Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

text, kokie gražūs mezginiai , dėkui už idėjas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2012 09 12, 09:08)
Sis is text nuorodu neimanomai grazus  schmoll.gif

user posted image


Man irgi šitas patiko labiausiai thumbup.gif
Atsakyti



user posted image

ooo kad šito raščiuką kas nors įmestų...
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2012 09 13, 10:13)
user posted image

ooo kad šito raščiuką kas nors įmestų...

As manai kad cia labai paprasta, ir is paveikslelio galima isanalizuoti ax.gif Numezgi ovala, centra, ir tada atskirai neri po viena ta lapeliuka. Antra neri vel nuo centro ir nerdama sujungi su pirmuoju tam tikrose vietose. Ar as klystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(text @ 2012 09 13, 01:22)
P.S. Ačiū Marmeladui.  " Įkandau tą kietą riešutėlį" Jūsų ir dar vienos mielos forumietės dėka...Tegul Jums visada, viskas, visur sekasi smile.gif

ax.gif kad tik tiek tos bėdos, ale mum užtat kaip smagu iškart vaizdus gerus matyt o ne nuorodas biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti


Į tokius gaminius visada žiūrėjau skeptiškai...kam laiką gaišt, galvodavau..tikrovėje gavosi kitokie pamąstymai --nuomojamam bute teko matyt kažką panašaus...ir...pamąsčiau, jog vertingiau gavosi, kad šeimininke tam gaišo laiką, o ne nertiniui sau...labai jauku ...kaip 'savuos namuos" gaunasi...

Galima sugalvot ir kitų variantų...


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo text: 13 rugsėjo 2012 - 11:40
QUOTE(grali @ 2012 09 13, 10:14)
As manai kad cia labai paprasta, ir is paveikslelio galima isanalizuoti  ax.gif Numezgi ovala, centra, ir tada atskirai neri po viena ta lapeliuka. Antra neri vel nuo centro ir nerdama sujungi su pirmuoju tam tikrose vietose. Ar as klystu  blush2.gif


na, ir aš taip pat manau, bet būt gerai turėt tikslesnę schemutę, kad gražiai gultų raštas.
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2012 09 13, 14:30)
na, ir aš taip pat manau, bet būt gerai turėt tikslesnę schemutę, kad gražiai gultų raštas.

viskas priklausys nuo jūsų siūlų storio...nuneriate vidurį, o paskui pradedate nuo kairės pusės mažųjų lapukų, skaičiuojate pagal nuotrauką eilutes...mezgate iki beveik apskritimo vidurio...o tada vėl mazi lapukai...grožis bus spalvų paletės gausume..kur padėsite- ten tiks ir puoš...
Papildyta:

user posted image

mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:



user posted image

Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 09 12, 11:53)
naikinam likučius, greitas ir smagus nėrimas  thumbup.gif
gumytės į plaukus  ax.gif

thumbup.gif kaip paprasta ir grazu 4u.gif Gera ideja dukrai Kaziuko mugei mokykloje
Atsakyti
QUOTE(linastri @ 2012 09 13, 15:13)
thumbup.gif kaip paprasta ir grazu 4u.gif Gera ideja dukrai Kaziuko mugei mokykloje

dėkui, tikrai geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2012 09 13, 13:30)
na, ir aš taip pat manau, bet būt gerai turėt tikslesnę schemutę, kad gražiai gultų raštas.

kažkodėl man atrodo kad servetėlių temoje esu tokią tik baltą mačius, užklauskit tenais, tikrai atsilieps nėrusioji 4u.gif ir schema buvo kažkada įmesta tikrai.
Atsakyti


user posted image

Atsakyti