Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

4u.gif vau apakau nuo tų ryškių grožybių bigsmile.gif nu žiauriai mėgstu tokius grožius ...planuose yra du senus krėsliukus tokiais margumais nunėrus aptraukti

labai daug puikių idėjų kur panaudot savo fantaziją ir likučius thumbup.gif


o čia mano pirmas blynas labai labai daug išvargtas nervų ir sveikatos nes niekada tokio didelio darbelio nedarius jaučiu ilgai ir nesiimsiu ax.gif tačiau panaudot daug likučių tikrai pasiteisino biggrin.gif nieko neliko ax.gif trukau vos ne visą žiemą ir dar gavosi mano dvimetinei didokas tačiau šiemet jau geriau žiūrisi blush2.gif blush2.gif yra klaidelių ir daug tačiau pati idėja juk siūlų likučiai blush2.gif

user posted image

Atsakyti
samantila, vargo matyt daug buvo, bet rezultatas puikus , šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mazge1979 4u.gif ačiū už įvertinimą ..dydžiausias vargas su piešinėliais kai reikia dažnai keisti siūlą tai ir gavosi per daug įtemta visos eilutės kur piešinėliai gavosi banguotai doh.gif iš arčiau tai labai krenta į akis ...na bet pirmas blynas turi būti prisvilęs lotuliukas.gif
Atsakyti
labai puikus darbas, samantila thumbup.gif, bet kuri mezgusi paveiksliukus patvirtins kad tai juodas darbas ...
Atsakyti
samantila, labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 09 16, 22:58)

o čia mano pirmas blynas labai labai daug išvargtas nervų ir sveikatos nes niekada tokio didelio darbelio nedarius jaučiu ilgai ir nesiimsiu  ax.gif tačiau panaudot daug likučių tikrai pasiteisino  biggrin.gif nieko neliko  ax.gif trukau vos ne visą žiemą ir dar gavosi mano dvimetinei didokas tačiau šiemet jau geriau žiūrisi  blush2.gif  blush2.gif yra klaidelių ir daug tačiau pati idėja juk siūlų likučiai  blush2.gif


Labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
... blush2.gif karsta.gif oi kiek pagyrų ačiū mergaitės ..šiaip esu mėgėja nesigirt nes žinau kad sulauksiu kritikos nemažai ax.gif nors kritika sveika ...

beje piešinukai tai kryželiu siūvinėti skirti biggrin.gif bet gerai panaudot ir mezgimui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 17 rugsėjo 2012 - 13:09
QUOTE(text @ 2012 09 16, 22:06)

nerealiai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2012 09 17, 10:43)
nerealiai grazu thumbup.gif



oi man šitas lovos komplektukas irgi begalo labai labai wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=samantila,2012 09 16, 23:58]

Be galo gražus mezginys ir..manekenėsmile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Iki:)

Atsakyti


user posted image

Atsakyti