Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Kadangi siemet mane, mano rankas ir prota smile.gif valdo gelytes lotuliukas.gif , pristatau Jums savo improvizacijas kalediniu dekoraciju tema....Tiesa, pradetos gaminti dar lapkricio viduryje....ir jau beveik visos isdalintos ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai jau gražutės tos gėlytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 11:36)
Kadangi siemet mane, mano rankas ir prota smile.gif valdo gelytes  lotuliukas.gif , pristatau Jums savo improvizacijas kalediniu dekoraciju tema....Tiesa, pradetos gaminti dar lapkricio viduryje....ir jau beveik visos isdalintos  ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Wow thumbup.gif O tu jas priklijavai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2011 12 02, 11:47)
Wow  thumbup.gif  O tu jas priklijavai? ax.gif


TAIP kai kurie klijuoti ant kaledinio zaisliuko, kiti ant kamuolio is putos karstais klijais. Vienam bumbului pagaminti prireikia 75 gelyciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 12:31)
TAIP kai kurie klijuoti ant kaledinio zaisliuko, kiti ant kamuolio is putos karstais klijais. Vienam bumbului pagaminti prireikia 75 gelyciu smile.gif

ojomajo kiekd aug, buvo mintis kad ir man ju reikia, o gal po viena ar pora i darzeli vaikam, bet tiek daug tingiu nerti cool.gif
Atsakyti
As manau kad galima imt ir po mazesni burbula ir apklijuot, arba tik kelias gelytes deti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnTara @ 2011 12 02, 12:42)
As manau kad galima imt ir po mazesni burbula ir apklijuot, arba tik kelias gelytes deti smile.gif

na nebent mazesni, bet keleta gelyciu nemanau kad butu grazu kap visas, o cia tai fantastiska 4u.gif
Atsakyti
VAU KAIP GRAZU LABAI 4u.gif O TU GELYCIU VIDURIUKAI BURBULIUKAI INERTI AR PRIKLIJUOTI?
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2011 12 02, 12:52)
VAU KAIP GRAZU LABAI  4u.gif O TU GELYCIU VIDURIUKAI BURBULIUKAI INERTI AR PRIKLIJUOTI?


I kiekvienos gelytes viduriuka isiutas karoliukas blush2.gif , darbo cia su vienu bumbulu iki pamisimo ax.gif , bet rezultatas tikrai grazus (foto to nesugeba atskleisti), ypac vakaro apsvietime.
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 12:58)
I kiekvienos gelytes viduriuka isiutas karoliukas  blush2.gif , darbo cia su vienu bumbulu iki pamisimo  ax.gif , bet rezultatas tikrai grazus (foto to nesugeba atskleisti), ypac vakaro apsvietime.

Bet tai tu saunuolyte 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Koksai grozis.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2011 12 02, 10:36)
Kadangi siemet mane, mano rankas ir prota smile.gif valdo gelytes  lotuliukas.gif , pristatau Jums savo improvizacijas kalediniu dekoraciju tema....Tiesa, pradetos gaminti dar lapkricio viduryje....ir jau beveik visos isdalintos  ax.gif

paprasta, bet labai gražu thumbup.gif
Atsakyti