Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Man irgi atrodo kad čia surištas paprasčiausias mazgas iš lygios juostelės, išlyginus turėtų laikytis...
Atsakyti
QUOTE(text @ 2012 09 30, 02:22)
Idėjos
user posted image

user posted image

Jei kils nors lašelis idėjos, būsiu labai laiminga smile.gif

Šitą skarą senai jau esu nusižiūrėjusi, bet viena problemėlė, kokiu būdu ji nerta ar megsta neturiu žalio supratimo verysad.gif Gal kas turit rašto shemą?
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2012 11 05, 21:59)
Šitą skarą senai jau esu nusižiūrėjusi, bet viena problemėlė, kokiu būdu ji nerta ar megsta neturiu žalio supratimo  verysad.gif  Gal kas turit rašto shemą?

Puriais stulpeliais. Lygiai tokios pat tingiu ieskot, bet cia rasi panasia.
Atsakyti
smile.gif
Papildyta:
cia buvo apnertas ar apmegztas pufas, dabar as jo nerandu... gal jus zinote kur rasti pufu chemukiu ar tiesiog gal galit man patarti kaip tai padaryti, nes esu pradziamoksle... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2012 05 23, 12:22)
Kadangi baldų kategorijos nėra, tai įdėsiu - kaip siūlų sunaikinimo objektą... smile.gifsmile.gif
Mano pufas - tiesiog neradau reikiamo aukščio pufo kojoms pasidėti, tai teko pasigaminti..smile.gif

user posted image





gal kas nors man pades ir patasrs , kaip pasidaryti toki ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssunrose: 11 lapkričio 2012 - 21:18
QUOTE(ssunrose @ 2012 11 11, 22:29)

gal kas nors man pades ir patasrs , kaip pasidaryti toki ?


čia aiškiai parodyta
Atsakyti
na aš tai turėjau tokių polistirolio plokščių, kurias supjausčiau vienodais gabalais ir suklijavau, dar apviniojau tokia lipnia plėvele, kur pakavimui skirta, kad tvirčiau būtų, o po to nunėriau "aprangą" smile.gif
Atsakyti
liux idėja thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ssunrose,2012 11 11, 23:29]
smile.gif
Papildyta:
cia buvo apnertas ar apmegztas pufas, dabar as jo nerandu... gal jus zinote kur rasti pufu chemukiu ar tiesiog gal galit man patarti kaip tai padaryti, nes esu pradziamoksle... ax.gif
Papildyta:

as turiu sena pufa man tik reikia ji apnerti arba apmegzti, bet as dar tik mokinuosi, tai man sudetinga biskiuka, man lengviau butu pufa pasidaryti, negu megzti, nes as tu chemu dar nesuprantu... blush2.gif
Atsakyti
tai jei kvadratinis - tai nereikia ten jokiu schemu... kaip sakoma - is akies neri - ir viskas
Atsakyti
Savajam jau aprodziau kvadratini pufa. Ipareigojau jam per remonta atsakingai rinkti putplascius, kad veliau galeciau pasidaryti toki saunu pufa. smile.gif Pats tas man bus, kai skauda kojas ilgai laikant nuleistas ant zemes. Galiausiai ant tokio saunaus pufo bus galima ir kavos puodeli pasideti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(biruteja @ 2012 11 01, 02:26)



bobulyte gerai atrodo thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar truputis idėjoms kur sunaikint likučius wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti