Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio nuoma užsienyje

Sveikos, gal kas turit patirties nuomojantis automobilius uzsienyje, ypac domina Italija...bandziau per tarpautiniu nuomos kompaniju atstovybes LT ([vz. Sixt, Avis), tai kaina apie 50 EUR.
Radau si psl...http://www.rentalcargroup.com/book_car.php
gal kas susiduret su sia kompanija?
Atsakyti
As ilgokai ieskojausi automobilio nuomos Madeiroje. Tai po visu paiesku buvo pasirinktas SIXT. Labai svarbu ziureti, kad nebutu papildomu islaidu, nes dazniausiai tos vietines (netarptautines nuomos kompanijos) i kaina neitraukia visu draudimo, antro vairuotojo ir t.t. Be abejo, viska gali gauti, tik reikia papildomai moketi (net uz kondicionieriu).
Dar svarbu, is kur masina pasiimsit, nes kai kurios kompanijos skaiciuoja papildoma mokesti (priklausomai nuo atstumo) mazdaug 30-50 EUR uz pristatyma, pvz. i viesbuti. be abejo, jeigu pasiimsit tiesiogiai is biuro, nekainuos.
O is tu zinomu HERZ, AVIS, SIXT tai SIXT kainos man geriausiai tiko.
Dar svarbu, kuriam laikui nuomojiesi masiniuka. jeigu idomu, mums kainavo po 24 EUR/d., emem 7 parom. Masina pristate tiesiai i viesbuti. Po pirmos dienos pastebejom, kad vairas sunkiai sukiojasi, tai paskambinom ir po poros valandu atvare kita automobili pakeitimui.
Atsakyti
Italijoje tris kartu nuomavomes masina is kompanijos Locauto Tirreno. Tai vietine firma, kainos zemiausios, o problemu jokiu niekada nebuvo. Tiesa, masina uzsisakeme per bendras automobiliu nuomos svetaines.
Atsakyti
sveiki,

planuojame kelione ir žadame nuomuotis automobili, jei konkrečiai tai portugalijoje ir ispanijoje.

Auto nuomos firmų - gausybė.. nežinai pagal ką rinktis.
Gal yra keliavusių ir naudojusių vienos ar kitos firmos paslaugas pvz. AVIS, EUROPCAR,HERTZ ir t.t.
Kuriomis nusivylete ir kuriomis likote patenkinti? Gal ką patarsite, pirmą kartą žadantiems nuomuotis auto?
Labai svarbūs jūsų patarimai , ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chica @ 2007 04 26, 17:33)
sveiki,

planuojame kelione ir žadame nuomuotis automobili, jei konkrečiai tai portugalijoje ir ispanijoje.

Auto nuomos firmų - gausybė..  nežinai pagal ką rinktis.
Gal yra keliavusių ir naudojusių vienos ar kitos firmos paslaugas pvz. AVIS, EUROPCAR,HERTZ ir t.t.
Kuriomis nusivylete ir kuriomis likote patenkinti? Gal ką patarsite, pirmą kartą žadantiems nuomuotis auto?
Labai svarbūs jūsų patarimai , ačiū 4u.gif

Esu nuomojusi automoblius iš visų trijų tvo išvardintų, ir nė viena neteko nusivilt... visose aptarnavimas buvo puikus, taigi siūlau tiesiog lyginti kainas ir ieškoti pigiausio varianto.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 04 26, 21:29)
Esu nuomojusi automoblius iš visų trijų tvo išvardintų, ir nė viena neteko nusivilt... visose aptarnavimas buvo puikus, taigi siūlau tiesiog lyginti kainas ir ieškoti pigiausio varianto.. mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
teisiog pasaulio forumuose permeciau tair adau akd europcar kelis kartus "apgavo".. pvz. liepe atvaziuoti tusciu baku (nors visi sako kad riekia pristatyti pilna) ir tada pateike saskaita ..aisku didesne nei butum degalineje..
arba kaip ten su masinos pagadinimais? pvz. ibrezimais ir kitais smulkiasi defektais?
sako irgi karatis apteikia saskaita uz tai, nors tiesiog klientai pasiimdami masina nelaike tai dideliu defektu?..
gal patartumete ir kokius draudimus imti? o kuri firma pvz. suetike paslaugas tokias kaip aprasyta internete? viskas atitiko ka jie raso savo www puslapyje ir tikroveje?
atsiprasau uz daug klausimu.. ale taip neramu blush2.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chica @ 2007 04 27, 09:43)
aciu  4u.gif
teisiog pasaulio forumuose permeciau tair adau akd europcar kelis kartus "apgavo".. pvz. liepe atvaziuoti tusciu baku (nors visi sako kad riekia pristatyti pilna) ir tada pateike saskaita ..aisku didesne nei butum degalineje..
arba kaip ten su masinos pagadinimais? pvz. ibrezimais ir kitais smulkiasi defektais?
sako irgi karatis apteikia saskaita uz tai, nors tiesiog klientai pasiimdami masina nelaike tai dideliu defektu?..
gal patartumete ir kokius draudimus imti? o kuri firma pvz. suetike paslaugas tokias kaip aprasyta internete? viskas atitiko ka jie raso savo www puslapyje ir tikroveje?
atsiprasau uz daug klausimu.. ale taip neramu  blush2.gif
aciu  4u.gif

šiaip man neteko nė karto susidurti su jokiais apgavimais... unsure.gif visada prieš grąžinant mašiną reikia pripilti baką pilną. Draudimas visada tik pilnas, be jokių ten frančizių ir pan. tada net jei ir bus koks įbrėžimas ar šiaip kas atsitiks, nereik jaudintis. Visada sudarant nuomos sutartį siūlau laaaabai atidžiai perskaityt visas sutarties sąlygas, nes kartais jie bando iškišt su daliniu draudimu ar pan.
Ką turi omeny sakydama paslaugas, kurios aprašytos internete? g.gif
Šiaip visada man kiek nuomavausi, tai darbuotojai labai geranoriški buvo, neteko nė karto pyktis ar ginčytis dėl kažko. Ir vistik iš visų tų firmų man prie širdies labiausiai Hertz, bet toli gražu nereklamuoju... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 04 28, 16:35)
šiaip man neteko nė karto susidurti su jokiais apgavimais... unsure.gif  visada prieš grąžinant mašiną reikia pripilti baką pilną. Draudimas visada tik pilnas, be jokių ten frančizių ir pan. tada net jei ir bus koks įbrėžimas ar šiaip kas atsitiks, nereik jaudintis. Visada sudarant nuomos sutartį siūlau laaaabai atidžiai perskaityt visas sutarties sąlygas, nes kartais jie bando iškišt su daliniu draudimu ar pan.
Ką turi omeny sakydama paslaugas, kurios aprašytos internete?  g.gif 
Šiaip visada man kiek nuomavausi, tai darbuotojai labai geranoriški buvo, neteko nė karto pyktis ar ginčytis dėl kažko. Ir vistik iš visų tų firmų man prie širdies labiausiai Hertz, bet toli gražu nereklamuoju... biggrin.gif


aciu wink.gif o tas pilnas draudimas tai tas SCDW - Super Collision Damage Waiver ?
o ar butina imti zmoniu draudima t.y. PAI- Personal Accident Insurance) - pasirenkamasis draudimas, kuriuo apdraudžiamas nuomojamo automobilio vairuotojas ir keleiviai, jei pvz. as lietuvoje apsidraudziu na, kelioninis draudimas?

jauciu kai busime vietoje bus aiskiau.. o kai dabar planuoju is anksto kelione, tai taip viskas neaisku, taip baisu scare.gif
aciu, kad atsakai wink.gif 4u.gif 4u.gif friends.gif
Atsakyti
O gal kas esat nuomavesi masina JAV? Reiktu 4-ioms savaitems...
Atsakyti
Mnau 50 EUR visai normali kaina priklauso prieš kiek laiko nuomojiesi ir kokį auto... Gali užklaust ir atrtautinių auto atstovybių, kurios yra LT Herts, avis ir t.t. - tai ir jos savo pasiulymus atsius..
O siaip va radau daug info apie automobilių nuomą:

http://www.keliones....info/auto_nuoma
rolleyes.gif
Atsakyti
Esu nuomaves masinas Austrijoje ir Italijoje per siuos www
www.economycarrentals.com
www.tigercarrental.com/

Problemu neturejau ir kaina buvo mazdaug 200 € uz savaite...
Atsakyti
Mes vaziuojam i Italija Liepos 20 d., o auto nuomavomes internetu. Man pasirode patikima firma Easyterra, ir kainos normalios. Uz tris dienas uz mazo automobiliuko nuoma mokesim 120 euru, bet pagal salygas visi draudimai iskaiciuoti i kaina. O kiek zinau tos tarptautines kompanijos kaip Hertz auto nuomoja brangiausiai. Apskritai automobili pigiausia nuomotis is vietiniu kompaniju.
Na, bet ar mano nuoma bus sekminga, galesiu parasyti tik sugrizus po keliones biggrin.gif
Atsakyti