Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

O kaip taip margai tų vištyčių sijonėlius nunerti, su dviem iš karto siūlais? JUk netraukinėjat? Reiks ir man bandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2013 03 03, 18:02)
O kaip taip margai tų vištyčių sijonėlius nunerti, su dviem iš karto siūlais? JUk netraukinėjat? Reiks ir man bandyti  ax.gif


Ir su dviem, ir su trim siūlais reikia nerti, jei nori uodegėlės margesnės. Nereikia siūlo nutraukti, kokios spalvos nori įnerti margumą, tokį siūlą vidinėj vištelės pusėj ir prijungi. Jie ten susikeičia ir visai neblogai atrodo. Sunkiau bus nunerti pirmą vištikę, o toliau labai greitai einasi. Jei kiltų dar klausimų, klausk, bandysiu kaip nors išaiškinti.
Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 03, 18:08)

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2013 03 04, 18:21)
thumbup.gif


wub.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Paprotinkit mane...nuo kurio galo pradedamos nerti sios vistytes? Gal trumpai aprasyti galite? blush2.gif Nu nenoku as is paveikslelio nerti blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2013 03 06, 13:14)
Paprotinkit mane...nuo kurio galo pradedamos nerti sios vistytes? Gal trumpai aprasyti galite?  blush2.gif Nu nenoku as is paveikslelio nerti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Bandysiu nors kažkiek paaiškinti kaip jos neriamos.

Pirmiausia nusineri vieną apskritimuką galvytei, po to antrą puselę ir abi puseles apneri (suneri kartu), bet ne iki galo, bet palieki kokias 8 akis tolesniam kakliuko nerimui. Likusias akis neri vis pridėdama akių, kad platėtų kakliukas vištytės. Taip kokias 8 ar daugiau ar mažiau eilių neri, kol padarai vištytės kakliuką. Kakliuko priekį neri vėl be užmetimo, o kai reikės pradėti nerti uodegytę, tai iš išvirkščios pusės prijungi tokį siūlą, koks tau atrodo labiausiai tinkamas gražiai uodegytei ir neri iki pusės vis pridėdama akių (jau neri su vienu užmetimu, kad labiau garbanotusi uodegytė), kad uodegytė būtų labiau pasipūtusi ir spalvinga. Nu nemoku kaip reikiant paaiškinti, reikia tiesiog bandyti.
Gausis, tikrai gausis, čia visai nesudėtinga. Tik gal iš karto atrodo neįveikiama. Klausk, jeigu kas. Bandysim bendrom jėgom kaip nors įveikti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 06, 13:09)
Bandysiu nors kažkiek paaiškinti kaip jos neriamos.

Pirmiausia nusineri vieną apskritimuką galvytei, po to antrą puselę ir abi puseles apneri (suneri kartu), bet ne iki galo, bet palieki kokias 8 akis tolesniam kakliuko nerimui. Likusias akis neri vis pridėdama akių, kad platėtų kakliukas vištytės. Taip kokias 8 ar daugiau ar mažiau eilių neri, kol padarai vištytės kakliuką. Kakliuko priekį neri vėl be užmetimo, o kai reikės pradėti nerti uodegytę, tai iš išvirkščios pusės prijungi tokį siūlą, koks tau atrodo labiausiai tinkamas gražiai uodegytei ir neri iki pusės vis pridėdama akių (jau neri su vienu užmetimu, kad labiau garbanotusi uodegytė), kad uodegytė būtų labiau pasipūtusi ir spalvinga. Nu nemoku kaip reikiant paaiškinti, reikia tiesiog bandyti.
Gausis, tikrai gausis, čia visai nesudėtinga. Tik gal iš karto atrodo neįveikiama. Klausk, jeigu kas. Bandysim bendrom jėgom kaip nors įveikti  ax.gif

Labai aciu 4u.gif Daugmaž viskas paliko aišku. šį vakarą bandysiu nerti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2013 03 06, 14:16)
Labai aciu  4u.gif Daugmaž viskas paliko aišku.  šį vakarą bandysiu nerti.  mirksiukas.gif


Sėkmės 4u.gif Tik nepamiršk parodyti mums bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 06, 13:24)
Sėkmės  4u.gif Tik nepamiršk parodyti mums  bigsmile.gif

4u.gif
Na ka, pirmoji vištytė einasi į pabaigą biggrin.gif 3 kart ardžiau ax.gif ax.gif , kaklas vis tiek gavosi kreivokas, bet pirmas blynas visad prisvyla tongue.gif O dabar dar klausimėlis. kaip neriama vištytės uodegos paskutinė eilė. man nesigauna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drum @ 2013 03 08, 08:51)
4u.gif
Na ka, pirmoji vištytė einasi į pabaigą  biggrin.gif  3 kart ardžiau  ax.gif  ax.gif , kaklas vis tiek gavosi kreivokas, bet pirmas blynas visad prisvyla  tongue.gif  O dabar dar klausimėlis. kaip neriama vištytės uodegos paskutinė eilė. man nesigauna.  g.gif



Va čia labai aiškiai pavaizduota kaip taidaroma -

http://www.youtube.c...bed/gC40PzNYk5E

Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 09, 19:59)
Va čia labai aiškiai pavaizduota kaip taidaroma -

http://www.youtube.c...bed/gC40PzNYk5E

Labai aciu aciuks.gif
Atsakyti
o, vištukių wub.gif užderėjo, tai skubam ruošt ir kiaušinius

user posted image


dekoruoti lukštai siūlų likučiais bei pjaustytom šakelėm ax.gif
Atsakyti