Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Mano garbanotosios gėlytės iš siūlų likučių, dukrytės Kaziuko turgeliui darželyje ax.gif
user posted image
user posted image
bus perkamos už saldainiukus smile.gif
Atsakyti
Mano siulu likuciu sunaudojimas,gal jau pabodes kepuriukas,bet vistiek pasirodom
user posted image
Papildyta:
Ir dar vienas
user posted image
Atsakyti
Taip sunaudoju siūlų likučius, o kartu ir Velykų šventei pasiruošiu...

user posted image
user posted image
Atsakyti
bigsmile.gif nu merginos,taip grazu,o as taip seniai mezgiau, o pamaciau tai taip rankeles uznizo,reiks pradet koki grozi, prisimint igudzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 02, 19:05)
Taip sunaudoju siūlų likučius, o kartu ir Velykų šventei pasiruošiu...

vishtos tai kaip vishtos, bet va staltiesele koookiaaa blink.gif
pacios nerta? gal schemute turi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 03 02, 23:37)
vishtos tai kaip vishtos, bet va staltiesele koookiaaa blink.gif
pacios nerta? gal schemute turi? blush2.gif


Taip, pati nusinėriau šią staltiesėlę.
Turiu schemutę, prašau -

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 03 kovo 2013 - 12:40
O man labai patiko višta ant viršutinės laktos biggrin.gif ar iš galvos nėrei, gal aprašymą turi? Sugalvojau tokių prinerti ir draugėm pasiuntinėti Velykų proga, pagal aprašymą būtų paprasčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 03 03, 14:30)
O man labai patiko višta ant viršutinės laktos biggrin.gif ar iš galvos nėrei, gal aprašymą turi? Sugalvojau tokių prinerti ir draugėm pasiuntinėti Velykų proga, pagal aprašymą būtų paprasčiau ax.gif



Tame ir bėda, kad nėra tų vištukių schemos. Radau Osinkoj paveiksliuką ir pabandžiau nunerti. Gavosi. Aš tiesiog žiūriu į paveiksliuką ir neriu. Nedidelė bėda, jei kas ne taip-nuardau ir toliau neriu ax.gif Svarbiausia, kad neriant be schemos niekad nenunersi lygiai tokią pačią - gaunasi visos nors ir mažai, bet skirtingos.
Aš jau visą pulką tų vištukių prinėriau, taip pat beveik visas išdalinsiu Velykų proga kartu su margučiais.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 03, 16:20)
Tame ir bėda, kad nėra tų vištukių schemos. Radau Osinkoj paveiksliuką ir pabandžiau nunerti. Gavosi. Aš tiesiog žiūriu į paveiksliuką ir neriu. Nedidelė bėda, jei kas ne taip-nuardau ir toliau neriu  ax.gif  Svarbiausia, kad neriant be schemos niekad nenunersi lygiai tokią pačią - gaunasi visos nors ir mažai, bet skirtingos.
Aš jau visą pulką tų vištukių prinėriau, taip pat beveik visas išdalinsiu Velykų proga kartu su margučiais.
Sėkmės  4u.gif

Mhm, dėkui už paaiškinimą, reiškia, taviškė višta bus mano mūza biggrin.gif
Atsakyti
Mane irgi pakerejo vistyte. Kaip tik visokiu siuliuku turiu. Tai bus proga apmazinti juos. smile.gif Ir zuikis simpatiskas. Ji irgi bandysiu nunert. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2013 03 03, 11:39)
Taip, pati nusinėriau šią staltiesėlę.
Turiu schemutę, prašau -

ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2013 03 03, 15:36)
Mhm, dėkui už paaiškinimą, reiškia, taviškė višta bus mano mūza biggrin.gif



Va, dar kelios "mūzos" ... lotuliukas.gif
Jūs tik nerkit ir džiuginkit save ir kitus.

user posted image
Atsakyti