Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Zujkiai

Mano siulu likuciu naikinimas smile.gif ax.gif
Atsakyti
Na jau tų burbulų grožis.... Žinau, kad nunerti gėlytę nesunku, bet gal schemutę galite įdėti. Užsimaniau ir aš tokius megzti.
Atsakyti
bigsmile.gif wub.gif gražūs burbulai.
aš irgi su gėlytėm žaidžiu tik kol kas ant gumučių į plaukus po vieną tupdau (ruošiuos darželiui kaziuko mugei)
idėją burbulų užsiseivinu, gal kitiem metam spėsiu ką nors tokio pagamint, arba ir pavasariui tiktų kokiai mamos dienai, ar velykom.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2011 12 02, 19:58)
bigsmile.gif  wub.gif gražūs burbulai.
aš irgi su gėlytėm žaidžiu tik kol kas ant gumučių į plaukus po vieną tupdau (ruošiuos darželiui kaziuko mugei)
idėją burbulų užsiseivinu, gal kitiem metam spėsiu ką nors tokio pagamint, arba ir pavasariui tiktų kokiai mamos dienai, ar velykom.

aga, as irgi gumutes darau po truputi jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2011 12 02, 15:53)
Zujkiai

Mano siulu likuciu naikinimas  smile.gif  ax.gif


Jusu zuikiai nuostabus smile.gif mano vyresnelei darzelyje reikes buti zuikiu...bet.....mama prazuvusi su burbulais smile.gif smile.gif darau darau, o kai suskaiciuoju kam uz ka reikia siais metais padovanoti- matau, kad namams papuosti jau gali ir nelikti sad.gif
Atsakyti
Is interneto gelmiu a'la Chanel biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 11:36)
Kadangi siemet mane, mano rankas ir prota smile.gif valdo gelytes  lotuliukas.gif , pristatau Jums savo improvizacijas kalediniu dekoraciju tema....Tiesa, pradetos gaminti dar lapkricio viduryje....ir jau beveik visos isdalintos  ax.gif

swoon.gif ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 20:32)
Jusu zuikiai nuostabus smile.gif mano vyresnelei darzelyje reikes buti zuikiu...bet.....mama prazuvusi su burbulais smile.gif smile.gif darau darau, o kai suskaiciuoju kam uz ka reikia siais metais padovanoti- matau, kad namams papuosti jau gali ir nelikti sad.gif

gal galit pasakyt kaip darot tas pilnavidures gelytes, nes man tai ne taip iseina blush2.gif
Atsakyti
Mano kalėdiniai papuošimai iš siūlų likučių:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


O čia idėja iš interneto platybių:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 11 30, 09:17)
Aš taip pat bandau naikint siūlų likučius. Tik foto nekokybiškos sad.gif Senelis apnertas ant pasibaigusio tualetinio popieriaus rulonėlio smile.gif
user posted image
user posted image


thumbup.gif thumbup.gif O bumbulai ant ko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2011 12 05, 21:44)
thumbup.gif  thumbup.gif O bumbulai ant ko? g.gif


manau, kad ant žaisliuko, aš tai darau ant paprasto kamuoliuko. smile.gif
Atsakyti
Kalėdiniai pajuokavimai iš siūlų likučių...
user posted image
Atsakyti