Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(werda @ 2012 04 17, 23:45)
Parasem laiska i economycarrentals del scdw draudimo kainu. Gavom  atsakyma padayra copy paste is ju int psl apie standartinius draudimus, ir jokios info, kiek gi mums kainuotu papildomai tas scdw:)))))ko paklausi, to negausi
Ar kas nors bandet pirkti is ju su tuo papildomu draudimu. Ar visi labai drasiai vazinejat be jo?

Su jais bendravau labai normaliai, pasakė, kad papildomo draudimo iš jų įsigyti nėra galimybės, jie tiesiog neparduoda, reikia tartis su pačia firma, kuri bus nurodyta užsakyme. Vat čia ir prasidėjo visos grožybės doh.gif firma Autojardim, ko paklausi, to negausi, arba atsakymas, atrodo, specialiai parašytas visai ne apie tai, ko klausi. Scdw yra pas juos (padangos, stiklai, spynos neįeina, apskritai, jų draudimo firma neturi), nusipirkt galima, papildomai 9 eur už parą. Viskas būtų pusė bėdos, jei jie nereikalautų 900 eur užstato net imant iš jų SCDW blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 04 18, 07:07)
Su jais bendravau labai normaliai, pasakė, kad papildomo draudimo iš jų įsigyti nėra galimybės, jie tiesiog neparduoda, reikia tartis su pačia firma, kuri bus nurodyta užsakyme. Vat čia ir prasidėjo visos grožybės doh.gif firma Autojardim, ko paklausi, to negausi, arba atsakymas, atrodo, specialiai parašytas visai ne apie tai, ko klausi. Scdw yra pas juos (padangos, stiklai, spynos neįeina, apskritai, jų draudimo firma neturi), nusipirkt galima, papildomai 9 eur už parą. Viskas būtų pusė bėdos, jei jie nereikalautų 900 eur užstato net imant iš jų SCDW blink.gif

Dėl SCDW tai jis dažniausiai stiklų, raktų ir pan. nedengia, tam dar papildomas draudimas, žinoma už papildomus eurus biggrin.gif Bet iš to ką parašėte, spėju, kad Autojardin pats netaiko SCDW draudimo asmeniškai, o tik sudaro galimybę nusipirkti jį iš draudimo brokerio, todėl ir užsišaldo frančizę g.gif Kažkaip neaiškiai parašiau unsure.gif , šiaip visais atvejais šitas draudimas yra brokerio, tik vienais atvejais jūs jį ir perkat iš brokerio, kitais jūs mokat autokompanijai mokestį, kad su brokeriu reikalus tvarko jis pats ax.gif Pirmu atveju, jei kas nutinka, jūs tvarkot reikalus su draudimu, ir tik po to, jei viski popieriai tvarkoje Autojardin jums pinigus gražina. jei draudimui kas nors nepatinka, jis neapsiima dengti nuostolių, Autojardin jums parodo špygą cool.gif
Aš visais atvejais ieškau draudimo su nuline frančize iškart iš autonuomos. Ir jei kas nutiktų jų reikalas kontaktuoti su savo draudiku, o aš tik nedelsiant jiems pranešti, kas įvyko. Bet Portugalijoje tokį variantą už padorią kainą susirasti nebuvo labai paprasta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 18 balandžio 2012 - 07:52
QUOTE(Loxxy @ 2012 04 18, 07:51)
Dėl SCDW tai jis dažniausiai stiklų, raktų ir pan. nedengia, tam dar papildomas draudimas, žinoma už papildomus eurus  biggrin.gif Bet iš to ką parašėte, spėju, kad Autojardin pats netaiko SCDW draudimo asmeniškai, o tik sudaro galimybę nusipirkti jį iš draudimo brokerio, todėl ir užsišaldo frančizę  g.gif Kažkaip neaiškiai parašiau  unsure.gif , šiaip visais atvejais šitas draudimas yra brokerio, tik vienais atvejais jūs jį ir perkat iš brokerio, kitais jūs mokat autokompanijai mokestį, kad su brokeriu reikalus tvarko jis pats  ax.gif  Pirmu atveju, jei kas nutinka, jūs tvarkot reikalus su draudimu, ir tik po to, jei viski popieriai tvarkoje Autojardin jums pinigus gražina. jei draudimui kas nors nepatinka, jis neapsiima dengti nuostolių, Autojardin jums parodo špygą  cool.gif
Aš visais atvejais ieškau draudimo su nuline frančize iškart iš autonuomos. Ir jei kas nutiktų jų reikalas kontaktuoti su savo draudiku, o aš tik nedelsiant jiems pranešti, kas įvyko. Bet Portugalijoje tokį variantą už padorią kainą susirasti nebuvo labai paprasta  doh.gif

Bet kas keisčiausia, kad jei užsakinėji auto per Autojardin, tai jie turi ir taiko SCDW g.gif o brokeris (ECR) kaip tik sakosi tokio draudimo neturintis ir siūlo jį pirkti tiesiai iš AJ - mistika blink.gif Franšizė nulinė ir be SCDW, ją dengia brokeris (tiesa, pirmiau sumokėjus man), todėl dėl šventos ramybės norėjau sudubliuoti draudimus, t. y. paimti SCDW iš AJ, kad nereikėtų įšaldyt kredito ar pirma mokėti man, o tada jau išsimušinėti pinigus iš brokerio.
O ką radote, jei ne paslaptis blush2.gif ar praskaičiau kažką g.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 04 18, 09:09)
O ką radote, jei ne paslaptis blush2.gif ar praskaičiau kažką g.gif

Tikrai, Loxxy, pasidalinkite jeigu nepaslaptis. Manau ne vienai padėtumėte. Mums tik antrą kartą tenka nuomotis automobilį, visiškai aš tame reikale nesigaudau.
Užsisakėme vakar per bookingcar.com, ten rašo, kad lyg viskas įskaičiuota (visi draudimai) g.gif
Tame puslapyje taip pat prie vienų auto rašo, jog galima įvažiuoti į Ispaniją, prie mūsų auto nerašo. Irgi kol radau kur ir kam užduoti klausimą (jaučiu, kad atsakymo ir nesulauksiu). Daug nežinomųjų šioje vietoje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 18 balandžio 2012 - 09:25
jei yra pageidavimas pasidalinsiu savo auto nuomos patirtim, nors tai jau ne Portugalijos tema biggrin.gif
QUOTE(AŠA @ 2012 04 18, 08:09)
Bet kas keisčiausia, kad jei užsakinėji auto per Autojardin, tai jie turi ir taiko SCDW o brokeris (ECR) kaip tik sakosi tokio draudimo neturintis ir siūlo jį pirkti tiesiai iš AJ - mistika blink.gif Franšizė nulinė ir be SCDW, ją dengia brokeris (tiesa, pirmiau sumokėjus man), todėl dėl šventos ramybės norėjau sudubliuoti draudimus, t. y. paimti SCDW iš AJ, kad nereikėtų įšaldyt kredito ar pirma mokėti man, o tada jau išsimušinėti pinigus iš brokerio.
O ką radote, jei ne paslaptis ar praskaičiau kažką

Nelabai suprantu g.gif
Iš esmės man žinomi du nulinės frančizės atvejai g.gif
1. Vienas, kai papildomai frančizės padengimo draudimą iki nulio nusiperkat iš draudimo kompanijos kartais jai tarpininkauja auto nuomos brokeris ir pan.). Tada Jūsų kreditinėje frančizė vistiek užšaldoma, bet ją panaudojus (geriau nepanaudoti cool.gif ), sutvarkius visus reikiamus dokumentus draudimo kompanija jums frančizę gražina.
2. Kai nulinę frančizę nusiperkat tiesiai iš auto nuomos kompanijos. Tada jūsų kreditinėje frančizė nešaldoma, apart kuro kainos. Tokiu atveju pati auto nuomos kompanija savo automobilį būna apdraudus draudimo kompanijoje be jokių išskaitų, mums visiem žinomu kasko draudimu. Tik kaip žinia auto nuomos kompanijų auto kasko kaina didelė, nes didelė rizika. Todėl mieliau auto kompanijos renkasi, kad draudimą kiekvienu atvejų įsigytų klientas cool.gif
Jokių kitokių nulinės frančizės variantų nesu sutikusi g.gif

Aš išsinuomojau iš car Trawler, bet kažkaip darbe neberandu kaip įeiti į jų naršyklę, matot puslapį atnaujino doh.gif O lietuviškas jų partneris, ieškantis toje pačioje sistemoje, yra www.instantcars.eu

Va mano nuomos laikotarpiui pasiūlymai:
https://www.cartrawl...=undefined#book

tai šiuo atveju renkiesi pasiūlymą iškart su nuline frančize, o ne viskas įskaičiuota variantą ir frančizės užšaldymo nebeturėtu būti. Na bent jau per mano praktiką tikrai nepasitaikė schmoll.gif Net cartrawler sąlygose rašoma, kad tokiu atveju frančizė nešaldoma schmoll.gif

Man per cartrawler, ekonominės klasės mašiniukas (peugeot 207 ar pan) su nuline frančize 11 d. birželį, vaikiška auto kėdute, ir galimybe nulėkti į ispaniją kainuos apie 300eur.
QUOTE(akcent @ 2012 04 18, 09:17)
Tikrai, Loxxy, pasidalinkite jeigu nepaslaptis. Manau ne vienai padėtumėte. Mums tik antrą kartą tenka nuomotis automobilį, visiškai aš tame reikale nesigaudau.
Užsisakėme vakar per bookingcar.com, ten rašo, kad lyg viskas įskaičiuota (visi draudimai) g.gif
Tame puslapyje taip pat prie vienų auto rašo, jog galima įvažiuoti į Ispaniją, prie mūsų auto nerašo. Irgi kol radau kur ir kam užduoti klausimą (jaučiu, kad atsakymo ir nesulauksiu). Daug nežinomųjų šioje vietoje doh.gif

"Viskas įskaičiuota" tai draudimo paketas su frančize tongue.gif
Dėl sienų kirtimo (ispanijos) dažniausiai taikomas sienos kirtimo mokestis. nelabai esu girdėjus, kad kažkur neleistu, bet priklausomai nuo sienos kurią norit kirsti ir mokesčio dydis gali priklausyti. ispanijoje nuomojau mašiną bent 3 kartus, į Portugaliją leisdavo važiuoti nemokamai, arba už mokestį iki 30 eur. Mano portugališkame nuomos variante yra sąlyga 30 eur (noriu į Sevillija nulėkti, jaučiu baisinę nostalgiją šiam miestui wub.gif )

QUOTE(syri @ 2012 04 18, 11:07)
keista  g.gif - mums rezervavo tik 100 eur nuo kortelės, jei negrąžintume su pilnu kuro baku, DAUGIAU NIEKO

ne nekeista, tai priklauso nuo nuomos kompanijos politikos, nuo darbuotojo kuris jums išnuomos mašiną asmeninių simpatijų ir pan. Jei nulinės frančizės draudimas pirktas iš trečiojo asmens, arba išvis neįsigytas visais atvejais nuomos kampanija turi teisę rezervuoti frančizę cool.gif Kuri beje Portugalijoje net mažiem auto kartais siekai iki 1200 eur doh.gif Bet jei patiksit ar dėl kitų priežasčių kartais kompanijos į tai žiūri palankiai ir nebrangioms mašinoms frančizės nešaldo, tikėdamos kad kiekvienas save gerbiantis europietis turi tokią sumą kreditinėje ir be problemų padens tą sumą draudiminiu atveju cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loxxy: 18 balandžio 2012 - 13:10
Loxxy,
kažkaip pasimečiau truputį su ta frančize, aiškinuosi, nes kiek man paaiškino ECR, tai čia jau nebe frančizė tie 900 eur, o
Guarantee amount is always blocked by the local rental supplier, not us. blink.gif
Su jūsų pasirinkta firma (lietuvišku partneriu) labai maloniai bendrauju, bet... nėra pas juos nulinės frančizės g.gif bent jau mūsų datoms sad.gif o gal dėl to, kad nuomojam vienur, o grąžinam kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2012 04 18, 00:45)
Parasem laiska i economycarrentals del scdw draudimo kainu. Gavom  atsakyma padayra copy paste is ju int psl apie standartinius draudimus, ir jokios info, kiek gi mums kainuotu papildomai tas scdw:)))))ko paklausi, to negausi
Ar kas nors bandet pirkti is ju su tuo papildomu draudimu. Ar visi labai drasiai vazinejat be jo?

Mūsų atveju auto nuoma buvo irgi iš economycarrentals, užsakymo patvirtinime paaiškėjo, kad turėsime reikalą su kompanija Guerin. Atskridus į Faro ir nuėjus į Guerin, prasidėjo derybos, ko pasekoje nuo pirminio užsakymo su cdw draudimu nuomos kaina padidėjo maždaug 10 eur/dienai (iki 160 eurų už savaitę Renault Clio), bet turėjome pilną draudimą (gal jis vadinasi scdw?) ir nei vieno užšaldyto euro kortelėj, net ir už kurą. Automobilį pasiėmėm su pilnu baku Faro, grąžinom Porto oro uoste, palikdami naktį prie nuomos kompanijos, o raktelius įmetėm šalia į specialią dėžutę. Eismo įvykių neturėjom.
Šiaip, kiek teko auto nuomotis Europoj (visada su pilnu draudimu), Portugalijoj pasirodė labai neaiški situacija su tais draudimais ir galutine nuomos kaina.
Beje, nuomojantis auto, daug kur rašo, kad įeina kelių mokesčiai. Mums taip ir liko neaišku, kam skirta pirma juosta (be užtvaro) mokamuose keliuose, kuria kai kurie pravažiuoja tik sulėtindami greitį ir nemokėdami. Galbūt su nuomotom auto irgi galima ta juosta važiuot nemokant (mes mokamiems keliams išleidom apie 20 eur - taupėm laiką).
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 04 18, 14:18)
Loxxy,
kažkaip pasimečiau truputį su ta frančize, aiškinuosi, nes kiek man paaiškino ECR, tai čia jau nebe frančizė tie 900 eur, o
Guarantee amount is always blocked by the local rental supplier, not us. blink.gif
Su jūsų pasirinkta firma (lietuvišku partneriu) labai maloniai bendrauju, bet... nėra pas juos nulinės frančizės g.gif bent jau mūsų datoms sad.gif o gal dėl to, kad nuomojam vienur, o grąžinam kitur g.gif

Aš su ECR reikalų neturėjus, bet jei gerai pamenu todėl ir neturėjus, kad jų politika netenkina. Bet tas sakinys tai teisybe - ne jie, o nuomos kompanija iššaldo frančizę, bet jei iš auto nuomos kompaijos imat su nuline frančize jie nebeturi ką šaldyti g.gif
Sakykit datas surasiu cool.gif Tik dabar jau islekiu namo, bet rimtai galiu uzmesti aki. Tiesa kaina gali ir netenkinti cool.gif

QUOTE(zaliasmiskas @ 2012 04 18, 14:59)
Šiaip, kiek teko auto nuomotis Europoj (visada su pilnu draudimu), Portugalijoj pasirodė labai neaiški situacija su tais draudimais ir galutine nuomos kaina.

drinks_cheers.gif Mane irgi Portugalija šituo klausimu erzina. Net pvz. čia bent jau radau, ne bent tuo tikiu. O pvz. Graikijos salose tokio draudimo su pilna frančize išvis nesugebėjau susirasti doh.gif
O didėjant mašinai, nuomos kaina laaabai auga. Todėl visai realu 400 eur, jei mašina didesnė. Aš už savaitę pernei Rodę, tiesa sezono metu, už 7 vietų mašiną be nulinės frančizės 450 eur. plojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2012 04 18, 15:09)
Aš su ECR reikalų neturėjus, bet jei gerai pamenu todėl ir neturėjus, kad jų politika netenkina. Bet tas sakinys tai teisybe - ne jie, o nuomos kompanija iššaldo frančizę, bet jei iš auto nuomos kompaijos imat su nuline frančize jie nebeturi ką šaldyti  g.gif 
Sakykit datas surasiu  cool.gif Tik dabar jau islekiu namo, bet rimtai galiu uzmesti aki. Tiesa kaina gali ir netenkinti  cool.gif
drinks_cheers.gif Mane irgi Portugalija šituo klausimu erzina. Net pvz. čia bent jau radau, ne bent tuo tikiu. O pvz. Graikijos salose tokio draudimo su pilna frančize išvis nesugebėjau susirasti  doh.gif
O didėjant mašinai, nuomos kaina laaabai auga. Todėl visai realu 400 eur, jei mašina didesnė. Aš už savaitę pernei Rodę, tiesa sezono metu, už 7 vietų mašiną be nulinės frančizės 450 eur. plojau  doh.gif

Mintis 4u.gif Įdomu, ar tas AJ SCDW yra su nuline frančice? Jų pačių www rašoma, kad taip unsure.gif

the client (whether being the driver or not) is always responsible for a bail on the amount of € 900,00 for groups a, b, b1 and c, € 1.500,00 for groups d, e, i and j, € 2.000,00 for groups f, g, g1, h and n, and € 3.000,00 for the remaining groups, in case of a self-provoked accident, in case of damage caused by acts of vandalism, in case of theft of the vehicle or of any of its accessories, as long as the driver is unable to indentify the guilty party.
this payment must be made upon the delivery of the car, by credit card.
this payment will be refunded to the client at the end of the rental, in case no accident has taken place, as well as no damage has been caused to the vehicle by acts of vandalism, theft of the vehicle or of any of its accessories.
this situation can only be avoided through the payment of an insurance of € 9,00 per day for groups a, b, b1 and c, € 11,00 for groups d, e, e1 i and j, € 15,00 for groups f, g, g1, h and n, and € 20,00 for the remaining groups. this amount must be paid by the client when receiving the vehicle.
in case of accident by our client's fault, and taking into consideration portuguese law, insurance companies decline any responsability for that driver, of any damage caused to the hired vehicle or to third parties whenever it is detected that the driver was driving under the influence of alcohol, narcotics, drugs or toxic products or by insanity of the driver.
the same applies if the client uses the car in sportive competitions, races, rallys or challenges, contests, bets, etc


Kaip suprantu, jie 900 eur rezervuoja kortelėj, bet to galima išvengti, jei nusiperki papildomą draudimą už 9 eur/d.
Tai kodėl tada jie man ir kitiems sako, kad vis tiek rezervuoja tuos 900 eur g.gif
P. S. Kretoje nuomojom iš vietinės firmos su 0 frančice g.gif O Santorinyje nesuprato, kam mums tas pilnas draudimas reikalingas, na, bet kadangi mes labai norėjom - pardavė lotuliukas.gif
P. P. S. Gal labai nesupyksit, jei šias žinutes apie nuomą perkelsiu į nuomos temą, ten jos bus aktualesnės ir čia netrukdys besidalinantiems kelionių įspūdžiais ar planais ax.gif
Atsakyti
Zodziu nebeaiksu kas duoda su nuline, imsime tikriausiai paprasta, kiek matau visoms su nuline rasti misija neimanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2012 04 18, 23:38)
Zodziu nebeaiksu kas duoda su nuline, imsime tikriausiai paprasta, kiek matau visoms su nuline rasti misija neimanoma biggrin.gif

Įmanoma misija, bet ne toms datoms, kurioms reikia, ir ne toms kryptims cool.gif Vėlgi, jei gerai supratau, dauguma firmų leidžia tą frančizę susimažint iki 0 perkant pas juos papildomą draudimą, bet dažnu atveju užstatas vis tiek yra būtinas (dėl nedraustų padangų, stiklų, benzino ar dar ko nors).
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2012 04 19, 08:00)
Įmanoma misija, bet ne toms datoms, kurioms reikia, ir ne toms kryptims cool.gif Vėlgi, jei gerai supratau, dauguma firmų leidžia tą frančizę susimažint iki 0 perkant pas juos papildomą draudimą, bet dažnu atveju užstatas vis tiek yra būtinas (dėl nedraustų padangų, stiklų, benzino ar dar ko nors).

uzstatas nieko baisaus, bet jeigu kad ir pastacius automobili, grizti ir randi su nureztu sonu, tos rezervacijos ir nebematai. Nesinori gadinti nuotaikos isvykus:) Buvo draugams situacija, kai nepasidomejo draudimo salygomis, ir apverte automobili. teko moket 6000 is savos kisenes.Musu pasirinktai datai meta is cartraweler.
Atsakyti