Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

labas,

as del saliu klaipedoje. mes va siandien irgi ieskojom galimu variantu. buvom "vetroj" ir "pajuryje". kazkaip vetroje tai nelabai patiko ju skaiciavimo technika. ir siaip nemazai kas is giminiu yra svente ten, tai paskui buna daug problemu su tuo- tai priskaiciuoja daug kavos puodeliu, tai daug sudauzytu indu( nors to tikrai nebuvo). o del "pajurio" tai girdejau tik gerus atsiliepimus tiek apie virtuve, tiek siaip. bet noretusi daugiau variantu paziuret. gal kas dar zino kokiu neblogu variantu nedidelems vestuvems- 20 - 25 zmonems?
Atsakyti
Dolile, tu minejai kad buvai Pajurio viešbutį, ir kokios kainos, ka tau pasiūlė? aš irgi turiu minčiu ten švesti vestuvės, tik rugpjūčio 20d.. Šiaip prieš du metus su grupėšventem ten diplomų šteikima, tai labai patiko ir virtuvė ir aplinka.
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 02 15, 16:40)
Dolile, tu minejai kad buvai Pajurio viešbutį, ir kokios kainos, ka tau pasiūlė? aš irgi turiu minčiu ten švesti vestuvės, tik rugpjūčio 20d.. Šiaip prieš du metus su grupėšventem ten diplomų šteikima, tai labai patiko ir virtuvė ir aplinka.

"Pajurio" viesbutyje yra keletas saliu, priklausomai, kiek zmoniu bus. mum siule kavine- prie baro ir antram aukste sale, bet ji mums kiek didoka, ten talpina iki 30zmoniu ir dar salia yra atskira salyte saldziam stalui. va ten tai labai grazu- daug ivairiu veidrodziu, grazus apsvietimas, bet pati sale tai nelabai. sales nuoma 300lt. galima rinktis is keliu meniu variantu, vienam zmogui 50lt, gerimus ir saldumynus leidzia atsivesti. clap.gif
mes greiciausiai svesim toj kavinej salia baro. tiesa, ir kavinej, ir salej yra balkonai- gana nemazi, tai gana smagu ir pasokt thumbup.gif , ir alaus stalas dazniausiai ten buna.
mano teta ten svente jubilieju ir drauge vestuves svente, tai virtuve tai tikrai yra gera, pvz. patys sveciai gali rinktis is keliu karstu patiekalu pagal savo skoni. ir salotos kiek ivairesnes, o ne vien baltos ar morku salotos.
tai va tiek informacijos. ax.gif
o " Vetroj" labai daug apribojimu ir siaip daug visokiu nesamoniu. schmoll.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduoti Sodybėlė už Plikių, jei žinote Plikių bažnyčią, tai pasukate už jos ir važiuojate, pamatysite tokia nedidelę sodybą, yra megamieji ir sake apie 50 žmonių, nors mano manymui ten tik apie 30 laisvai jaustusi, akina 100 Lt. vienam žmogui.
Atsakyti
Ačiū labai Dolile už informaciją. Prieš porą metų Pajūryje šventem diplomų įteikimą kaip tik toj salej antram aukštė, tai labai patiko, mes pasirinkom vestuvinį menių, tai kainavo 40lt žmogui ir už salės nuoma nieko nereikėjo mokėti. Bet virtuvė iš tikrųjų pas juos gera, salotos netradicinės, ir balkoniuks geras, alaus staloą jame padaro. Paskutinių metų iš pažistamų teko grdėti, kad už salės nuoma pradėjo imti schmoll.gif Gal dar kur buvot nuvažiave, gal kokių idėju pasiūlėsit? blush2.gif Bučiau labai dėkinga.
Atsakyti
Dėl "Pajūrio" mano nuomonė nekokia. Patalpos verktinai prašosi remonto. Beje, bent jau praeitą rudenį už salės nuomą reikėjo mokėti. Nesiginčyčiau tik dėl maisto, o visa kita paliko labai slogų įspūdį. Kažkada "Pajūris" labai klestėjo, tačiau jei jo šeimininkai sėdės nuleidę rankas ir nieko nesitvarkys, ta vieta bus greitai užmiršta.
Atsakyti
na, kad "pajuri" reik remontuot, tai nesigincysiu, bet viska atperka tai, kad aplinka grazi, t.y. netoli jura, geras maistas. thumbup.gif
daugiau niekur nebuvom nuvaziave, bandziau ko nors per interneta ieskot, sesuo bande klausineti klaipedoj, bet nieko geriau neradom ( kad butu prieinama kaina) doh.gif . tai uzsisakem pajuryje ta kavine prie baro tongue.gif , nes pas mus bus tik 20 zmoniu, tai bus pats tas. 4u.gif
Atsakyti
mano dede svente ten vestuves, as buvau daugiau patenkinta Vetra, negu kaip mes restorane uz 40km. nuo klaipedos uz zmogu mokejom po 100lt.ir nieko gero, valgis buvo nekoks, nezinau VETROI nors skanei buvo padare valgi, tai buvo pries 4 metus ax.gif
Atsakyti
sveikutes, mano draugė taip pat ruosiasi tekėti vasara, ji irgi ieskojo kur svesti, tai priimtiniausi pasiulymai buvo siksnosparnio lizde, neringos restorane, pabandykit uzsukti ir jus, busim su vyru liudininkais tai jauniesiems truputi padedam ruostis
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kuri nors is jusu svente vestuves Siluteje "Silageleje"? Papasakokit, kaip ten jums patiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenele @ 2005 03 06, 13:51)
Sveikutes,
Gal kuri nors is jusu svente vestuves Siluteje "Silageleje"? Papasakokit, kaip ten jums patiko wink.gif


Labukas, mano drauges vestuves buvo ten, gana nebrangu, tik 45lt zmogui as ir norejau dabar savo vestuviu ten, tik gaila kad jau uzimta ten buvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(astreja @ 2005 03 12, 15:03)
Labukas, mano drauges vestuves buvo ten, gana nebrangu, tik 45lt zmogui as ir norejau dabar savo vestuviu ten, tik gaila kad jau uzimta ten buvo sad.gif


oho, jau nera ten vietu? Kada tavo vestuves, astreja, jei ne paslaptis, nes as irgi labai ten noreciau, ir nebrangu, ir maistas neblogas, ir aplinka grazi , turbut jau reikia paskubeti uzsisakyti, nes tai ir man ten vietos nebeliks sad.gif
Atsakyti