Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikutes, o ka jus esate girdejusios apie Kino studija?sako ten pigu ir labai geras maistas ir vietos daug.
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2005 04 05, 20:30)
O kur tas Viesulas ar Silagėlė, gal galėtumėt parasyti? 4u.gif



Silagele yra Siluteje wink.gif
Atsakyti
O mes jau issinuomavom.... biggrin.gif Na tolokai, bet labai grazu, juolab kad ten ir planavom...Cia bus prie Plateliu ezero... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 04 13, 18:48)
O mes jau issinuomavom.... biggrin.gif Na tolokai, bet labai grazu, juolab kad ten ir planavom...Cia bus prie Plateliu ezero... thumbup.gif

esu girdejusi neblogu atsiliepimu apie ta vieta biggrin.gif
Atsakyti
http://www.gaspada.lt/
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 04 09, 18:22)
Sveikutes, o ka jus esate girdejusios apie Kino studija?sako ten pigu ir labai geras maistas ir vietos daug.

nieko negirgejau, bet kazkaip nenoreciau ten svesti, vieta, mano galva, ne kokia dry.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliak @ 2005 04 13, 17:48)
O mes jau issinuomavom.... biggrin.gif Na tolokai, bet labai grazu, juolab kad ten ir planavom...Cia bus prie Plateliu ezero... thumbup.gif


Tai kad ten daug gerø sodybø. O gal gali pasakyt butent kaip vadinasi? nes mes irgi ten svesim, man siaip idomu pasidare smile.gif Kiek ten zmoniu telpa?
Atsakyti
vienintelį dalyką, kurį išstudijavau-tai vietos, kur galima švęsti. Pagrindinis puslapis : http://www.countryside.lt tikrai didelis pasirinkimas (+)
Gal kam įdomu, galiu parašyti kainas:
1)Dituvos miestelyje - nuostabi sodyba,30 Lt/val ir savo maistas, už tą kainą gauni ir pirtelę su baseinu, pati buvau labai gražu;
2)Kintai (viešbutėlis)-žmogui 100 Lt;
3)Rusnėje, sodyboje pastatyta nauja apie 40 vietų salė, 6-7 Lt žmogui+maistas;
4)Vienkiemis, su viskuo žmogui 100 Lt, nuo 24 val papildomai už valandą ima po 120 Lt, žada ir fejerverkus;
5)Karklėj, netoli jūros "Žiogelyje", tik tiek, kad pusiau lauke-pastatas iš trijų sienų, valanda 30 Lt+savo maistas, jei norit už atskirą kainą pirtelė su tvenkiniu;
6)Šventojoj (Miško tako g.)-labai graži vieta, yra baseinas iki 100 Lt žmogui (2 dienom);
7)Agluonėnai-1 žmogui 100 Lt (2dienom)

Lankytinas vietas galima rasti: http://www.countrysi...t/lt/lankytinos

Jei kam įdomu, turiu telefono Nr. išvardytų vietų, o jei galvojate nuomotis Klaipėdoje autobusą, galit kreiptis į privatą-duosiu kontaktus, kur radau pigiausiai.
Tai tiek :-) aš tai norėčiau sužinoti kokių muzikantų tel.Nr :V
Atsakyti
Tiesa, dar nebloga vieta švęsti Molo užeiga Melnaragėje, labai faina šeimininkė Regina, berods 50 Lt žmogui vienai dienai, +reik pirkt iš jos kavą, arbatą ir alų už papildomą kainą.
Atsakyti
bet ten juk be miegamu vietu.ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(grife @ 2005 04 14, 11:13)
vienintelį dalyką, kurį išstudijavau-tai vietos, kur galima švęsti. Pagrindinis puslapis :  http://www.countryside.lt  tikrai didelis pasirinkimas (+)
Gal kam įdomu, galiu parašyti kainas:
1)Dituvos miestelyje - nuostabi sodyba,30 Lt/val ir savo maistas, už tą kainą gauni ir pirtelę su baseinu, pati buvau labai gražu;
2)Kintai (viešbutėlis)-žmogui 100 Lt;
3)Rusnėje, sodyboje pastatyta nauja apie 40 vietų salė, 6-7 Lt žmogui+maistas;
4)Vienkiemis, su viskuo žmogui 100 Lt, nuo 24 val papildomai už valandą ima po 120 Lt, žada ir fejerverkus;
5)Karklėj, netoli jūros "Žiogelyje", tik tiek, kad pusiau lauke-pastatas iš trijų sienų, valanda 30 Lt+savo maistas, jei norit už atskirą kainą pirtelė su tvenkiniu;
6)Šventojoj (Miško tako g.)-labai graži vieta, yra baseinas iki 100 Lt žmogui (2 dienom);
7)Agluonėnai-1 žmogui 100 Lt (2dienom)

Lankytinas vietas galima rasti:  http://www.countrysi...t/lt/lankytinos

Jei kam įdomu, turiu telefono Nr. išvardytų vietų, o jei galvojate nuomotis Klaipėdoje autobusą, galit kreiptis į privatą-duosiu kontaktus, kur radau pigiausiai.
Tai tiek :-) aš tai norėčiau sužinoti kokių muzikantų tel.Nr :V


Aciu uz informacija grife! Nors mes jau sventimo vieta issirinkome pries menesi ar daugiau, bet ziuriu, kad man tu sodybu ziurejimas internete darosi kaip hobi biggrin.gif Musu vestuvese nebus tradiciniu muzikantu - gros jazz'as, tai gal tokio ir nesiulysiu smile.gif Bet zinau pora telefonu, kuriuos man rekomendavo patikimi zmones, tai gali pasiskambint tiem vestuviniams muzikantams:
Muzikantai is Gargzdu: 8-652 24271
Muzikantai is Salanatu: Evaldas 8-678 42276
Muzikantai is Plunges: Virginijus 8-698 84876
Atsakyti
QUOTE(sidabrine @ 2005 04 14, 18:20)
Aciu uz informacija grife! Nors mes jau sventimo vieta issirinkome pries menesi ar daugiau, bet ziuriu, kad man tu sodybu ziurejimas internete darosi kaip hobi biggrin.gif Musu vestuvese nebus tradiciniu muzikantu - gros jazz'as, tai gal tokio ir nesiulysiu smile.gif Bet zinau pora telefonu, kuriuos man rekomendavo patikimi zmones, tai gali pasiskambint tiem vestuviniams muzikantams:
Muzikantai is Gargzdu: 8-652 24271
Muzikantai is Salanatu: Evaldas 8-678 42276
Muzikantai is Plunges: Virginijus 8-698 84876


Kas tokie tie muzikantai is Gargzdu? Gal nors varda ar pavarde zinai? Tiek ieskau aplink tu muzikantu, o pasirodo, neblogu muzikantu ir paciuose Gargzduose yra wink.gif
Atsakyti