Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

QUOTE(dirty_kiss @ 2012 09 04, 22:32)

idėja tai laaaabai gerai ir faina, tik kad iš mūsų daugumos tokios rimtos mezgėjos, kad siūlų likučiai kilogramais skaičiuojami, jau čia bulvinių maišų dydžio reiktų nunarpulint ( man bent kelis cool.gif ) Bet tam jau gaila siūlų būtų, o jei tokį kelioninį krepšelį- mielai pasiimčiau su savim visur (ir tikrai daug kas man pavydėtų ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 09 05, 00:43)
idėja tai laaaabai gerai ir faina, tik kad iš mūsų daugumos tokios rimtos mezgėjos, kad siūlų likučiai kilogramais skaičiuojami, jau čia bulvinių maišų dydžio reiktų nunarpulint ( man bent kelis  cool.gif ) Bet tam jau gaila siūlų būtų, o jei tokį kelioninį krepšelį- mielai pasiimčiau su savim visur (ir tikrai daug kas man pavydėtų  ax.gif )

Marmeladas,

suprantu, kad mano siūlų likučių maišelis net negali būti lyginamas su Jūsiškiais (žiūrėjau SM narių siūlų dietos skaičius), tai aš per gyvenimą tikriausiai tiek siūlų nesu sumezgusi lotuliukas.gif Turiu sau taisyklę, kad mezgu po vieną gaminį. Susikaupusius likučius iš karto stengiuosi kažkur realizuoti . Pernai juos atidaviau močiutei, kuri primezgė šiltų kojinių thumbup.gif
Atsakyti
uch, kaip jums faina, pas mane dar mano mamos palikimas nuo mezgimo laikų stovi, ir kažkaip ką nesunešiojam- permegzt stengiuosi, jei siūlai to verti, tai dar turiu krepšį ardymui prisidėjus. Bet , kaip fažnai būna- nu prisireikia tokios spalvos kokios neturi, arba nusiperki su atsarga- per daug, tai kol sumūčini visą kiekį- užtrunka. Nesu iš tų, kurios turi padoriai laiko rankdarbiams, tai labai lėtai naikinu atsargas, save valdau- nepirk, nepirk, ale kartais koks kipšas rankas į priekį ištiesęs čiumpa neturimą spalva, o galvoje vizijos būsimų mezginių tik sukasi cool.gif bet krepšelio tokio man tikrai reikės, ačiū už idėją 4u.gif ( o siūlų dietos negaliu aš laikytis, bevalė esu, tikriausiai blush2.gif )
Atsakyti

vakariniai pasisėdėjimai. čia kepurės virtiem kiaušiniam, kad pusryčių stalas būtų spalvingesnis. toks buvo sumanymas ax.gif realiai gražiai atrodo, kas puoš stalą, manau patiks, toks prašymas buvo ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 09 06, 08:51)
vakariniai pasisėdėjimai. čia kepurės virtiem kiaušiniam, kad pusryčių stalas būtų spalvingesnis. toks buvo sumanymas  ax.gif  realiai gražiai atrodo, kas puoš stalą, manau patiks, toks prašymas buvo  ax.gif 

darbeliai grazus, bet man maistas ir mezginiai kazkaip nezinau, nelabai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 09 06, 10:01)
darbeliai grazus, bet man maistas ir mezginiai kazkaip nezinau, nelabai  blush2.gif

O kaip deda ant arbatinukų ar kavinukų tokius gautus kad neatšaltų
Bet to kad tos kepurytės dedamos ant kiaušinio su visu lukštu,o ne ant nulupto,manau visiems aišku biggrin.gif
Atsakyti
čia močiutės sumanymas, kai sukvies visus vaikus anūkus prie stalo psuryčiam, kad kiaušiniai ne tik kad neatšaltų, bet ir puoštų stalą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 09 06, 11:33)
čia močiutės sumanymas, kai sukvies visus vaikus anūkus prie stalo psuryčiam, kad kiaušiniai ne tik kad neatšaltų, bet ir puoštų stalą  ax.gif

Ir ko tik močiutės nepadarys dėl anūkų thumbup.gif Vaikams tokie kiaušinių nameliai, manau, labai patiks smile.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2012 09 06, 11:02)
O kaip deda ant arbatinukų ar kavinukų tokius gautus kad neatšaltų
Bet to kad tos kepurytės dedamos ant kiaušinio su visu lukštu,o ne ant nulupto,manau visiems aišku biggrin.gif

zinoma kad aisku bet arbatinis vienas, o kiausinis mano galva visai kas kita cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 09 06, 09:51)
vakariniai pasisėdėjimai. čia kepurės virtiem kiaušiniam, kad pusryčių stalas būtų spalvingesnis. toks buvo sumanymas  ax.gif  realiai gražiai atrodo, kas puoš stalą, manau patiks, toks prašymas buvo  ax.gif 


Labai gražu. Kadangi artėja Kalėdos, tai aš tokias kepurytes panaudočiau Advento kalendoriaus kūrimui... 4u.gif Gaila pati nespejau ir tikriausiai nespėsiu primegzti miniatiūrinių kojinyčių, kaip kad buvau užmačiusi viename žurnale... ax.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
dėkui už idėją ax.gif gal reiktų darželiui pasiūlyt ax.gif
Atsakyti