Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Ar kas nors turi nuomos patirties is Atlas chose? Va čia: http://www.atlaschoi.../CarRental.aspx

Užsibukinau per juos mašiniuką, dėl sąlygų viskas aišku, ne pirmą kartą nuomoju. Bet gavau nuomos patvirtinimą ir nuomos vaučerį, kaip ir sėdėčiau rami... bet prisijungus jų puslapyje prie savo accaunt'o matau, kad užsakymas nepatvirtintas, nebeliko mano pagaidaujamos klasės mašinos man reikiamu metu. Parašiau užklausą bet atsakymo dar nesulaukiu. Sakau, gal yra galinčių patvirtinit, kad pas juos kuriozų pasitaiko ne dažnai ir man nėra ko rūpintis ax.gif
Atsakyti
Gal padetumet susigaudyti situacijoje del automobilio nuomos Kos saloje?

Ziurineju economyrentalcars.com, geros kainos, tik nelabai suprantu kaip su francize. Raso:
Economy Car Rentals Damage Excess - Relax Product

An excess is the first portion of a loss or claim that you may have to pay to the car rental provider, in the unlucky event of theft or damage to the rental car.
Upon collection, the car rental provider will hold an amount on your credit card, up to the value of the excess plus rental cost, until the car is returned.
This Excess or a portion might be charged by the local car rental provider in the the unlucky event of theft or damage.
Economy Car Rentals will refund you this cost

pilnas aprasymas
Taciau uzsakymo puslapyje apie tai neuzsimenama, net nerandu kur pasirinkti draudimo variantu, ar as cia rasti nesugebu, ar kazkas ne taip blink.gif
uzsakymo forma


O gal kas zino ir galetu rekomenduoti kur Kose uzsisakyti auto su nuline francize?
Atsakyti
Laba diena, atėjau į temą su klausimu apie auto nuomą:

norim Ispanijos žemyne nuomotis auto.
galvojau vėl imti centauro, bet pažiūrėjau pvz. recordgo http://www.recordren...condiciones.htm firma ir kaip suprantu brokerius rentalcars.com http://www.rentalcar...AE8ED8.node035a ir matau, kad kainos skiriasi dvigubai (mažesnės). kame reikalas?
Recordgo negaliu iki galo pažiūrėti ką jie duoda, nes reikia suvesti visus duomenis ir patvirtinti, o rentalcars leidžia tik pridėti 1 vairuotoją, o apie visą draudimą nėra varnelės. Aš čia kažko nebesuprantu.
Tai gal tada ta kaina užaugs pasiimant auto (+ pageidaujamas draudimas)? Ir dar - niekaip nematau su kokia firma bus pasirašyta sutartis - brokeris nerodo.

Prašau kas susidūrę pakomentuoti ar net patarti, parekomenduoti.
Norėčiau komentarų skubiai ax.gif - pirmadienį skrydis rolleyes.gif . Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 20 balandžio 2013 - 22:56
Ispanijoje rinkausi tarp dvieju brokeriu
http://www.economyca...om/default.aspx
http://www.instantcars.eu/index.html

ziuriu kur pigiau ir imu. neradau, kad kas kitas siulytu kazka patrauklesnio man. vienais metais rinkausi Instantcars, o kitais economy. Pernai economy buvo daug pigiau , visi mokesciau jau iskaiciuoti i kaina (mums svarbiausia buvo velyvo pasiemimo mokestis, kuri daug kas neiskaiciuoja ir jis svyravo mums tarp 30-50 eur. Bet jokiu problemu del to pigumo neiskilo. Pabandykite pasitikrinti ir siuos du brokerius, nezinau ar kainos jums tiks, bet problemus su jais kaip ir nebuna.
Atsakyti
sveikos
aš irgi su klausimu...

Ieškau auto Sicilijoje 14 dienų. Kadangi ten sako labai jau spec.vairavimo sąlygos ir ypatumai, rekomenduojama su pilnu draudimu, nuline frančize...

tarp tų terminų jau susimaišiau, gal kas gali pakomentuoti kaip šiuo atveju :

http://www.easyterra...9...&h=CTZNoqSm

kaina skiriasi, tai ta brangesnė gal su pilnu draudimu??? g.gif

dėkinga būčiau 4u.gif
Atsakyti
Negaliu pasakyti kaip Sicilijoje, bet jei buciau auto uzsisakiusi Maltoje, buciau per savaite prazilusi ax.gif Arba masiniuka taip ir palikusi auto nuomos punkte biggrin.gif Jau net neziurint i tai, kad eismas vyksta kita puse, vairavimas yra labai sudetingas. Gatveles tokios siauros, kad viska reikia apskaiciuoti milimetrais cool.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuriai teko susidurti su tokia situacija-buvome issinuomave masina Maltoje per Economy Car Rentals.
Pries pasiimant jie rezervavo 800 euru del nenumatytu situaciju, grazinom palike oro uosto aiksteleje ir atidavem raktus, niekas tos masinos neziurejo ir jokiu dokumentu priemimo dokumentu nepasirasinejome. Grize i Lietuva gavome meila, kad jie pastebejo , jog nubrauktas galinis buferis, tas nubraukimas nuotraukoje net ir sunkiai iziurimas, mes nepastebejom, kad kur atsitrenkem, gal jau is karto ir buvo, nes pazeidimas maziau nei minimalus. Na, blogiausia tai, kad jie ivertino zala dabar 250euru. Kaip elgtis toliau? Ar gali be mano sutikimo nuskaityti is tu rezervuotu pinigu 250 euru? Masina emem su pilnu draudimu, bet ten apie zala automobiliui niekur nepranesinejom, nei policijoj, nei draudimui. Tiesa, pries pasiimant masina, pasirase vyras, kad ji tvarkoj.
Kas susidurete su tokia situacija, patarkite protingai.
Atsakyti
QUOTE(luzere @ 2013 05 04, 20:27)
Sveikos, gal kuriai teko susidurti su tokia situacija-buvome issinuomave masina Maltoje per Economy Car Rentals.
Pries pasiimant jie rezervavo 800 euru del nenumatytu situaciju, grazinom palike oro uosto aiksteleje ir atidavem raktus, niekas tos masinos neziurejo ir jokiu dokumentu priemimo dokumentu nepasirasinejome. Grize i Lietuva gavome meila, kad jie pastebejo , jog nubrauktas galinis buferis, tas nubraukimas nuotraukoje net ir sunkiai iziurimas, mes nepastebejom, kad kur atsitrenkem, gal jau is karto ir buvo, nes pazeidimas maziau nei minimalus. Na, blogiausia tai, kad jie ivertino zala dabar 250euru. Kaip elgtis toliau? Ar gali be mano sutikimo nuskaityti is tu rezervuotu pinigu 250 euru? Masina emem su pilnu draudimu, bet ten apie zala automobiliui niekur nepranesinejom, nei policijoj, nei draudimui. Tiesa, pries pasiimant masina, pasirase vyras, kad ji tvarkoj.
Kas susidurete su tokia situacija, patarkite protingai.


Taip nuskaityti gali. Jus pirkot draudima ar nea. Jei pirkot, tai koki ir ishkur? plachiau situacija nupieshkit.
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas turi žinių ir galėtų pagelbėti automobilio nuomos užsienyje klausimu.
Visuose puslapiuose reikalaujama, kad vairuotojas turėtų kreditinę kortelę. Mano draugas, kuris ir bus vairuotojas (nes aš pati nevairuoju), kreditinės kortelės su kreditu gauti negali, nes šiuo metu jokio oficialaus darbo neturi. Skaičiau, jog būtų galima gauti kreditinę kortelę, kuri neduoda kredito (t.y. jos kreditas 0 Lt). Tik ar nuomojantis automobilį galima atsiskaityti būtent tokia kortele? Ar po to nebus kokių problemų? Galbūt kas bandėt nuomotis automobilį būtent kreditine, kuri neduoda kredito? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(free angel @ 2013 06 02, 17:20)
Sveiki,
Gal kas turi žinių ir galėtų pagelbėti automobilio nuomos užsienyje klausimu.
Visuose puslapiuose reikalaujama, kad vairuotojas turėtų kreditinę kortelę. Mano draugas, kuris ir bus vairuotojas (nes aš pati nevairuoju), kreditinės kortelės su kreditu gauti negali, nes šiuo metu jokio oficialaus darbo neturi. Skaičiau, jog būtų galima gauti kreditinę kortelę, kuri neduoda kredito (t.y. jos kreditas 0 Lt). Tik ar nuomojantis automobilį galima atsiskaityti būtent tokia kortele? Ar po to nebus kokių problemų? Galbūt kas bandėt nuomotis automobilį būtent kreditine, kuri neduoda kredito?  smile.gif

kreditinė kortelė dar nereikškia, kad ji išduodama su kreditu. Nueikite į banką ir pasiklausinėkite išsamiau ir gausite ne tik info, bet ir kortelę, o pinigų įsinešite į ją patys.
IR TAI VIS TIEK BUS KREDITINĖ KORTELĖ SU TAIS VISAIS PRIVALUMAIS.
Atsakyti
Sveiki,

kuo giliau į mišką, tuo daugiau malkų. doh.gif

Daug perskaičiau informacijos apie nuomos subtilybes, jau, rodos, viskas buvo aišku, bet užtikau šią temą ir vėl viskas pasidarė neaišku. lotuliukas.gif

Aš kaip suprantu, nenorint papildomo galvos skausmo, paprasčiausia nuomotis mašiną su zero deductible/No insurance excess sąlyga, pilnas/pilnas bakas. Ir kaip suprantu, čia jau įeina visi galimi draudimai? Ir sumos jokios kreditinėje nerezervuos nuomojantis?
Jei užsisakau su zero deductible mašiną internetu per brokerių www, sumoku viską iš anksto, atvažiuoju į vietą ir pasiimu mašiną, tai reiks vietoje dar kreditinės? Mano galva, kaip ir nereikia, nes gi viskas jau sumokėta bus? Kam jiems kreditinė? Sumos juk irgi jokios įšaldyt neturėtų su zero deductible/No insurance excess draudimu?
Renkuosi iš šių brokerių:
http://www.easyterra.com/
www.rentalcars.com
http://www.autoeurope.eu/
http://www.instantcars.eu/index.html
Kalba eina apie nuomą Sicilijoje.

Tai kokia yra reali situacija su sumų rezervavimu kreditinėje, jei imi tą zero deductible/No insurance excess?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tūla: 04 birželio 2013 - 10:30
QUOTE(Tūla @ 2013 06 04, 11:27)
Sveiki,

kuo giliau į mišką, tuo daugiau malkų. doh.gif
..Tai kokia yra reali situacija su sumų rezervavimu kreditinėje, jei imi tą zero deductible/No insurance excess?

realią situaciją žinosite tik realiai išsinuomojusi ax.gif , o paprastai kitų kompanijų taisyklėse (kurios visiškai neprivalo būti vienodos) yra parašytos internetiniame puslpyje, kurios neprivalo sutapti su jūsų kompanijų nurodytomis.
Rimtose firmose paprastai būna taip - jie imi su 0 francize, tai susimoki papildomai už pilną draudimą ir tada iš tavo kortelės nieko nerezervuoja. jei nenori mokėti už papldomą draudimą, rezervuoja keletą šimtų eurų, priklausomai nuo auto ir kitų veiksnių.
Atsakyti