Įkraunama...
Įkraunama...

mergyte skundzias pilvo ir apatines dalies skausmu

sveikos mamytes 4u.gif
ilgaai delsiau ir nusprendziau paklausti jusu..turiu 2.5 metu mergyte. ir jau senokai ji man pradejo skustis pilvo ir apatines dalies (lyt org) skausmais. kadangi gyvenu uzsienyje vasara budama lt nuejau pas dakt. kadangi prie visa to mergyte grieze dantimis dakt pasake kad turi kirminu del to. isgerem vaistuku. jau praejo daugeu nei 2men. ne taip daznai kaip pirmai bet buna kad vis dar pasako kad jai skauda pilvuka, ir putyte, ypac jei reikia praustis. kartais paraudimu nebuna, kartais buna paraude. pvz siandiena patepiau su sudocream nes buvo paraude ir ji vel prausiantis skaudesi kad skauda. naktimis vis dar griezia, didesniu kirminu pozymiu nemaciau, be to isgerus tas 2 dozes vaistu tikrai ju neturetu buti (gal net ju neturejo).
nuvedziau cia anglijoj pas dakt pasakiau kad skauda pilvuka, tai dakt atsake: dbr jai jo neskauda, ji atrodo sveika. kai skaudes atveskite. kaip as galiu atvest butent tada kai skauda, susinervinus isejau is daktaro ir neverta cia daugiau jos vesti. tiesiog noreciau paklausti gal kam yra panasiai buve ir galetu man patarti, be to kad vesti pas dakt. kai busiu lietuvoje butinai nueisim o ka daryti dabar? skausmai nebuna dazni bet neramu, dar tas griezimas dantim naktimis?
labai is anksto dekoju gal kas galesit padeti.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2011 11 02, 00:09)
sveikos mamytes 4u.gif
ilgaai delsiau ir nusprendziau paklausti jusu..turiu 2.5 metu mergyte. ir jau senokai ji man pradejo skustis pilvo ir apatines dalies (lyt org) skausmais. kadangi gyvenu uzsienyje vasara budama lt nuejau pas dakt. kadangi prie visa to mergyte grieze dantimis dakt pasake kad turi kirminu del to. isgerem vaistuku. jau praejo daugeu nei 2men. ne taip daznai kaip pirmai bet buna kad vis dar pasako kad jai skauda pilvuka, ir putyte, ypac jei reikia praustis. kartais paraudimu nebuna, kartais buna paraude. pvz siandiena patepiau su sudocream nes buvo paraude ir ji vel prausiantis skaudesi kad skauda. naktimis vis dar griezia, didesniu kirminu pozymiu nemaciau, be to isgerus tas 2 dozes vaistu tikrai ju neturetu buti (gal net ju neturejo).
nuvedziau cia anglijoj pas dakt pasakiau kad skauda pilvuka, tai dakt atsake: dbr jai jo neskauda, ji atrodo sveika. kai skaudes atveskite. kaip as galiu atvest butent tada kai skauda, susinervinus isejau is daktaro ir neverta cia daugiau jos vesti. tiesiog noreciau paklausti gal kam yra panasiai buve ir galetu man patarti, be to kad vesti pas dakt. kai busiu lietuvoje butinai nueisim o ka daryti dabar? skausmai nebuna dazni bet neramu, dar tas griezimas dantim naktimis?
labai is anksto dekoju gal kas galesit padeti.... unsure.gif



o dantukais grezia pro miegus? g.gif gal koks neurologinis sutrikimas? as prasyciau apziuros pilvuko, tegul pamaigo, jeigu neiko neras tegul siuncia echo...jeigu ir echo nieko neras tuomet galvyte sviesciau, kreipciausi i neurologa g.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 01, 22:14)
o dantukais grezia pro miegus? g.gif  gal koks neurologinis sutrikimas? as prasyciau apziuros pilvuko, tegul pamaigo, jeigu neiko neras tegul siuncia echo...jeigu ir echo nieko neras tuomet galvyte sviesciau, kreipciausi i neurologa  g.gif


taip per miegus... cia nera jokiu neurologu iur pan, cia vienas seimos gydytojas ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2011 11 02, 11:35)
taip per miegus... cia nera jokiu neurologu iur pan, cia vienas seimos gydytojas ir viskas...



bet juk gali siuntima duoti? g.gif
Atsakyti
o negali buti taip, kad praustis nemegsta? siaip gali ivairiai buti... reikia daryti tyrimus, vien is to, kad skauda negali pasakyti diagnozes.
is skundu man panasu i slapimo organu infekcija. ar skausmas pakinta slapinantis ar slapimo spalva nepakitus, o gal kraujo priemaisu yra?
Atsakyti
QUOTE(Eddii @ 2011 11 12, 12:08)
is skundu man panasu i slapimo organu infekcija.

Man irgi tokia mintis toptelėjo.
Atsakyti