Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 11:35)
[size=1][/size]

Excess susidūrimui - 1000 eurų, vagystei - 900 eurų, tikrai nenoriu, kad man tokias sumas rezervuotų kortelėje, beje, tiek ir neturiu, o gal galit bent apytikslę kainą pasakyti, kiek įprastai kainuoja tas super draudimas? Nes Hertzo puslapy rašo, kad dėl jo reikia tartis vietoje ir kainų nenurodo. 4u.gif



Kokioj shaly ir kokio dydzio mashina smile.gif Galiu parashyt preliminarias, Vokietijoj +/- 15-20 euru. Italijoj brangiau 18-30euru. Ispanijoj gal ir kokio 10 uzhtektu smile.gif Anglija Airija 15 svaru/euru, uzh 7viete 18 svaru euru smile.gif Bet vel, uzh tas kainas negaliu garantuot 100% Orentacijai smile.gif Kaina skaichiuojama papildomai kiekvienai diena(takim uzhsisakot automobili 3 dienom uzh 75 eurus, tai vietoj sumokat dar 15 i diena 45 eurus bendrai), einu paskaitinet Herzu puslapi smile.gif kazhkur tikrai buvau radus smile.gif

nepatingiu jiems paskambint, uzh minutes patikskinsiu kainas ax.gif Hi hi, kai eme visko klausinet, tai zhodziu Vokietijoj (kaip pirma shalis ant liezhuvo galo), uzh Ford Focus tipo mashina 16.72 euro i diena plius mokeschiai, kiek mokeschiai man jau nebepasake... (PVM koks Vokietijoj?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitulia_g: 09 balandžio 2011 - 13:26
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 14:06)
Kokioj shaly ir kokio dydzio mashina smile.gif Galiu parashyt preliminarias, Vokietijoj +/- 15-20 euru. Italijoj brangiau 18-30euru. Ispanijoj gal ir kokio 10 uzhtektu smile.gif Anglija Airija 15 svaru/euru, uzh 7viete 18 svaru euru smile.gif Bet vel, uzh tas kainas negaliu garantuot 100% Orentacijai smile.gif Kaina skaichiuojama papildomai kiekvienai diena(takim uzhsisakot  automobili 3 dienom uzh 75 eurus, tai vietoj sumokat dar 15 i diena 45 eurus bendrai), einu paskaitinet Herzu puslapi smile.gif kazhkur tikrai buvau radus smile.gif

nepatingiu jiems paskambint, uzh minutes patikskinsiu kainas  ax.gif


Net nežinau, kaip čia jums reiks atsidėkoti blush2.gif Ačiū labai už tokį išsamų atsakymą first.gif Auto nuoma Italijoje savaitei kaina - netoli 200 eurų. Beje, šiaip smalsu, kodėl čia viskas taip sudėtinga, kiek esu nuomojusis mašiną užsienyje turistinėse vietose, tiesiog sumoki grynais ir važiuoji, jokių frančizių, jokių užstatų, jokių kreditinių kortelių, už antrą vairuotoją jokio mokesčio.

p.s. AČIŪ JUMS LABAI geroji samariete biggrin.gif , net nepatingėjot paskambinti, o kokiu numeriu Jūs skambinote ar čia ne Lietuvoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aisvyde: 09 balandžio 2011 - 13:36
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 12:30)
[size=1][/size]

Net nežinau, kaip čia jums reiks atsidėkoti blush2.gif Ačiū labai už tokį išsamų atsakymą first.gif Auto nuoma Italijoje savaitei kaina - netoli 200 eurų. Beje, šiaip smalsu, kodėl čia viskas taip sudėtinga, kiek esu nuomojusis mašiną užsienyje turistinėse vietose, tiesiog sumoki grynais ir važiuoji, jokių frančizių, jokių užstatų, jokių kreditinių kortelių, už antrą vairuotoją jokio mokesčio.


Nu kaip smile.gif su nuomuotom mashinom visokiu istoriju buna biggrin.gif shiaip visos Didziosios nuomuos rimtai zhiuri, o jei mokat grynais ( tai gal per kokios kelioniu Agenturas, Novaturas ar Tez-Turas), ten jau kitaip viskas.. Shiaip, ash pati nesu nuomavus uzh grynus, tai ir nelabai galiu komentuot smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 12:30)
[size=1][/size]

Net nežinau, kaip čia jums reiks atsidėkoti blush2.gif Ačiū labai už tokį išsamų atsakymą first.gif Auto nuoma Italijoje savaitei kaina - netoli 200 eurų. Beje, šiaip smalsu, kodėl čia viskas taip sudėtinga, kiek esu nuomojusis mašiną užsienyje turistinėse vietose, tiesiog sumoki grynais ir važiuoji, jokių frančizių, jokių užstatų, jokių kreditinių kortelių, už antrą vairuotoją jokio mokesčio.

p.s. AČIŪ JUMS LABAI geroji samariete biggrin.gif , net nepatingėjot paskambinti, o kokiu numeriu Jūs skambinote ar čia ne Lietuvoje?


Ner uzh ka biggrin.gif Nera boses, o mano darbas tiesiogiai su tuo susietas biggrin.gif p.s. skabijau i UK klientu aptarnavima, atsiliepe Call Centras, kazhkur ne Europoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 14:38)
Nu kaip smile.gif su nuomuotom mashinom visokiu istoriju buna biggrin.gif shiaip visos Didziosios nuomuos rimtai zhiuri, o jei mokat grynais ( tai gal per kokios kelioniu Agenturas, Novaturas ar Tez-Turas), ten jau kitaip viskas.. Shiaip, ash pati nesu nuomavus uzh grynus, tai ir nelabai galiu komentuot smile.gif
Papildyta:
Ner uzh ka biggrin.gif Nera boses, o mano darbas tiesiogiai su tuo susietas biggrin.gif p.s. skabijau i UK klientu aptarnavima, atsiliepe Call Centras, kazhkur ne Europoj biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif tikiuosi, jūsų bosė jūsų neišryškins, na, jei ką, kvieskit mane, apginsiu nuo bosės biggrin.gif tai dar pasinaudosiu jūsų gerumu ir paklausiu tokio subjektyvaus klausimo, o kaip jūs patartumėt, imti tą super draudimą, kuris mano atveju, matyt, būtų apie 200 eurų? Kiek suprantu, atsiskaitymas grynais būtų ganėtinai sudėtingas procesas? AČIŪ hi.gif
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 12:48)
[size=1][/size]

biggrin.gif  biggrin.gif tikiuosi, jūsų bosė jūsų neišryškins, na, jei ką, kvieskit mane, apginsiu nuo bosės  biggrin.gif tai dar pasinaudosiu jūsų gerumu ir paklausiu tokio subjektyvaus klausimo, o kaip jūs patartumėt, imti tą super draudimą, kuris mano atveju, matyt, būtų apie 200 eurų? Kiek suprantu, atsiskaitymas grynais būtų ganėtinai sudėtingas procesas? AČIŪ hi.gif


Atsiskaitymas butu tik C/Card niekada negirdejau, kad Herzai priiminetu grynus, o per juos i diena isheina apie dalis musu klientu smile.gif Taip nuoshirdziai patarchiau imti, nes:
1.Jeigu eismo ivykis ivyksta ne del Jusu kaltes, Jus vistiek atsakingas uzh masinos bukle ir ish Jusu pinigelius nuskaichiuos(jei girtas italas ivairuos i Jusu mashina, Jus prarasite 1000 euru)
2. Nuo vagystes niekas neapsaugotas (Italijoj,Portugalijoj,Ispanijoj labai populiaru vogti rankines ish turistu, o ant auto nuomas mashinu raktu visada yra pakabukas su numeriais ir kita info).
3.Ramios atostogos-geros atostogos, o ne drebet kad vdrug kas ivazhiuos ibersh, be to t.y. nepazhystama shalis. (Kita karta nesinuomuokit per Herzus, pakankamai brangu).
Net ir sumokejus ta vadinama pilna draudima, Jums gali likt stiklas, padangos, raktai, t.y pametus, sugadinus viena ish ankchiau ishvardytu susimokat patys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitulia_g: 09 balandžio 2011 - 13:58
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 14:56)
Atsiskaitymas butu tik C/Card niekada negirdejau, kad Herzai priiminetu grynus, o per juos i diena isheina apie dalis musu klientu smile.gif Taip nuoshirdziai patarchiau imti, nes:
1.Jeigu eismo ivykis ivyksta ne del Jusu kaltes, Jus vistiek atsakingas uzh masinos bukle ir ish Jusu pinigelius nuskaichiuos(jei girtas italas ivairuos i Jusu mashina, Jus prarasite 1000 euru)
2. Nuo vagystes niekas neapsaugotas (Italijoj,Portugalijoj,Ispanijoj labai populiaru vogti rankines ish turistu, o ant auto nuomas mashinu raktu visada yra pakabukas su numeriais ir kita info).
3.Ramios atostogos-geros atostogos, o ne drebet kad vdrug kas ivazhiuos ibersh, be to t.y. nepazhystama shalis. (Kita karta nesinuomuokit per Herzus, pakankamai brangu).
Net ir sumokejus ta vadinama pilna draudima, Jums gali likt stiklas, padangos, raktai, t.y pametus, sugadinus viena ish ankchiau ishvardytu susimokat patys.


Čia jums third.gif ir dar čia jums second.gif ir šitas jums first.gif O iš kokios kompanijos patartumėte nuomtis? Pabūsiu "nagla" ir dar paklausiu, o jei imsiu tą super draudimą, tai ir dėl vagystės nereikės "palikti" užstato?
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 11:18)
Damage waiver: 3 EUR per Day Minimum 9 EUR Maximum 36 EUR Includes 18% Tax
jeigu sudauzhot mashina i siena tvora ir nemokat to 3eur iki 9eur. Sienaos zhala Jums apmoka o mashinos zhala pirmus shimtus ar tusktanchius teks amoketi aptiems. T.Y. pati mashina apdrausta bet su Exsessu. (sumos turi but kazhkur nurodytos arba bus nurodomas, kai pasiinesit mashina.

Tikiuos padejau smile.gif

aš pasiėmiau tą extra draudimą už papildomus gal 10 eurų, tai ten kaip suprantu įeina visos tos padangos stiklai, dugnai. ir taisyklėse yra toks sakinukas maždaug, kad tai neapsiriboja padangom, stiklais... Tai suprast kad tas draudimas man padengs tuos pirmus simtus-tukstančius kai aš pati budama kalta įvažiuosiu į tvorą?

Nors dabar atsiųstame jų voucheryje yra tik tiek

You have taken out additional insurance which covers loss or damage to Glass, Wheels, Tyres and the Underbody. Your Certificate of Insurance is included as part of this document. Please note that it may not be necessary to take any further insurance with our car rental partner.

Cover (see policy wording) Sum Insured
Section 1. Loss Damage Waiver Up to £2,000 per claim. £3,000 in total
Section 2. Damage or Loss to Vehicle keys Up to £500 in total
Section 3. Misfuelling Up to £500 in total
Section 4. Lock Out Up to £40 in total

franšizės niekur nerandu... bet kaip suprantu tuos pirmus 3000 svaru man dengia tas papildomas draudimas. ar ne?


QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 13:56)
Atsiskaitymas butu tik C/Card niekada negirdejau, kad Herzai priiminetu grynus, o per juos i diena isheina apie dalis musu klientu smile.gif Taip nuoshirdziai patarchiau imti, nes:
1.Jeigu eismo ivykis ivyksta ne del Jusu kaltes, Jus vistiek atsakingas uzh masinos bukle ir ish Jusu pinigelius nuskaichiuos(jei girtas italas ivairuos i Jusu mashina, Jus prarasite 1000 euru)

nzn kaip italijoj, bet pas mus, jei girtas pilietis įvažiuos į jus, tai Jums žalą padengs motorinis biuras.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 09, 13:31)
aš pasiėmiau tą extra draudimą už papildomus gal 10 eurų, tai ten kaip suprantu įeina visos tos padangos stiklai, dugnai. ir taisyklėse yra toks sakinukas maždaug, kad tai neapsiriboja padangom, stiklais... Tai suprast kad tas draudimas man padengs tuos pirmus simtus-tukstančius kai aš pati budama kalta įvažiuosiu į tvorą?

Nors dabar atsiųstame jų voucheryje yra tik tiek

You have taken out additional insurance which covers loss or damage to Glass, Wheels, Tyres and the Underbody. Your Certificate of Insurance is included as part of this document. Please note that it may not be necessary to take any further insurance with our car rental partner.

Cover (see policy wording) Sum Insured
Section 1. Loss Damage Waiver Up to £2,000 per claim. £3,000 in total
Section 2. Damage or Loss to Vehicle keys Up to £500 in total
Section 3. Misfuelling Up to £500 in total
Section 4. Lock Out Up to £40 in total

franšizės niekur nerandu... bet kaip suprantu tuos pirmus 3000 svaru man dengia tas papildomas draudimas. ar ne?
nzn kaip italijoj, bet pas mus, jei girtas pilietis įvažiuos į jus, tai Jums žalą padengs motorinis biuras.


Chia apie Italja ir Francize, jei i Jus per atostogas kas kitas ivazhiuos, kas Jus pats ieshkosit to kito draudimo polisio ir t.t. ir begiosit po draudimus, kad Jums apmoketu??? Ar tuo turetu turointis nuomos agentai? Nea, pasiemei mashina nauja ir parvezhi nauja, jei ne moki smile.gif
Viskas visai kitaip, jei gyveni shaly ir mashina yra ne nuomuota smile.gif


Papildyta:
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 13:09)
[size=1][/color]

Čia jums  third.gif  ir dar čia jums second.gif ir šitas jums first.gif O iš kokios kompanijos patartumėte nuomtis? Pabūsiu "nagla" ir dar paklausiu, o jei imsiu tą super draudimą, tai ir dėl vagystės nereikės "palikti" užstato?


Ner uzh ka smile.gif Kompanijas paieshkokit internete, ish Tu didesniu Europcar'as ir Thrifty pigesni buna smile.gif Reikia skaityt sutarti, bet shiaip ne. SDWI ar TDWI jau dengia nuo visko, ishkyrus kaip minejau varijuojama raktais, stiklais ir padangom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitulia_g: 09 balandžio 2011 - 15:18
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 14:49)
Chia apie Italja ir Francize, jei i Jus per atostogas kas kitas ivazhiuos, kas Jus pats ieshkosit to kito draudimo polisio ir t.t. ir begiosit po draudimus, kad Jums apmoketu??? Ar tuo turetu turointis nuomos agentai? Nea, pasiemei mashina nauja ir parvezhi nauja, jei ne moki smile.gif
Viskas visai kitaip, jei gyveni shaly ir mashina yra ne nuomuota smile.gif

matai pas mus sioj vietoj procesas nesudetingas. Tiesiog kreipiesi standartiskai į savo draudimo kompanija (ką darytum bet kokio įvykio atveju), o jie jau sutvarko. Pas mus atvejis ar tau įvažiavo girtas, ne girtas, be draudimo nesiskiria. svarbu, kad būtų kaltininkas 4u.gif užsienyje deja nežinau smile.gif ir tikiuosi niekada nesužinoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 09, 13:59)
matai pas mus sioj vietoj procesas nesudetingas. Tiesiog kreipiesi standartiskai į savo draudimo kompanija (ką darytum bet kokio įvykio atveju), o jie jau sutvarko. Pas mus atvejis ar tau įvažiavo girtas, ne girtas, be draudimo nesiskiria. svarbu, kad būtų kaltininkas  4u.gif  užsienyje deja nežinau smile.gif ir tikiuosi niekada nesužinoti biggrin.gif


Kokia Jusu draudimo kompanija, kai Jus nuomuojat automobili???? Kur Jus kreipiates? Jus kreipiates i auto nuoma, i tiekeja ar brokeri, jei per ji nuomavotes? O tada ir paaishkeja kiek Jus dengtas? Nebent, jus turit savo tarptautini draudima ar C/Card'o draudima, tokiu atveju kreipiates i juos, bet vel.. Jums pinigus nuskaito, o grazhina jau Jusu draudimas, ar Jusu C/Card'o tiekejas.
Atsakyti
QUOTE(vitulia_g @ 2011 04 09, 15:25)
Kokia Jusu draudimo kompanija, kai Jus nuomuojat automobili???? Kur Jus kreipiates? Jus kreipiates i auto nuoma, i tiekeja ar brokeri, jei per ji nuomavotes? O tada ir paaishkeja kiek Jus dengtas? Nebent, jus turit savo tarptautini draudima ar C/Card'o draudima, tokiu atveju kreipiates i juos, bet vel.. Jums pinigus nuskaito, o grazhina jau Jusu draudimas, ar Jusu C/Card'o tiekejas.

aš gi nesiginčiju, kad draudimas reikalingas.

Jūs kažkaip labai asmeniškai priimat 4u.gif (arba aš emocijas ne tokias įskaičiau Jūsų žinutėje biggrin.gif)

Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2011 04 09, 10:35)
[size=1][/size]

Excess susidūrimui - 1000 eurų, vagystei - 900 eurų, tikrai nenoriu, kad man tokias sumas rezervuotų kortelėje, beje, tiek ir neturiu, o gal galit bent apytikslę kainą pasakyti, kiek įprastai kainuoja tas super draudimas? Nes Hertzo puslapy rašo, kad dėl jo reikia tartis vietoje ir kainų nenurodo. 4u.gif

Tikrai nepamenu, bet atrodo, kad mes mokejos apie 100 euru, tikrai ne daugiau uz ta draudima.
Atsakyti