Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Aha, kažkaip negirdėta, o kurioj tiksliau vietoj galėtų būti?.. Manyčiau, kad tikrai nebloga vieta būtų šventimui. :-)
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2005 07 12, 15:55)
Aha, kažkaip negirdėta, o kurioj tiksliau vietoj galėtų būti?.. Manyčiau, kad tikrai nebloga vieta būtų šventimui. :-)


ji yra už gargždų lyg
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 07 12, 16:33)
Vaziokit į sodybą RUGPIENIŲ KAIMAS, ten svenciau savo gimtadienį tai man labai patiko thumbup.gif  drinks_cheers.gif telefonas 868785347, ten vieta labai grazi, pirtelė tokiam namuke, salia saslykinė lauke, kubilas su vandeniu isėjusiems is pirties, supynės, krepsinio aikstelė ir t.t.

Aha, ir as girdejau geru zodziu apie ta vieta
Atsakyti
Zmonių ten telpa nemazai, yra 2 pirtys-viena didesnė, kita mazesnė, o dar ir salė yra, tai ten jau apie 50zmonių, saslykinė ir iesmai yra prie pirties namelių, indai taip pat yra, abi pirtys viena nuo kitos tolokai, todėl jei svencia dvi kompanijos viena kitai nemaiso, dar baseinas yra, na reiktų paciom ten nuvaziuoti pasiziūrėti drinks_cheers.gif ir kaina normali, o kaip privaziuoti paaiskins kai paskambinsit telefonu smile.gif smile.gif smile.gif vaziuoti reikia uz gargzdų, kaip ir sakė Reniss
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 07 13, 15:00)
Zmonių ten telpa nemazai, yra 2 pirtys-viena didesnė, kita mazesnė, o dar ir salė yra, tai ten jau apie 50zmonių, saslykinė ir iesmai yra prie pirties namelių, indai taip pat yra, abi pirtys viena nuo kitos tolokai, todėl jei svencia dvi kompanijos viena kitai nemaiso, dar baseinas yra, na reiktų paciom ten nuvaziuoti pasiziūrėti drinks_cheers.gif ir kaina normali, o kaip privaziuoti paaiskins kai paskambinsit telefonu smile.gif  smile.gif  smile.gif vaziuoti reikia uz gargzdų, kaip ir sakė Reniss


jo aš jos savo vestuvėms ieškojau, buvau irgi tik taip girdėjusi, tai kiek lausinėjau aplinkinių iš gargždų tai visi taip kreivai žiūrėjo, kad jau buvau pagalvojus kad tikrai tokios nėra biggrin.gif
Atsakyti
Tai ir is manęs visi juokiasi kai pasakau kad svenciau RUGPIENIŲ KAIME, galvoja kad juokauju biggrin.gif sako sakyk rimtai kur sventėt tą gimtadienį happybday.gif bet ten labai patiko, buvau dar nuvaziavus sį savaitgalį į Virkstininkų dvarą ar kaip jis ten vadinasi, cia Kretingos rajone, tai lauke aplinka irgi patiko, ir maistas skanus essen.gif tik aptarnavimas nelabai beee.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 07 13, 15:27)
Tai ir is manęs visi juokiasi kai pasakau kad svenciau RUGPIENIŲ KAIME, galvoja kad juokauju biggrin.gif sako sakyk rimtai kur sventėt tą gimtadienį happybday.gif bet ten labai patiko, buvau dar nuvaziavus sį savaitgalį į Virkstininkų dvarą ar kaip jis ten vadinasi, cia Kretingos rajone, tai lauke aplinka irgi patiko, ir maistas skanus essen.gif tik aptarnavimas nelabai beee.gif


o apie tokį nesu girdėjusi dvarą
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 07 15, 10:31)
o apie tokį nesu girdėjusi dvarą


Ta Virkštininkų dvaro užeiga yra tarp Kretingos ir Palangos važiuojant, Vydmantuose man rodos. Šiaip pati dar nesu buvusi, bet girdėjau atsiliepimų, kad nelabai skanu ten. Nebuvau, negaliu sakyti... Bet man vis tiek geriau HBH. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 07 15, 10:31)
o apie tokį nesu girdėjusi dvarą



Esu buvus ten, kai jie tik ką buvo atsidarę.
Kadangi buvo žiemą, tai tos aplinkos dorai nemačiau.
Man visai patiko, ir maistas buvo skanus. Aišku, ten ne HBH, bet paivairinimui galima ir ten kartais pavažiuot.

O HBH sunervavo, nes patiekalų kainas 1-3 Lt sukėlė....
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2005 07 15, 12:21)
Esu buvus ten, kai jie tik ką buvo atsidarę.
Kadangi buvo žiemą, tai tos aplinkos dorai nemačiau.
Man visai patiko, ir maistas buvo skanus. Aišku, ten ne HBH, bet paivairinimui galima ir ten kartais pavažiuot.

O HBH sunervavo, nes patiekalų kainas 1-3 Lt sukėlė....


Tikrai? blink.gif Senokai bebuvau. Na tiek žmonių, tokie antplūdžiai, kad ir vietų trūksta, tai ir kelia, juk vis tiek pirks. biggrin.gif
Atsakyti
Ir man buvo kilusi mintis kazka organizuoti pas Juozapa HBH. Tik kazkaip galvoju kad bus per brangu, be to negirdejau ar yra ten kokia sale svest tokiai progai g.gif
Atsakyti
QUOTE(safara @ 2005 07 28, 12:20)
Ir man buvo kilusi mintis kazka organizuoti pas Juozapa HBH. Tik kazkaip galvoju kad bus per brangu, be to negirdejau ar yra ten kokia sale svest tokiai progai g.gif


pasižiūrėk čia gal rasi http://www.hbhjuozas.lt/?lt=1103006865
Atsakyti