Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

frančizė 500 eur atrodo daugokai. jei įbrėši kur mašiną ar kas įdauš - 500 eur pačiai mokėt g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 04 19, 21:26)
frančizė 500 eur atrodo daugokai. jei įbrėši kur mašiną ar kas įdauš - 500 eur pačiai mokėt  g.gif  schmoll.gif

O jei avarija, tai vis tiek reik 500 euru sumoket o tik virsijancia dali draudimas padengia? g.gif
Atsakyti
Zekit, jei taip parasyta apie draudima, tai reiskia kad francize 500 euru?
Collision damage waiver (CDW): Includes 23% Tax; Excess 500 EUR

Atsakyti
QUOTE(ErikiukasVilnius @ 2011 04 19, 22:23)
O del tu 500 uzstato, tai va dabar Rode uzsisakem auto, jokio uzstato niekas nepaprase. Maciau jau rezervavo suma.

tai ne dabar, o paimant masina rezervuoti gali. gali nerezervuoti. bet tokia teise turi.

QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 22:30)
O jei avarija, tai vis tiek reik 500 euru sumoket o tik virsijancia dali draudimas padengia? g.gif

taip, jei draudimas su francize. gali nuomodamas auto tuo paciu paimti ju siuloma pilna draudima. Bet velgi, reikia dometis, net ir tas pilnas draudimas ne visada buna pilnas, kartais neieina raktai, dar ten kazkas, jau nebepamenu kas. Bet tokiu atveju man atrodo, kad lyg ir jie neatskaito tos francizes sumos, jei kas ivyksta, lyg ir iskart dengia draudimas. O draudziantis atskirai, buan labai neblogu draudimo variantu, kurie ir pigesni, ir apima viska absoliuciai, bet tokiu atveju, taip, reiks pradzioje padengti nuostoli paciam (francizes sumai) ir tik paskui atsiimti is draudimo kompanijos. Siaip tu niuansu tikrai daug, todel jei randi gera nuomos varianta, tai draudiesi ir i kitus variantus, kurie neliecia, net nesigilini. Rasite tinkama, skaitykite salygas, o tai jos kartais tokios, kad geriau brangiau gal sumoketi ir imti kita masina smile.gif
Tikiuosi neuzskaitys, kaip reklama, bet as labai galiu pagirti konsultanta, labai maloniai bendrauja, pataria. Buvau nusiziurejusi masina ne is ju, tai be porblemu iejo i man rupima varianta ir paaiskino visas salygas. Kai man gera varianta is panoses nukniso, tai vel ieskojau ir taip jau sutapo, kad ju puslapyje gavau akcijini auto. Vel konsultavausi ir bendravimas buvo toks pat malonus, kaip ir neketinant naudotis ju paslaugomis.
http://www.instantcars.eu/index.html
Atsakyti
labai šaunus www apie autonuomas. planuojantiems nuomotis labai rekomenduoju paskaitinėti.
http://autonuoma.blo...-automobil.html
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 20:42)
Tikiuosi neuzskaitys, kaip reklama, bet as labai galiu pagirti konsultanta, labai maloniai bendrauja, pataria. Buvau nusiziurejusi masina ne is ju, tai be porblemu iejo i man rupima varianta ir paaiskino visas salygas. Kai man gera varianta is panoses nukniso, tai vel ieskojau ir taip jau sutapo, kad ju puslapyje gavau akcijini auto. Vel konsultavausi ir bendravimas buvo toks pat malonus, kaip ir neketinant naudotis ju paslaugomis.
http://www.instantcars.eu/index.html

drinks_cheers.gif čia tie patys kaip ir mano nuorodoj. tikrai rekomenduoju ir aš
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 19 balandžio 2011 - 20:43
Tai gi cia tie patys kaip ir mano nuorodoje biggrin.gif Tik adresas kitas, bet firma CarTrawler ta pati smile.gif Tai reiskias patikimi jie ane? Ale draudimas tai nesuprantu su francize ar be ir kiek tas papildomas draudimas kainuotu... ner tokios info pas juos. Reik rasyt jiems tiesiogiai ane?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 22:13)
viskas ten pas juos yra, atidziau paskaitykite, maziau klausimu kils, naudos pakankamai bus  smile.gif

Skaitau, bet nesuprantu ka reiskia 500 euru isskaita g.gif Tai cia ta francize?
Pilnas draudimas
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 500 EUR

Pilnas draudimo paketas: 10 EUR per dieną Maximum 200 EUR Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 0 EUR

Stiklo/Padangų draudimas: 6 EUR per dieną Maximum 120 EUR Su 23% PVM

Vairuotojo ir keleivių draudimas: 3 EUR per dieną Maximum 60 EUR Su 23% PVM

Draudimas vagystės atveju: Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 500 EUR

Civilinės atsakomybės draudimas: Su 23% PVM

Jūs galite būti atsakingas už padangų, automobilio langų bei kitų stiklinių dalių apgadinimą ar praradimą. Prašome vietoje pasitikslinti pas nuomos kompanijos atstovą.

Jei perkate Frančizės Draudimą iš trečios šalies (kaip Mondial Assistance), kreditinės kortelės savininkas turės pateikti savo kreditinę kortelę nuomos kompanijai, kad ši galėtų autorizuoti užstatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorute: 19 balandžio 2011 - 21:16
QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 22:16)
Skaitau, bet nesuprantu ka reiskia 500 euru isskaita g.gif Tai cia ta francize?
Pilnas draudimas
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 500 EUR

Pilnas draudimo paketas: 10 EUR per dieną Maximum 200 EUR Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 0 EUR

Stiklo/Padangų draudimas: 6 EUR per dieną Maximum 120 EUR Su 23% PVM

Vairuotojo ir keleivių draudimas: 3 EUR per dieną Maximum 60 EUR Su 23% PVM

Draudimas vagystės atveju: Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 500 EUR

Civilinės atsakomybės draudimas: Su 23% PVM

Jūs galite būti atsakingas už padangų, automobilio langų bei kitų stiklinių dalių apgadinimą ar praradimą. Prašome vietoje pasitikslinti pas nuomos kompanijos atstovą.

Jei perkate Frančizės Draudimą iš trečios šalies (kaip Mondial Assistance), kreditinės kortelės savininkas turės pateikti savo kreditinę kortelę nuomos kompanijai, kad ši galėtų autorizuoti užstatą.

aš, irgi dabar šifruoju g.gif o tai tuos visus draudimus reikia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 21:42)

mano norimoms datoms kazkodel net keiciant kas dvi dienas datas nebeturi auto.......
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 04 19, 23:22)
mano norimoms datoms kazkodel net keiciant kas dvi dienas datas nebeturi auto.......

pasirenki oro uosta kaip pasiemimo vieta?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 04 19, 22:26)
pasirenki oro uosta kaip pasiemimo vieta?

Kardamena pasirinkau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2011 04 19, 23:16)
Skaitau, bet nesuprantu ka reiskia 500 euru isskaita g.gif Tai cia ta francize?
Pilnas draudimas
Draudimas avarijos atveju (CDW): Su 23% PVM; Draudiminė išskaita 500 EUR

Taip

QUOTE(ziogiux @ 2011 04 19, 23:22)
aš, irgi dabar šifruoju g.gif o tai tuos visus draudimus reikia pirkti?

ne, pirma tik, jei nori pilno draudimo. bet velgi, reikia ziureti ir kas i ta pilna ieina.
galima pirkti ir bunant cia ir rezervavus auto, visai is kitur draudima. as pirkau is cia, nes man tiko ir kaina, ir salygos. nereklamuoju , nes tiesa sakant nezinau, ar viskas su jais ok, tiesiog toks buvo musu pasirinkimas, tai ir jus supazindinu su dar ir tokia galimybe. O jus jau rinkites, kas ir kaip.
http://www.instantca..._draudimas.html
ten virsuje desiniame kampe langelis.
Papildyta:
QUOTE(ingusiaa @ 2011 04 19, 23:32)
Kardamena pasirinkau  g.gif

Tingiu vesti tavo duomenis ir nezinau kada ten tie jusu skrydziai, bet jei ispuola savaitgalio diena, tai daznai tokie puslapiai neduoda auto pasirinkimo, nes darbo laikas savaitgali pagrindiniame miestelio ofise gali nesutapti su jusu isvykimo - atvykimo laiku. Na nedirba, tai ir pasirinkti neleidzia. bandyk pakaitalioti.
Atsakyti