Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

O cia salyte
Atsakyti
QUOTE(monicutte @ 2005 05 14, 19:47)
Sodyboje, Plikiuose

bet ir sumąstot tiek toli nuo klaipėdos g.gif
Atsakyti
Netoli, 16 km, kaip tik pakeliui is Kretingos. Mes sodyboj norejom, taip kad cia dar ne toliausias variantas. Paklausk Rutuliak, kur ji svencia, ir tai imanoma nuvaziuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 05 14, 17:01)
Esu buvusi tenais, man pirtelė ten nepatiko, o šiaip gražu, banketinė salė nemaža. Tik va mes 1400 sumokėjom už platelių sodybą kurioje tikrai daug gražiau ir daugiau vietos lauke, aplinka didesnė, bet svarstėm ir apie šitą sodybą, nes čia arčau Klp.vIKIs, o ten maistą gali paruošti ar reikia ieškotis pačiam šeimininkių? Mano draugė gyvena dituvoj, jos mama pažysta gerų šeimininkių jeigu reikia paklausčiau...


Nu bet Plateliai juk ne 14 km nuo KLP. smile.gif O pirtelę mes alaus barui paskirsim, nemanau kad kažkas norės ten eiti pirtintis. Man megamieji ten patiko, bent jau jaunavedžių apartamentai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 05 16, 09:52)
Nu bet Plateliai juk ne 14 km nuo KLP.  smile.gif O pirtelę mes alaus barui paskirsim, nemanau kad kažkas norės ten eiti pirtintis. Man megamieji ten patiko, bent jau jaunavedžių apartamentai  biggrin.gif

Taip, taip Vikis kambariukai ten neblogi, mes ten draugų gimtadienį šventem, tai irgi virš tukstančio mokėjom. ax.gif šiaip ir aplinka faina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 05 16, 11:00)
Taip, taip Vikis kambariukai ten neblogi, mes ten draugų gimtadienį šventem, tai irgi virš tukstančio mokėjom.  ax.gif šiaip ir aplinka faina. 4u.gif


tai vadinas mes nepermokėjom biggrin.gif , aš maniau, kad jau jei vestuvėm tai iškart kainą užsikėlė. Šiandien va kaip tik važiuosim dar kartą į Pakrantę, reikia pasižiūrėti, kokie indai ir kt. smulmenas.
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 05 16, 10:08)
tai vadinas mes nepermokėjom biggrin.gif , aš maniau, kad jau jei vestuvėm tai iškart  kainą užsikėlė. Šiandien va kaip tik važiuosim dar kartą į Pakrantę, reikia pasižiūrėti, kokie indai ir kt. smulmenas.


Na mano sodybą turbūt toliausiai net už Kretingos, bet kokie vaizdai, Minija teka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 05 18, 16:50)
Na mano sodybą turbūt toliausiai net už Kretingos, bet kokie vaizdai, Minija teka biggrin.gif


pas mus irgi Minijos vingis gražus matosi biggrin.gif Ir jau viskas sužaliavę, gėlynai didžiausi. Ach kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2005 05 19, 07:33)
pas mus irgi Minijos vingis gražus matosi  biggrin.gif Ir jau viskas sužaliavę, gėlynai didžiausi. Ach kaip gražu  wub.gif


aš tai kai buvau žiema tai vaizdelis ir taip gražus buvo, o dabar jaučiu pasakiška ir ten. Galite pažiūrėti www.balius.lt
Atsakyti
mes kai ten buvom, tai už salę su pirtele ir virš salės esančiais miegamaisiais siūlė po 30 Lt/val, o tau čia tikriausia už visą sodybą tiek?
QUOTE(vIKIs @ 2005 05 16, 11:08)
tai vadinas mes nepermokėjom biggrin.gif , aš maniau, kad jau jei vestuvėm tai iškart  kainą užsikėlė. Šiandien va kaip tik važiuosim dar kartą į Pakrantę, reikia pasižiūrėti, kokie indai ir kt. smulmenas.

Atsakyti
QUOTE(grife @ 2005 05 19, 08:55)
mes kai ten buvom, tai už salę su pirtele ir virš salės esančiais miegamaisiais siūlė po 30 Lt/val, o tau čia tikriausia už visą sodybą tiek?


taip, čia už visą sodybą: už salę, už pirtelę ir už vadinąmąjį viešbutį. visuose pastatuose galėsim būti ir miegoti 2 dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 05 19, 08:36)
aš tai kai buvau žiema tai vaizdelis ir taip gražus buvo, o dabar jaučiu pasakiška ir ten. Galite pažiūrėti www.balius.lt


ot galėsit su brangiausiuoju po pievas lakstyti... biggrin.gif
labai gražu ten.
man vienintelis dalykas, kuris mūsų sodyboj nepatiko, tai labai nuo židinių aprūkusios salės sienos. Bet prisižadėjo iki vasaros perdažyti. Tikiuosi taip ir bus.
Atsakyti