Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(be*starlet @ 2011 09 26, 15:23)
As su tuo paciu klausimu nardau po interneta, kol kas esu radus , kad vieno kelio mokescio neima :
portugal-auto-rentals.com/
auto europe

Gal kas zinote dar kokiu kompaniju, labai padetumete, nes as dar noriu, kad ir pinigu korteleje nerezervuotu.


Vienareiskhmiskai atsakyti nemanau ar imanoma smile.gif nes tarkim Avis, neima mokeschio tarp oro uostu (Paimti pvz. Faro Oro uoste ir grazhinti Lisabonos Oro uoste), bet ima jei paimsi Faro mieste (DT) ir grazhinsi i Lisabonos oro uosta smile.gif Tokiu atveju geriausia eit per brokerius ( jie mato, keliu auto nuomu pasiulimus), ir moket CDWI vietoj, tada pinigu kortelej nerezervuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2011 09 26, 17:23)
As su tuo paciu klausimu nardau po interneta, kol kas esu radus , kad vieno kelio mokescio neima :
portugal-auto-rentals.com/
auto europe

Gal kas zinote dar kokiu kompaniju, labai padetumete, nes as dar noriu, kad ir pinigu korteleje nerezervuotu.


Mes nuomavom iš autoeurope, su pilnu draudimu rezervavo už kuro baką 100 eu.
Atsakyti
QUOTE(etiu @ 2011 09 27, 09:33)
Mes nuomavom iš autoeurope, su pilnu draudimu rezervavo už kuro baką 100 eu.


as jau susikontaktavau su autoeurope, jie ima 100 svaru uz 'vieno kelio mokesti'.
Todel tesiu paieskas toliau...
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2011 09 27, 18:51)
as jau susikontaktavau su autoeurope, jie ima 100 svaru uz 'vieno kelio mokesti'.
Todel tesiu paieskas toliau...

Bet mes kai ieškojom, tai daugelyje kompaniju buvo, jei nuomuoji daugiau kaip 3 dienoms, tada to mokesčio neima, prie sutarties ar kažkur kitur laaaaaaaaaaaaaaabai smulkiom raidėm parašyta buvo. Rezervavom a/m iš autoeurope, bet vaučeris buvo eurocar, gal per juos bandykit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Prireike issinuomoti masiniuka Londono Stansted oro uoste. Ziuriu per Ryanair puslapi, ten pagrinde Hertz pasiulymai.
ka jus manote apie Hertz. Ar ten nera jokiu "uzsleptu" gudrybiu? kaip ten su draudimais ir pan? o gal galite ka nors kito parekomenduoti, svarbiausia kad butu patikima kompanija smile.gif Aciu atsakiusiems smile.gif
Atsakyti
gal kam bus naudinga žinoti, kad pvz Aurigacrown (Gironos orouostas, Ispanija) už peugeot 207 baką benzino ima virš 80 eurų... ir mes kai tvarkėm popierius nuomai ~23:45, tai vyrukas mestelėjo, kad dirba tik iki 24 val (nors visuose popieriuose rašo, kad visą parą dirba). Tai labai rekomenduočiau pasitikslinti, jei kas rezervuos auto ten...
šiaip daugiau nesklandumų nebuvo... bandė kabintis, kad mes neturim to extra draudimo (kurį aš pirkau iš dylerių), bet aš pasakiau kad man užteks tokio koks yra ir tiko... kreditinėje nerezervavo jokios sumos (bent jau kolkas smile.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 11 spalio 2011 - 19:20
QUOTE(radviliux @ 2011 10 10, 22:17)
Sveiki,
Prireike issinuomoti masiniuka Londono Stansted oro uoste. Ziuriu per Ryanair puslapi, ten pagrinde Hertz pasiulymai.
ka jus manote apie Hertz.


Rezervavau Hertz internetu. Reikejo 09.20 is Stansted nuvykti i Gatwick. Kainavo 60 svaru. Spalio 5 d. be rezervavimo is Gatwick i Stansted kainavo 120 svaru. Taigi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be*starlet @ 2011 09 26, 14:23)
Gal kas zinote dar kokiu kompaniju, labai padetumete, nes as dar noriu, kad ir pinigu korteleje nerezervuotu.

Jau kažkada buvau minėjusi, kad Hertz nerezervuoja to frančizės mokesčio, jei imi pilną draudimą. O už degalus tai tikriausiai visur rezervuoja, net nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Nega @ 2011 10 12, 13:10)
Jau kažkada buvau minėjusi, kad Hertz nerezervuoja to frančizės mokesčio, jei imi pilną draudimą. O už degalus tai tikriausiai visur rezervuoja, net nežinau.

aurigacrown paprašė sumokėti už kurą iškarto. tai galėjau mokėti ir grynais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 10 10, 20:17)
Sveiki,
Prireike issinuomoti masiniuka Londono Stansted oro uoste. Ziuriu per Ryanair puslapi, ten pagrinde Hertz pasiulymai.
ka jus manote apie Hertz. Ar ten nera jokiu "uzsleptu" gudrybiu? kaip ten su draudimais ir pan? o gal galite ka nors kito parekomenduoti, svarbiausia kad butu patikima kompanija smile.gif Aciu atsakiusiems smile.gif


Kainos internete yra be papildomo SDWI ar TDWI t.y. su finansine iskaita (axces). Atvazhiavus i vieta siulomas papildomas draudimas. Bendraja prasme kompanija gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nega @ 2011 10 12, 14:10)
Jau kažkada buvau minėjusi, kad Hertz nerezervuoja to frančizės mokesčio, jei imi pilną draudimą. O už degalus tai tikriausiai visur rezervuoja, net nežinau.


Ar gerai supratau, kad mano kreditineje korteleje bus rezervuota 850 svaru francizes suma + uz degalus ir t.t. ??? rolleyes.gif ar galit kas nors dar sia info patikslinti, vis skaitau salygas, bet nesuprantu schmoll.gif


QUOTE(vitulia_g @ 2011 10 15, 11:47)
Kainos internete yra be papildomo SDWI ar TDWI t.y. su finansine iskaita (axces). Atvazhiavus i vieta siulomas papildomas draudimas. Bendraja prasme kompanija gera smile.gif


hehe, o kiek papildomai kainuoja tie SDWI ar TDWI, ar juos privaloma imti, ar tik "rekomenduojama". ir ka jie reiskia? blush2.gif aciu nepatingejusiems atsakyti
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 10 15, 20:49)
Ar gerai supratau, kad mano kreditineje korteleje bus rezervuota 850 svaru francizes suma + uz degalus ir t.t. ???  rolleyes.gif ar galit kas nors dar sia info patikslinti, vis skaitau salygas, bet nesuprantu  schmoll.gif
hehe, o kiek papildomai kainuoja tie SDWI ar TDWI, ar juos privaloma imti, ar tik "rekomenduojama". ir ka jie reiskia?  blush2.gif aciu nepatingejusiems atsakyti


Ishties, tos pachios kompanijos salygos skirias, nes dauguma auto nuomu dirba frnachyzes principu smile.gif taip kad jei vienur uzhrezervavo nera 100% kad taip pat pasiilegs kitoj shalyje. Ish principo, jei klientas neperka pilno draudimo, rezervacija auto nuoma ima, kad isitinkintu, jog reikalui esant klientas butu padengti nuostuolius. Taigi rezervuojant per tiesiogines auto nuomas (Herz, Avis, Europ car ir t.t.) internete dazhniausia skelbiamos kainos su financine iskaita. Tada patariama pirkt SDWI ar TDWI (vadinamaji pilna draudima, kuris nunulina finacine iskaita), ivykus incidentui, ish Jusu pinigai nenuskaichiuojami, taip pat nereikalaujamas uzhstatas. Rezervuojant per brokerius kaip Holiday Autos, car hire 3000 ar kruva kitu, papildoma draudima perkat ish Brokerio, tai reishkia ish ivykus incindentui, tiekejas nuskaito pinigus, o brokeris grazhina. Shiaip apie visa tai kalbeta ankchiau smile.gif Verta paskaityt kelis puslapius atgal smile.gif
Atsakyti