Įkraunama...
Įkraunama...

Darbeliai iš siūlų likučių

Vaikai mano jau suauge, anuku artimiausius 9 menesius nenusimato, visokiu nebaigtu kamuoliuku neturiu kur laikyti, tai sugalvojau greita likuciu sunaikinimo buda smile.gif Noreciau surinkti viska, kas man nereikalinga (ardytu, berods, nera, tik nesunaudoti nauji) ir kam nors padovanoti smile.gif Gal atsirastu norinciu priglausti ir teisingai panaudoti mano turta, nes ismesti ranka nekyla smile.gif Rasykite a.z.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 04 21, 13:20)
Gal atsirastu norinciu priglausti ir teisingai panaudoti mano turta, nes ismesti ranka nekyla smile.gif


Siuliukai jau turi nauja seimininke smile.gif
Atsakyti
Siūlų likučių naikinimo rezultatas - paprasta kasdieninė liemenė dukrytei. Kiek siūlų suvalgė ir kiek kg jų dar turiu baisu net sverti.. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 04 27, 11:18)
Siūlų likučių naikinimo rezultatas - paprasta kasdieninė liemenė dukrytei. Kiek siūlų suvalgė ir kiek kg jų dar turiu baisu net sverti..  blush2.gif


miela liemenyte, laaabai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
IngridaGal 4u.gif spalvos gražiai kaip dera bigsmile.gif
Atsakyti
IngridaGal labai graži liemenė 4u.gif
... čia mano mažiukas darbukas ax.gif , sunaudojau pačius mažiausius siūlų likučius...
user posted image
Atsakyti

Labai simpatiški tapukai
Atsakyti
QUOTE(biruteja @ 2012 04 28, 23:22)
... čia mano mažiukas darbukas  ax.gif , sunaudojau pačius mažiausius siūlų likučius...


Puikios spalvytės, šaunuolė 4u.gif

Aš sėkmingai sunaikinau nemažas liekanas "išaugto" pleduko pailginimui. Kaip matote, kai kam mano darbelis labai patiko biggrin.gif

Bendras vaizdas:
user posted image

Vienas iš prinertų galų:
user posted image

Kai kas nusprendė, kad tai buvo nunerta specialiai jam:
user posted image

Atsakyti
Puikiai prikeltas spalvingas daikčiukas naujam gyvenimui! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labai jau greitai atsirado darbelio seimininkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 05 01, 19:29)
Puikios spalvytės, šaunuolė 4u.gif



Kai kas nusprendė, kad tai buvo nunerta specialiai jam:



taip ir būna lotuliukas.gif dirbi, dirbi...o kažkas paskui prichvatizuoja tavo grožybę biggrin.gif
labai gražiai spalvotas darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sunaudojau žalius margučius siūliukus

user posted image
Atsakyti