Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Koks pavasariškas grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmeta @ 2012 05 04, 15:17)
Sunaudojau žalius margučius siūliukus

user posted image


Jau antras mėnuo mąstau kaip šitą raštą reikėtų platinti ir niekaip neišmąstau. Kaip čia taip gražiai ties liemeniu siauriau, o ties pečiais visai plačiai atrodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2012 05 08, 06:56)
Jau antras mėnuo mąstau kaip šitą raštą reikėtų platinti ir niekaip neišmąstau. Kaip čia taip gražiai ties liemeniu siauriau, o ties pečiais visai plačiai atrodo?  g.gif


Pas mane tai neplatinta biggrin.gif , megzta paprastai , kaip liemenė, ties pažastimis net išėmimai padaryti. Paskui kraštelį apnėriau ir viskas. Apsirengus gražiai gula ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
sijonukas 2metu duktereciai, bet jau taip sunaudojau likucius, kad rausvos net prituku, kad graziai uzbaigti eilute teko ideti kitoki siuliuka irgi rausva, gerai kad nezinant nasimato blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2012 05 08, 12:38)
sijonukas 2metu  duktereciai

labai grazus 4u.gif cia taip ir devesis, ar dar koki pasijoni siusite?
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2012 05 08, 13:47)
labai grazus  4u.gif  cia taip ir devesis, ar dar koki pasijoni siusite?

mergyte maza jei mamai bus noras pagamins pasijoni, jei ne gali buti ir taip, nes jis platus ir sukrinta graziai, bet kaip nuveziau gime dar viena mintis ir ta sijonuka uzsidejo ant peciu, gavosi gana grazi palerina vaiksciojo kaip Pugaciova lotuliukas.gif , tai vienas rubas galimybiu dvi,
Atsakyti
Simpatiskas sijonukas ir saunus siulu likuciu panaudojimas thumbup.gif
P.s.as vaikysteje sijonus irgi vietoj pelerinos nesiodavau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 01, 16:57)
user posted image
Dar prie fotelio pagalvele user posted image

Gera ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexi9 @ 2012 05 09, 17:26)
Gera ideja  4u.gif

tep, tik darbeliams ish likuchiu labiau tokios tiktu pailiustruot:
user posted image

user posted image

user posted image

geriau pagalvojus, man siulu likuchiai labiau uzh pachius siulus patinka lotuliukas.gif
Atsakyti


geriau pagalvojus, man siulu likuchiai labiau uzh pachius siulus patinka lotuliukas.gif
[/quote]


Jau ta paskutinė tai išvis nereali tiek pati mintis, tiek atlikimas. Kojos, ir tos apmegztos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=uups,2012 05 09, 16:54]
tep, tik darbeliams ish likuchiu labiau tokios tiktu pailiustruot

Paskutine kedute thumbup.gif noriu tokios !
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 05 09, 18:54)

na paskutine suzavejo ir mane wub.gif thumbup.gif
Atsakyti