Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(Cobre @ 2011 04 20, 10:06)
Atlygini tu ir paskui atsiimi is draudimo kompanijos.

Taip taip, bet labai gerai, kad neprarandi pinigu thumbup.gif Nu maza kas atsitiktu, niekada negali zinoti ax.gif
Papildyta:
Bet ziuriu ta sistema tikarai neduoda auto jei pasirenki Kardamena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2011 04 20, 11:16)
Taip taip, bet labai gerai, kad neprarandi pinigu thumbup.gif Nu maza kas atsitiktu, niekada negali zinoti ax.gif
Papildyta:
Bet ziuriu ta sistema tikarai neduoda auto jei pasirenki Kardamena smile.gif

Kokias savaites dienas suvedate?
Man nedave, kai bandziau issinuomoti Bergame (Italijoje) ir nurodziau pasiemima sestadieni. Pasirodo sestadieni dirba, bet mano nurodytom valandom - ne. Rode, kad jokios masinos man pasiulyti negali. kai suvedziau tinkamas valandas, pasirinkti leido, bet masinu pasirinkimas buvo mazesnis ir masinos brangesnes nei oro uoste. Nors siaip yra dar vienas teorinis niuansas, kad neretai masina, jei pasiimi ir priduodi oro uoste, tai buna dabar jau nepamenu, ar tai brangesne iskart, ar prisideda prie kainos papildomai. Kai domejausi kodel, tai sake, kad autonuomos kompanijoms yra didesnes islaidos laikyti masinas oro uosto teritorijoje. Bet man tarkime su tuo mokesciu papildomu buvo pigiau is oro uosto, nei is pagrindinio ofiso doh.gif As gal tokia knysliuke, bet kai nuomavausi, tai knisausi po ivairius puslapius, sutartis, skambinau ir konsultavausi. Niuansu kiekvienu atveju tiek, kad man net galva sukosi, o norejosi pigiai, nes masina didele ir ju pasirinkimas mazesnis, ir kiek imanoma saugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 20 balandžio 2011 - 09:28
Bandziau pradzioj sestadieni-sestadieni, po to pirmadieni-penktadieni, valandas pakeiciau tai ryte tai vakare tai 15 val, zodziu nieko neduoda.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 21:51)
Nesuprantu kaip Kretoj nieko ten papildomai moket nereikejo ir francize nuline buvo, ir kaina nuomos padori buvo smile.gif

Garatuoju, kad Kretoj pakišo sutartėlę ir pasirašėt po ja neskaitę. O ten buvo įkalta ir frančizė, ir viskas. Mes nors žodžiu su tais joštarara albanais (dauguma prekeivių ir nuomotojų tikrai ne graikai) susitarėm, kad tikrai FULL INSURANCE, o pasivažinėjus auto paskaičiau sutarty - 200 eur frančizė buvo įkalta. Gerai, kad nieko nenutiko.

QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 22:10)
As ir susimeciau ar internetu issinuomot, ar vietoj ieskot biggrin.gif Bus matyt.

paprastai vietoj būna brangiau... na, bet jau mano tokia patirtis. kita vertus, kol nesezonas, yra tikimybė nusiderėti.
aš tebesiblaškau.

beje, ir man Kardamenoj neduoda auto. matyt jie tam miestuke tiesiog neturi auto,o sistemoj likusi opcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 20 balandžio 2011 - 09:42
žinote, kas man kosmiškai kainuoja paskutinėj nuorodoj? ogi vaikiškų kėdučiu nuoma. viena kėdutė brangiau už patį automobilį, o jei reikia dviejų, tai iš viso kosmosas. kai tuo tarpu kitame saite pirma kėdutė nemokamai, o antra - penki eurai...
Atsakyti
Auto nuomotis vietoj yra gerai jei tau jos jos reikia vos porai dienu. Bet jei planas yra tureti auto visa atostogu laikotarpi (nuo atskridimo iki isskridimo) tai nesiblaskysi gi aplink oro uosta ir neieskosi kokia masina issinuomot biggrin.gif Del to ir iekomes kur issinuomot masiniuka is anksto, gilinames i draudimus ir tt, kad veliau nekiltu jokiu nesusipratimu. Kad nuvyktume ir viskas butu jau sustyguota biggrin.gif Beliktu tik gerai praleisti laika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 21:51)
Atrodo viska supratau. Na tai masina savaitei pabrangsta dar mazdaug 200 lituku biggrin.gif Nesuprantu kaip Kretoj nieko ten papildomai moket nereikejo ir francize nuline buvo, ir kaina nuomos padori buvo smile.gif

franšizė gal ir nulinė, bet po ja garantuotai nepakliūna nei padangos, nei stiklai, nei dugnai ir pan... Mes irgi nuomodavom auto, bet tik dabar sužinojau, kad vistik ten ne pilnas draudimas būna wink.gif

QUOTE(Lorute @ 2011 04 20, 08:59)
As dar sugalvojau toki dalyka. Kai nuomojiesi masiniuka pas vietinius, vis tiek tikraiusiai buna kazkokia francize. Tad galima internetu apsidrausti save nuo francizes, baveik 5 svarai uz para kainuoja. Svarbiausiai zinot kuriom dienom masiniuka nuomosies ir toms dienoms apsidrausti. Tada jei kas atsitinka ta draudimo kompanija atlygina francizes dydzio nuostolius. Tam nereikia nurodyti nei auto markes nieko, draudiesi pats save.
Normali cia ta kaina  4u.gif

pvz ispanijoj auto nuomavau is tam tikros nuomos vien todėl, kad savaitei tas papildomas draudimas kainavo 10 svarų (ar euru nebeatsimenu g.gif ). Kai kitur ~35... šiaip kaina pačios nuomos buvo ir kitur panaši. sugundė nemokamas "second driver" ir tas pigesnis papildomas draudimas.

QUOTE(Lorute @ 2011 04 20, 16:10)
Auto nuomotis vietoj yra gerai jei tau jos jos reikia vos porai dienu. Bet jei planas yra tureti auto visa atostogu laikotarpi (nuo atskridimo iki isskridimo) tai nesiblaskysi gi aplink oro uosta ir neieskosi kokia masina issinuomot biggrin.gif Del to ir iekomes kur issinuomot masiniuka is anksto, gilinames i draudimus ir tt, kad veliau nekiltu jokiu nesusipratimu. Kad nuvyktume ir viskas butu jau sustyguota biggrin.gif Beliktu tik gerai praleisti laika biggrin.gif

dar bėda gali būti ta, kad vietoj (ypač sezono metu) nieko padoraus nebus... ir sumokėsi už tą patį automobiliuką ne 100 svarų, o 200 smile.gif ir džiaugsies, kad gavai. Kažkodėl man atrodo, kad ypač keliaujant su vaikais, tai tokie dalykai turėtų būti iš anksto sutvarkyti...
Atsakyti
QUOTE(minella @ 2011 04 20, 17:44)
Skaiciau Jusu atsiliepimus apie auto nuoma. Skaiciau skaiciau ir pavargau skaityti  biggrin.gif . Nuomavomes auto ir Kretoje, ir Italijoje vietoje. Visur perskaitome sutartis, paziurime kas itraukta, o kas ne. Bent mums kliuvo tokios sutartys, i kurias nebuvo itraukta tik padangu draudimas smile.gif.Knisinetis, skaitineti visa interneta man tai butu gaila savo laiko. Na zinoma, jei nori kazkiek sutaupyti, gal ir verta. Mes ir si karta Kose nuomosimes vietoje, be jokiu isankstiniu rezervaciju.

Gal ir gaila, bet apacioje parasysiu, kiek tas laikas gali kainuoti nuomojantis auto dviem parom, kitaip sakant tiek reiktu uzdirbti per dvi dienas. mirksiukas.gif
Jei nera itrauktos padangos, tai tada reikia gilintis, greiciausiai nebus itraukti ir veidrodeliai, masinos stogas, lempos, raktu pametimas ir pan. Labai daznai, kaip mamicy ir sako, buna parasyta pilnas draudimas, nuline francize, bet i tau neitraukta viska ka surasiau ir dar daugiau, sakau, kai pradedi gilintis, tai plaukai siausiasi doh.gif Gali buti parasyta aiskiai ir didelem raidem , kad draudimas pilnas, o paskui jau visai kitur, kad francize yra, labai tuo zaidzia nuomos kompanijos, kas nesigilina, tai taip ir issinuomoja su visokiais "bet".
O dabar skaiciai:
Avis, Italija, 2 paros 9 vietu auto:
129 eur - dvi paros isankstine rezervacija, kaina akcijine, nuomota per brokeri.
ta pati masina
182 eur PARA. dvi paros - 364 eur.
SKIRTUMAS - 235 eur. apie 800 litu dviem dienom.
Is kur zinau skirtuma? ogi musu vyrai nutare pabuti protingi ir pavelavo atiduoti auto 1.3 val.Kaip paskui aiskinausi, normalios auto nuomos labai rimtai ziuri i velavimus, ir nesvarbu kiek veluosi, skaiciuos, kaip para. As ta zinojau, bet vyrai pasake, kad as per daug panikuoju ir "tu manai, kad visi taip jau laiku ir grazina". Nezinau, kaip kiti, bet musu saskaita tokia pateike doh.gif
Taip, kad mano atveju labai net apsimokejo knistis (vyrams apsimoketu moteru klausyti blush2.gif ), ieskoti ir dometis. Na ir sekanti karta man jau daug paprasciau viskas bus. Mokslo saknys karcios, o vaisiai saldus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 20 balandžio 2011 - 19:05
QUOTE(savjera @ 2011 04 20, 00:03)
As jau per 3 lapus pameciau, kas cia ka nuomojasi, tai nezinau, kam konkreciai info adresuot smile.gif bet man teko Graikijoje auto nuomoti ir labai rekomenduoju pasiimant gerai apziureti, nes nemenkai apibraizyta buna (matyt nuo pietietisko vairavimo budo), kad paskui nekiltu bedu atiduodant. Viskas ant priemimo - perdavimo lapo suzymeta turetu buti. O mes kai nuomavomes, tai gavom masina be antenos biggrin.gif Nieko netrauke tik graikiskus sirtakius prie didesniu miestu biggrin.gif

Kiek dar rodo Graikijos salu patirtis (ne Koso), tai tobuliausias variantas suaugusiems - mopedo nuoma. Jei iki keliasdesimt km per diena - tai vienas malonumas, saule sviecia, akis po alyvuogiu giraites ganai, prieskoniais kveeeepia biggrin.gif Ir tu mopedu nuomu - ant kiekvieno kampo, tik teises turek. Nei uzstatu, nei franciziu.

Sikart vaziuojam su vaikais, tai turbut neisdegs sitas malonumas...


O mopedams issinuomoti uztenka vairotojo teisu automobiliui, nereikia tureti motociklams, kaip pas mus ?
Atsakyti
QUOTE(Nodux @ 2011 04 20, 21:05)
O mopedams issinuomoti uztenka vairotojo teisu automobiliui, nereikia tureti motociklams, kaip pas mus ?


Uztenka musu standartiniu B kategorijos. Kartais ir tu nepapraso, jei koks apsimiegojes graikas.... Aisku, policija paprasytu biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau pasitikslinti, current driver's licence - both photocard and paper counterpart where held, ar tai reiškia, kad reikia turėti teisių kopiją ir pačias teises, žodis photocard reiškia teises?

Dar norėjau paklausti, kaip skaičiuojamos nuomos dienos, ta diena, kai paimu mašiną ir ta diena, kai grąžinu, juk skaičiuojamos kaip dvi pilnos dienos? Pagal mano paskaičiavimą mašiną nuomosimės 8 dienas, o Hertz prie mano užsakymo rašo, kad super draudimas kainuos 100 eurų savaitei, o kaip su ta aštunta diena? Neteks už ją mokėti kaip už dar vieną savaitę?

Vėjas111, kiek dienų nuomojotės? Pilno kuro bako kainos nerezervavo?

Ačiū
Atsakyti
Kiek as zinau, tai skaiciuojamos paros. Jei masina paimsite sekmadieni 12 val vienai dienai, tai pirmadieni iki 12 reikia priduoti. skaiciuojamos valandos:v iena diena - 24 val mirksiukas.gif Neveluokite, greiciausiai kad teks primoketi, ir primokesite tokiu atveju uz para, net jei paveluosite tik pusvalandi.
Papildyta:
QUOTE(Liepune @ 2011 04 12, 00:37)
kokiais degalais varomos.bet, pvz., avis, irgi neradau tokiu duomenu, tai gal cia normalu? g.gif
jei kas isbandet, parasykite, a? ax.gif

As irgi neuztaikiau, kad butu parasyta kokiais degalais. Bet pastabose parasiau, kad noriu dyzelio. Bet tai tik pageidavimas, i kuri gali ir nekreipti demesio. Bet gavome butent dyzeli.
Atsakyti