Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Tunika metinukei iš siūlų likučių ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 13, 23:27)
Tunika metinukei iš siūlų likučių  ax.gif



Daili 4u.gif Ar čia nuo viršaus mezgėte? Gal galėtumėte paaiškinti, kaip mezgate, labai norėčiau ir aš taip išmokti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 13, 23:27)
Tunika metinukei iš siūlų likučių  ax.gif

user posted image

Labai labai grazu wub.gif Gal galima schemute? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leluxs @ 2013 11 14, 11:54)
Daili  4u.gif Ar čia nuo viršaus mezgėte? Gal galėtumėte paaiškinti, kaip mezgate, labai norėčiau ir aš taip išmokti ax.gif

Šita nuo apačios. Kadangi nežinojau, kiek siūlų yra kamuoliuke, tai ji neplatėjanti, tiesi, bet be siūlių ax.gif Nors pradėdama nuo apačios labai rizikavau. Nuo viršaus pradėjus galėjau platint apačią matydama, kokiu greičiu sukasi siūlų likutis.
O krūtinė tai paprastas raštelis - dvi suimtos, užmetimas, gera, užmetimas, dvi suimtos rolleyes.gif kai dariau reglaną, net nežinojau, kiek tokių motyvų galėsiu padaryti. Mezgiau prie TV, nes nemėgstu šiaip sėdėt ir žiūrėt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Tomiene, neblogo likuciai, jeigu suknyte nors ir mazyte iseina smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2013 11 15, 08:09)
Tomiene, neblogo likuciai, jeigu suknyte nors ir mazyte iseina smile.gif  4u.gif

Tai kad ji nedidelė, 40 cm ilgio ir 24 pločio rolleyes.gif

Tik va nesugalvoju, kaip kitus siūlus suderinti, spalvos gražios, bet sudėtis ir plonumas/storumas skiriasi g.gif sudėjus į krūvą gal kokios trys suknytės gautųsi, tik va siūlai skirtingi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 15, 10:26)
Tai kad ji nedidelė, 40 cm ilgio ir 24 pločio rolleyes.gif


Bet labai grazi gavosi 4u.gif
O kaip jus reglana numezget, kad gavosi toks rastas (5 eilutes istrizai)? As kai dariau, tai man gavosi tik 2- kai mazinau is vienos ir kitos puses (nezinau, ar gerau paasikinau blush2.gif ) O cia fantastiskai atrodo...
Atsakyti
Užsikrėčiau Kalėdų karštine...Toliau idėjas realizuoju...

Pamenate, prieš pora metų visi pamišę buvo ant šalikėlių siūlų...Radau likučius ir štai kas išėjo ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Filute @ 2013 11 15, 14:27)
Užsikrėčiau Kalėdų karštine...Toliau idėjas realizuoju...

Pamenate, prieš pora metų visi pamišę buvo ant šalikėlių siūlų...Radau likučius ir štai kas išėjo  ax.gif






nereliai fantastiska ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif !!!!! koks grozis bigsmile.gif !
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2013 11 15, 10:36)
Bet labai grazi gavosi 4u.gif
O kaip jus reglana numezget, kad gavosi toks rastas (5 eilutes istrizai)? As kai dariau, tai man gavosi tik 2- kai mazinau is vienos ir kitos puses (nezinau, ar gerau paasikinau  blush2.gif )  O cia fantastiskai atrodo...

Per vidurį trys geros akys, o reglanui mažinti ėmiau taip, kad sumegztos dvi akys atrodytų kaip gera. Ties pažastim nesimato, mažinau iš vienos pusės, o paskui netyčia mažinant sumezgiau kita puse, patiko bigsmile.gif ir toliau taip sumezginėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2013 11 15, 15:09)
Per vidurį trys geros akys, o reglanui mažinti ėmiau taip, kad sumegztos dvi akys atrodytų kaip gera. Ties pažastim nesimato, mažinau iš vienos pusės, o paskui netyčia mažinant sumezgiau kita puse, patiko  bigsmile.gif ir toliau taip sumezginėjau  rolleyes.gif

thumbup.gif aciu , reiks kada pabandyti, labai jau graziai atrodo man ax.gif
Atsakyti

Radau atsakyma kitoj temoj... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prula: 15 lapkričio 2013 - 18:33