Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

nu tai apsinerkit,- chia papraschaiusia pigi metaline taburete (turiu, beje,- labai nelilgai 'gyvenanchios' wacko.gif)
paukshteliu schemos ir freeform nerimo pamokos yra nemokamai ravelryj:
user posted image

http://www.ravelry.c...crochet-blanket
Atsakyti
http://blog.daisy-kn...m-fotopodborka/
Atsakyti
Rodausi "išvargtą" darbą - sunaikintos mamos, anytos, mano siuvinėjimo ir kitokios medvilninių siūlų atliekos:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 05 21, 01:14)
Rodausi "išvargtą" darbą - sunaikintos mamos, anytos, mano siuvinėjimo ir kitokios medvilninių siūlų atliekos:

Be galo kruopštus ir puikus darbas. Šaunuolė wub.gif
Atsakyti
Labai sauniai sugalvota thumbup.gif ,pas mane irgi gal 5kg visokiu siulu likuciu kepso,niekaip ju nepribaigiu,atsiranda vis nauju ir nauju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2012 05 21, 10:42)



QUOTE(vienas zmogus @ 2012 05 21, 16:13)
pas mane irgi gal 5kg visokiu siulu likuciu kepso,niekaip ju nepribaigiu,atsiranda vis nauju ir nauju doh.gif


Ačiū, mergaitės smile.gif 5 kg - ta nedaug, ypač jei išrūšiuoji pagal spalvą, storį...
Atsakyti
Tai cia tik visai mazuliukai kamuoliukai,o didesniu ir po matkiuka,pusantro tai dar virs 10 kg ax.gif
Atsakyti
Kadangi baldų kategorijos nėra, tai įdėsiu - kaip siūlų sunaikinimo objektą... smile.gifsmile.gif
Mano pufas - tiesiog neradau reikiamo aukščio pufo kojoms pasidėti, tai teko pasigaminti..smile.gif

user posted image
Atsakyti
Romap, kaip originaliai sugalvota smile.gif
Atsakyti
O kas viduj pufo? smile.gif)) Labai fainai atrodo,.. man tokio i kiema reikia, kai mezgu irgi megztu kojas pasideti smile.gif)) ant kedutes per kieta, o ant gulto nevisai patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 23 gegužės 2012 - 12:47
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 05 23, 12:46)
O kas viduj pufo? smile.gif)) Labai fainai atrodo,.. man tokio i kiema reikia, kai mezgu irgi megztu kojas pasideti smile.gif)) ant kedutes per kieta, o ant gulto nevisai patogu.

putų polistirolis ir apsukta poraloru 3cm storio.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 05 21, 01:14)
Rodausi "išvargtą" darbą - sunaikintos mamos, anytos, mano siuvinėjimo ir kitokios medvilninių siūlų atliekos:



Labai kruopstus darbelis ir spalvytes pasakiskos 4u.gif
Atsakyti