Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(calkusl @ 2011 10 31, 17:51)
Įdomu kokį spektakliuką ruošitės, mano irgi pirmokėliai, tai jau suku galvą, ką sugalvoti doh.gif



Gal tikrai pasidalintumėt idėjomis apie spektakliuką. Aš irgi norėčiau tokio nesudėtingo, nedaugeliui veikėjų, nes pas mane irgi pusė pirmokiukų g.gif
Jei negaila, mestelkit idėją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 10 31, 10:49)
Puikus tinklapis 4u.gif  Anūkėlis- žavingas stebuklas thumbup.gif Labai norėčiau išmokti susikurti tokį blogą. Ar pabūtum už mokytoją? ax.gif  Būčiau labai Tau dėkinga. 4u.gif  4u.gif



QUOTE(domassss @ 2011 10 31, 18:49)
Aš irgi turiu jau tokią mintį. labai noriu, bet vis laiko pritrūkstu...Prisijungčiau į mokines... smile.gif

Tai labai paprasta, o ypač tokioms darbštuolėms kaip jūs smile.gif Aš savamokslė. Ieškojau kur tai yra nemokama. Tiesa, buvau vienu blogu susidomėjus mokamu, sumokėjau pinigus telefono žinute, bet buvo kažkokių nesklandumų ir jų paslaugų atsisakiau. Tada nusižiūrėjau kokių tinklalapių susikūrę kitos mokytojos ir ėjau kaip seklys morka "pėdsakais". Man patogiausiai buvo blogger'is. O žingsniai tokie:
1.Skirk kokią valandą sau ramaus laiko, kad nieks netrukdytų biggrin.gif
2.Googl'ėj užrašyk "blogger"
3. Prisijunk savo gmail'u ir tęsk viską pagal nurodymus. Daryk kaip tau atrodo, niekas tavęs nei pabars, nei papeiks, kaip pasidarysi taip ir turėsi. Pagaliau dar ilgai niekas tavęs ir nepastebės, taigi ilgai galėsi eksperimentuoti. Be to, galit bandyti ir kitokiais adresais registruot savo tinklaraštį, pvz.: blogas.lt
Manau aiškiai parašiau. Taip kad laukiam iš jūsų naujienų, kaip sekėsi susikurti dienoraštį mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2011 10 31, 17:51)
Įdomu kokį spektakliuką ruošitės, mano irgi pirmokėliai, tai jau suku galvą, ką sugalvoti doh.gif


Dar tiksliai neapsisprendziau, bet tikriausiai "kiskių nuotykiai Naujųjų metų isvakarese", neprisimenu kas autore, gal Anelė Kairaitienė, si spektakli staciau pries 4metus, pries 8m, dar pamąstysiu, gal ir su sitais pirmokais pavyks g.gif .
jei kas turite si spektakliuką, galetumete įmesti, nes mano jau speju adaptuotas, paciai būtu įdomu pamatyti orginalą lotuliukas.gif ieskojau internete nieko neradau, gal kas kokia seną scenarijų knygelę turit?
Atsakyti
Pavadinimas nieko neprimena, o apie ką tas spektakliukas?
Atsakyti
Negirdėtas blush2.gif Gal gali ,,adaptuotą" atsiųsti?Ir suku galvą ir nesumąstau ką vaidinti g.gif
Atsakyti
Labukas, žiūriu jau tema krypsta link karnavalų. Aš dar net negalvojau doh.gif
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 10 30, 23:52)
Atostogos puikus laikas apdovanoti rakteliais smile.gif.
Prašau ir kitų narių pasisakyti šia tema. Prasidės mokslai vėl nebus kada šniukštinėti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš ir už šypsenėlę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. As turiu darbe vaidinimu knygele skirta butent mazesniems vaikams, reikia paziureti , ten tikrai buvo ir kaledinis vaidinimas g.gif Tik kada paziuresiu nezinau, nes mums kaip ir nebutina eiti i darba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 10 31, 19:49)
Negirdėtas blush2.gif Gal gali ,,adaptuotą" atsiųsti?Ir suku galvą ir nesumąstau ką vaidinti g.gif


Namie perziurejau, neturiu blush2.gif ko gero tik mokykloje kur segtuve guli popierinis variantas, o kompe radau dar du tokius sukurptus scenarijus pagal pasakaites "Jaucio trobele" ir "kaip genys egle kirto", tai siunciu į pastą, gal kam pasitarnaus.
Atsakyti
Ačiū !!!
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 10 31, 12:20)


Labai labai šiltas, įdomus thumbup.gif , mielas ir jau ne pirmą kartą skaitau 4u.gif
Dar per jį radau Paprastos mamos dienoraštį, irgi labai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos miekos koleges. Pirmiausiai su ATOSTOGOMIS.. Dabar turiu klausimėlį, žinau kad buvo rašyta, bet reikia labai daug perskaityti. O domintų ko reikia norint atestuotis metodininkui. Galima ir į až arba gal kas atsimena kur maždaug buvo rašyta. Dėkui
Atsakyti
QUOTE(janiku @ 2011 11 01, 11:44)
4u.gif Sveikos miekos koleges. Pirmiausiai su ATOSTOGOMIS.. Dabar turiu klausimėlį, žinau kad buvo rašyta, bet reikia labai daug perskaityti. O domintų ko reikia norint atestuotis metodininkui. Galima ir į až arba gal kas atsimena kur maždaug buvo rašyta. Dėkui

Parašiau į až mirksiukas.gif
Atsakyti