia jau įeina visi galimi draudimai? Ir sumos jokios kreditinėje nerezervuos nuomojantis?
Jei užsisakau su zero deductible mašiną internetu per brokerių www, sumoku viską iš anksto, atvažiuoju į vietą ir pasiimu mašiną, tai reiks vietoje dar kreditinės? Mano galva, kaip ir nereikia, nes gi viskas jau sumokėta bus? Kam jiems kreditinė? Sumos juk irgi jokios įšaldyt neturėtų su zero deductible/No insurance excess draudimu?
Renkuosi iš šių brokerių:
http://www.easyterra.com/
www.rentalcars.com
http://www.autoeurope.eu/
http://www.instantcars.eu/index.html
Kalba eina apie nuomą Sicilijoje.

Tai kokia yra reali situacija su sumų rezervavimu kreditinėje, jei imi tą zero deductible/No insurance excess?


Kadangi mokesite brokeriui, o ne tiekejui ir draudima perkat ish brokerio o ne tiekejo, tai jums Tiekejas uzhsaldys depocita lygu Francizei (Teft ir Damage Exsses) Italijoje yra iskirta, tai zhodziu jums nuskaichiuos dvigubai, jei kas nutinka tuos pinigelius jie ir pasiims, o jus turesite pristatyti dokumentus savo brokeriui ir reikalauti pinigu ish ju smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Noriu issinuomoti masina Bergamo oro uoste, ziuriu per brokerius rentalcars, paieskos sistemoje pazymejau laikus, datas ir vieta - oro uostas smile.gif ir iskilo klausimelis.. Pvz, masina, kuria as noriu nuomotis, galima rinktis "on airport" arba "off airport". Ar tas off airport reiskia, kad vis del to man reiks kazkur vaziuot i centra ar kazkur ir pasiimt masina? ar tai tiesiog reiskia, kad masina yra 2 km nuo oro uosto didziuleje aiksteleje, i kuria is oro uosto veza autobusiukas?
P.S. ziema nuomojom masina Bergamo oro uoste per tuos pacius brokerius, reikejo vaziuot su autobusiuku iki stovejimo aiksteles, bet tada neatkreipiau demesio i tuos on ir off, tai dabar nebeaisku smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ieškau pagalbos, gal galite pakosultuoti ir patarti...
Vienu žodžiu keliavom į Portugaliją, mašinos nuomą užsakinėjau pirmą kartą, tai patirties neturėjau. Nuomavausi savaitei per Autoeurope, nes kaina buvo mažiausia ir pasirinkimas neblogas. Pildant užsakymą, buvo langelis kur galima padėti varnelę dėl zero excess draudimo (kaip supratau KASKO). Aš taip ir padariau ir užsisakiau automobilį su draudimu (bent aš taip galvojau).
Po kiek laiko gavau draudimo sertifikątą iš kažkokios airių kompanijos Questor,
o nuomos vaučeryje radau, kad mašiną reiks pasiimti iš Goldcar firmos.
Nuo tada jau man kažkaip ramu nebuvo. Nuskridus į Portugaliją mašiną ėmiau Faro oro uoste Goldcar kioskelyje, eilė milžiniška, lauke kepina, mergina kuri pildo dokumentus klausia ar imu mšiną su draudimu + 120 Eur, sakau aš turiu draudimą, ji net nežiūrėjus sako jis mums negalioja, reikia pirkti mūsų. blink.gif
Nusprendžiau nepirkti, mano draugas irgi nuomavosi nepirko. Nu sako palaukit 15 min, Jūsų auto ruošiama. Laukiam, kepam lauke po kokio psuvalandžio atvaro Ford Focus,o mama mija visas apdaužytas aplankstytas, kokia 20 įlenkimų įbrėžimų. Pajaučiau kad čia ne kas jau bus....nu bet ką daryt, vel eilę stovėt 1,5 val. ir aiškintis...stengiuosi viską apžiūrėt, o portugalas menedžeris vis laksto, tai nubėga tai vėl grįžta laiko neturi, maždaug greičiau žiūrėk ir varyk iš čia ...nu randam kas nepažymėta, dar kokius 6-7 įbrėžimus fiksuojam. Nu ir prieš išvažiuojant dar su mobiliu darau kokia 10 nuotraukų. Lyg ir ramiau....
Mašiną saugau visą kelionę, niekur nieko neįbrėžiam...
Nu ir atėjo grąžinimo diena, ankstus rytas 6.15 mes jau prie jų ofiso, dar neatsidarę laukiam, nervinamės, pagaliau įleidžia, pradeda, žiūrėt, net ant kelių klaupiasi, po dugnu slenksčiais lenda...nu ir aišku ant keleivio kairių durų rodo įbrėžimą, kad jis nepažymėtas lapelyje, sakau negli būt, rodau kad atžymėta gal kokiose 4 vietose tos durys, jis ne čia ne tie, kažkokį mikrospinį rodo kad tas atžymėtas, o vat kur jis rado nėr...bandom ginčytis,laikas bėga, skrydis už 45 min. sako arba moki 219 eur arba nuskaičiuosim visą rezervuotą sumą.
Rodau nuotraukas, o ten saulė, blizga, ne kas ir matosi toks menkas paviršinis įbrėžimas. Matau, kad nieko nebus, laikas tiksi, moku 219 eur. doh.gif
O mašinos apžiūros pilnai ir nebaigė, užteko tiek kiek rado matyt toks tikslas ir buvo litovcą išdurt...
Grizom i Lietuvą ir dabar galvoju ar yra kokių šansų susigrąžint tuos pingus iš to Questor? gal kas buvot tokioj situacijoj ar kažką žinot?ką patartumėt?

p.s. pikta ant autoeurope, rimta atrodo firma, o kam tada kiša negaliojančius draudimus...
Atsakyti
Tai negi niekas nebuvo panašioj situacijoj, neturit patarimų?
Atsakyti
QUOTE(Kon-Tikis @ 2013 07 09, 14:12)
Tai negi niekas nebuvo panašioj situacijoj, neturit patarimų?

o jus jau kreipetes i ta draudimo bendrove, kurios polisa pirkote? siaip tai viskas cia normalus su tuo draudimu pas preciuosius asmenis, kreipkites ir turetumete atgauti pinigelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 09 liepos 2013 - 14:32
QUOTE(syri @ 2013 06 02, 17:36)
kreditinė kortelė dar nereikškia, kad ji išduodama su kreditu. Nueikite į banką ir pasiklausinėkite išsamiau ir gausite ne tik info, bet ir kortelę, o pinigų įsinešite į ją patys.
IR TAI VIS TIEK BUS KREDITINĖ KORTELĖ SU TAIS VISAIS PRIVALUMAIS.


Oi, kaip Jus klaidinat zhmones, kokia patirtim remiantes taip sakydami?

QUOTE(Kon-Tikis @ 2013 07 09, 13:12)
Tai negi niekas nebuvo panašioj situacijoj, neturit patarimų?


turim turim, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LuoBa @ 2013 07 09, 18:48)
Oi, kaip Jus klaidinat zhmones, kokia patirtim remiantes taip sakydami?

Žinoma, kad asmenine. O gal Jūsų bankas Jus ignoruoja, kad sakot, kad klaidinu?
Atsakyti
syri, o kokio banko turite kortelę? Aš vien tik dėl auto nuomos pasidariau SEB Visa kreditinę, be kredito. Dar neišbandžiau, bet tikiuosi tiks auto nuomai g.gif
Atsakyti
SEB VISA kreditinė kortelė gali būti išduodama be kredito, naudojuosi n metų, perku lėktuvų bilietus, nuomojuosi auto, viskas OK 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiona @ 2013 07 09, 20:56)
SEB VISA kreditinė kortelė gali būti išduodama be kredito, naudojuosi n metų, perku lėktuvų bilietus, nuomojuosi auto, viskas OK 4u.gif

Visur viską pirkti tai man ir paprasta Visa debit tinka. Bet va kai reikėjo auto nuomai, buvo bėda, nieks nenuomavo. Bet jei sakot, kad priima nuomos firmos, tai thumbup.gif
Atsakyti
Turbūt Jūsų VISA Revolving 4u.gif Tiks tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti