Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(LuoBa @ 2012 01 07, 13:26)
Su terminais bijau prasilenkti, tikrai nezhinau Lietuvishku bankiniu terminu, galiu ish savo patirkties papasakot, mano C/Card yra banko suteiktas limintas, ash jo negaliu padidinti savo ineshtais pinigais, manoji kortele tinko visur be problemu ( nuomuoju i menesi karta), mano vyro brolio Creditine taip pat turi banko suteikta liminta,bet jis gali ineshti savu pinigu. Su jo kortele buvo ishkile problemu.  Ash kaip auto-nuomos darbuotuoja nepriimu korteles, jeigu Visa neprasideda skaichiuku 4, Master 5, Amerikan expres 3 (chia kaip pvz), Jeigu ant korteles skaichiai nera ishkilus, ir jeigu man neleidzia uzhrezervuoti pinigu, tik nuskaichiuoti.
Kartais atsitinka, kad turistai atsinesha koreteles, kurioj skaichiai tik uzhrashyti, jie sako, jog gali apmoketi ta kortele perkant internetu, uzhrashyta Visa. O mano sistema korteles neatpazhysta. ( pagal klientu aishkinima, tai butu lyg virtuali koretele) neturi Chip'o ir magnetines juosteles. Tokios korteles taip pat nepriimu.

O jei pas mane ant kortelės parašyta Visa debit, bet prasideda skaičiuku 4, tai ji būtų tinkama g.gif
Airiško banko kortelė. Reiks vasarą nuomotis mašiną ir bijau, kad šoita kortelė netiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2012 01 17, 21:28)
O jei pas mane ant kortelės parašyta Visa debit, bet prasideda skaičiuku 4, tai ji būtų tinkama  g.gif
Airiško banko kortelė. Reiks vasarą nuomotis mašiną ir bijau, kad šoita kortelė netiks  g.gif


Ulsterio? Shiaip ash jas priimu smile.gif Kitur ir dauguma priima, geriausia pasiskambint ir pasiklaust smile.gif Bet ash jas priimu ir nuskaitau pinigelius, nerezervuoju smile.gif Po to vygdau grazhinima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LuoBa @ 2012 01 19, 14:09)
Ulsterio? Shiaip ash jas priimu smile.gif Kitur ir dauguma priima, geriausia pasiskambint ir pasiklaust smile.gif Bet ash jas priimu ir nuskaitau pinigelius, nerezervuoju smile.gif Po to vygdau grazhinima smile.gif

Taip Ulsterio. bigsmile.gif Na va, gal ir tiks, reiks pabandyt per kurį internetinį psl žiūrėt. Jei netiks, ten turbūt iškart išmeta, kad netinka g.gif
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Atsispausdinau siandien savo masiniuko rezervacija, niu ir ziuriu teks bendrautis su Goldcar rental ax.gif Kam reiketu pasiruosti g.gif Kazkur skaiciau nekokius atsiliepimus. Nelabai gerai, kai uzsakineji masiniuka is puslapiuko economycarrentals, nes niekada nezinai su kuo teks susidurti. Praeitus du kartus bendravome su Herz biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(racke @ 2012 02 06, 16:40)
Atsispausdinau siandien savo masiniuko rezervacija, niu ir ziuriu teks bendrautis su Goldcar rental  ax.gif  Kam reiketu pasiruosti  g.gif  Kazkur skaiciau nekokius atsiliepimus. Nelabai gerai, kai uzsakineji masiniuka is puslapiuko economycarrentals, nes niekada nezinai su kuo teks susidurti. Praeitus du kartus bendravome su Herz  biggrin.gif

Tai nenusiteikit taip pesimistiskai, kodel taip jau blogai bus? g.gif Mes kai Gironoje prie Auriga crown langelio forminomes automobili, tai lygiai tiek pat zmoniu ir prie Goldcar stovejo. Ir parkas ju panasaus dydzio maciau. Na ne rodiklis aisku biggrin.gif , bet manau niekuo jos nesiskiria, o mums problemu nebuvo. Zinojom ka ir kaip nuskaiciuos ir siulys, tai kazkaip niekas nenustebino ir nesokiravo, viskas pagal plana vyko biggrin.gif Ir kai keliavom, tai pastebejau, kad daug masinu su Goldcar lipdukais vazineja.
O mane tai Avis Italijoje nuvyle, tai as jau nebemanau, kad didziosios kompanijos butinai bus neproblematiskos.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 06, 18:20)
O mane tai Avis Italijoje nuvyle

O galima plačiau ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2012 02 20, 15:43)
O galima plačiau ? smile.gif

nesutiko atiduoti masinos, kol papildomai dar neapsidrausime pilnu draudimu. Mes buvom apsidraude per treciuosius asmenis ir korteleje turejome visa suma francizei padengti, todel pagrindo nenuomoti nebuvo. Jie suprato, kad mes apsidraude ir pan. tada pradejo aiskinti, kad mes vyksime i kalnus ir todel mums reikia butent pas juos apsidrausti dar, nes padangos ju nepritaikytos vykti i klanus, kur jau yra sniego. Visu pirma, tai i kalnus mes vykti nesiruoseme, visu antra, tai tiek, ju, tiek musu draudimas buvo toks pat, nuo to niekas nesikeite. tada pradejo aiskinti, kad ant dienu pranesa net venecijoje sniega ir bus pavojingos vairavimo salygos... bet prie ko cia tai doh.gif Zodziu arba draudziates, arba eikit kitur. Masina buvo rezervuota is anksto labai geromis salygomis, net ir tie papildomi pinigai draudimui vistiek neuzbrangino jos tiek, kad apsimoketu ieskoti kitos kompanijos. Nutarem, kad grize rasysim pretenzijas.
Rasem. Parasem pirmiausiai i brokeriu kompanija, jie iskart sureagavo, persiunte Avis ir pan. Na, kaip ir priklauso. Is Avis jokio atsakymo. Siunciau jiems tiesiogiai. Nieko. Nutarem, kad negadinsim nervu ir nurasysim i nuostolius biggrin.gif Aisku, galima buvo dar aiskintis, ir gal butu ir sureagave, ir grazine pinigus. Bet esme ne tame juk. esme tame, kad tiesiog nureketavo viduryje baltos dienos ir su atsakymais i laiskus irgi neskubejo absoliuciai. gal taktika tokia, palaukti tyliai, gal patys klientai atstos biggrin.gif
Na vat mazdaug tokia mano istorija, laiko praejo, tai jau kaip atgaminu, taip surasiau, gal kokia smulkme praleidau, bet esme butent tokia.
Tiesa, veliau suzinojau, kad ne mums vieniems yra taip nutike butent Italijoje. Arba draudiesi, arba eini kitur, nors masina ir rezervuota is anksto.
Atsakyti
nuoma italijoje kosmaras doh.gif !
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2012 02 20, 18:19)
nuoma italijoje kosmaras doh.gif !

apart to, ka parasiau, tai visa kita buvo sklandziai, net vairuotojus sukeite mums, ir nekreipe demesio net, kad kortele ne vairuotojo. Automobili gavom tvarkinga, grizus netikrino. na, pavelavom atiduoti, tai sumokejom uz para, bet cia jau nera ko kaltinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 20, 17:16)

Ačiū,
Žiūriu, kad situacija pas mane kažkuo panaši. Rezervavau automobilį toje pačioje kompanijoje. Nusipirkau frančizes draudima pas trečius asmenis. Belieka laukti, kad italai ir mane pradės maustyt smile.gif
P.S. man besilankant nuomos kompanijoje geranoriškai perspėjo, kad būčiau labai dėmesingas ir budrus bendraudamas su jų Italijos kolegomis ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2012 02 22, 00:10)
QUOTE(Cobre @ 2012 02 20, 17:16)

Ačiū,
Žiūriu, kad situacija pas mane kažkuo panaši. Rezervavau automobilį toje pačioje kompanijoje. Nusipirkau frančizes draudima pas trečius asmenis. Belieka laukti, kad italai ir mane pradės maustyt smile.gif
P.S. man besilankant nuomos kompanijoje geranoriškai perspėjo, kad būčiau labai dėmesingas ir budrus bendraudamas su jų Italijos kolegomis ... g.gif

As, po tokios pamokos, Katalonijoje jau nepirkau draudimo is treciuju asmenu. Buvome apsisprende nusipirkti vietoje. Kadangi apturejome nuotyki su raktais, tai mums tas labai praverte. Tai nereikejo nei korteleje papildomu pinigu francizei, nei paskui atvykus techninei pagalbai nereikejo moketi. O jei butu reikeje tempti masina, tai man butu atsiunte taksi ir as su vaiku buciau keliavusi i viesbuti, kol vyras butu suvazinejes su technine pagalba automobilio pasikeisti. Uz taksi butu apmokejes draudimas. tai ko gero sekanti karta nuomojantis vistik is anksto pilno draudimo kaina itrauksim i keliones samata - taip ramiau. Ai, dar viena ryta masina radom su ilenktom durelem. Tai taip ir nesupratom, ar tokia paemem, ar cia po nakties taip ivyko. Bet kai pilnu draudimu drausta, tai nei mums rupejo ja apziureti pasiimant, nei mums rupejo, kaip ten bus ja priduodant.
Atsakyti
Klausimas.... Va čia kas surašyta, tai čia skaitosi jau pilnas draudimas ar ne g.gif
Inclusive Insurance Package Includes:
Value Added Tax (Vat)
Liability Insurance
Fire Insurance
Collision Damage Waiver (CDW) - with excess
Theft Protection (TP) - with excess

Atsakyti